نسبت توانگری مالی بیمه کارآفرین یک شد

مثلث مالی : طبق ارزیابی صورت های مالی مصوب سال 1398 توسط بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران، شرکت بیمه کارآفرین موفق به کسب سطح یک توانگری (177 درصد) شده است.

این پست را به اشتراک بگذارید

مثلث مالی : طبق ارزیابی صورت های مالی مصوب سال ۱۳۹۸ توسط بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران، شرکت بیمه کارآفرین موفق به کسب سطح یک توانگری (۱۷۷ درصد) شده است.

به گزارش روابط عمومی شرکت بیمه کارآفرین، در اجرای ماده ۲ آیین نامه نحوه محاسبه و نظارت بر توانگری مالی مؤسسات بیمه(شماره ۶۹) و حسب بررسی و کنترل انجام شده، بر اساس آخرین صورت های مالی سال ۱۳۹۸ و پس از اعمال تعدیلات، نسبت توانگری مالی این شرکت برای سال ۱۳۹۹ معادل ۱۷۷ درصد(سطح یک) مورد تأیید بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران قرار گرفته است.

شرکت بیمه کارآفرین از ابتدای اجرایی شدن آیین نامه شماره ۶۹ شورای عالی بیمه تاکنون، موفق به حفظ سطح یک توانگری مالی خود در صنعت بیمه شده و این در حالی است که بیمه کارآفرین توانسته با مدیریت صحیح و برنامه ریزی در جهت رسیدن به اهداف عالیه شرکت، شاخص توانگری مالی خود را رشد دهد.

همچنین مدیریت آگاهانه بر اصلاح ترکیب پرتفوی بیمه ای شرکت از طریق حضور در بازارهای جدید، بررسی ریسک های پیشنهادی و قبول آنها بر اساس اصول بیمه گری، پرداخت ۱.۰۷۱ میلیارد ریال سود مشارکت ١٣٩٧ به بیمه گذاران، ایجاد مراکز تخصصی فروش بیمه های زندگی بیش از ٨٠ مرکز در سراسر کشور، اجرای طرح طبقه بندی مشاغل، تعیین تکلیف بیش از ۵٠۰ میلیارد تومان از مطالبات سنوات قبل، اجرای طرح درمان خانواده، خرید و راه اندازی برنامه رسا با هدف ارائه خدمات آنلاین به مشتریان و مراکز درمانی، تجلیل از فروشندگان برتر عمر موضوع آیین نامه ۵۴ و ۹۶، ترمیم ذخائرشرکت و اصلاح صورتهای مالی، تاسیس شعب اروند و ارس و چابهار، استحصال بیش از ۱.۶۹۲ میلیارد تومان سود مشارکت بیمه گذاران عمر در سال ١٣٩٨ ، تحقق سود ۷۰۱ میلیاردتومانی که ۱۲۶ درصد بیشتر از سود تعیین شده در بودجه ٩٨ می باشد، دیدار با کارکنان و نمایندگان در سراسر کشور ، افتتاح مراکز تخصصی نمایندگان در سراسر کشور، رونمایی و راه اندازی باشگاه مشتریان در جهت ایجاد ارتباط دوسویه و تعامل در جهت ارتقای کمی و کیفی خدمات در سراسر کشور از موفقیت های منحصر به فرد شرکت بیمه کارآفرین است

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

درخبرنامه ما عضو شوید

دریافت تفسیر و تحلیل اخبار ، آنالیز بازار ، مصاحبه با متخصصین و کارشناسان

دریافت اخبار بیشتر...

بازار مالی

رییس کل خواستار فعالیت های بین المللی انجمن حرفه ای صنعت بیمه شد

مثلث مالی : مهندس مجید بهزادپور، با اشاره به نقش نیروی انسانی کارآمد و متخصص گفت: بیمه، صنعتی مبنتی بر نیروی انسانی است که در تمام سطوح باید به توانایی و پویایی آنها توجه ویژه داشت.
به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل بیمه مرکزی، رئیس کل ضمن ابراز خرسندی از فعالیت انجمن حرفه ای صنعت بیمه در راستای ارتقاء سطح دانش فعالان صنعت بیمه گفت: پیشنهاد می‌شود این انجمن فعالیت خود در حوزه های بین المللی را گسترش دهد و با برگزاری دوره های بین المللی برای کارکنان صنعت بیمه، دانش تخصصی آنها با تکنیک های جدید بیمه ای و ارزیابی ریسک به روز رسانی شود.

بیمه

بیمه پاسارگاد بار دیگر در بالاترین سطح توانگری مالی قرار گرفت

مثلث مالی : شرکت بیمه پاسارگاد برای سال های متوالی در سطح یک توانگری مالی قرار گرفت. طبق ارزیابی صورت های مالی مصوب سال ۱۴۰۰ توسط بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران، شرکت بیمه پاسارگاد موفق به کسب سطح یک توانگری مالی مؤسسات بیمه با نسبت توانگری ۳۰۴ درصد شده است.

با ما در تماس باشید

مشتاق شنیدن نظرات شما در ارتباط با این خبر هستیم.

دریافت خبرنامه

جهت دریافت خبرنامه ایمیل خود را وارد بفرمائید