نخستین “نشست هیات موسس بازار متشکل بیمه” سه شنبه برگزار میشود /

مثلث مالی : نخستین نشست اعضای هیات موسس بازار متشکل بیمه سه شنبه صبح در بیمه مرکزی ایران برگزار می شود. یونس مظلومی عضو هیات موسس بازار متشکل بیمه دراین باره به مثلث مالی گفت : هنوز جزییات طرح مشخص نیست و ابتدای کار هستیم اما آنچه به عنوان صحبت اولیه مطرح شده ، ساماندهی بازار از نظرتعیین شرایط و نرخ دهی فنی بیمه های مهندسی - نفت و انرژی برای ریسک های بزرگ ، هدف تشکیل این بازار است .

این پست را به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در print

مثلث مالی : نخستین نشست اعضای هیات موسس بازار متشکل بیمه سه شنبه صبح در بیمه مرکزی ایران برگزار می شود.

یونس مظلومی عضو هیات موسس بازار متشکل بیمه دراین باره به مثلث مالی گفت : هنوز جزییات طرح مشخص نیست و ابتدای کار هستیم اما آنچه به عنوان صحبت اولیه مطرح شده ، ساماندهی بازار از نظرتعیین شرایط و نرخ دهی فنی بیمه های مهندسی – نفت و انرژی برای ریسک های بزرگ ، هدف تشکیل این بازار است .

یونس مظلومی – عضو هیات موسس بازار متشکل بیمه

مظلومی تاکید کرد : اکنون در بخش ریسک های بزرگ بازار ، شرایط به نفع بیمه گذاران تعیین شده و نرخ ها به شدت غیرفنی است .

مدیرعامل بیمه تعاون درپاسخ به این پرسش که ” آیا در دوران تحریم و درغیاب بروکر و لیدرخارجی ، برای ریسک های نفت و انرژی که به صورت کنسرسیوم تحت پوشش قرار می گرفت . نرخ و شرایط فنی رعایت نشده است ؟ ” توضیح داد : در دوران تحریم ، ریسک ها در داخل کشور ماند و شرکت ها به تنهایی ظرفیت قبولی آن را نداشتند و به صورت کنسرسیوم بین چند شرکت توزیع شدند.

مظلومی ادامه داد : این کنسرسیوم ها به صورت جزیره ای و با حضور چند شرکت بیمه تشکیل شدند و تمام شرکت ها حضور نداشتند ، یک لیدر با تعیین نرخ وشرایط بیمه گر اصلی است و مازاد ریسک بین چند شرکت توزیع شده است ، ضمن آنکه اعضای هرکنسرسیوم متفاوت است .

مظلومی گفت : درشرایط کنونی به تشکل نوینی که بتواند بازار را ساماندهی کند ، نیاز داریم .

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

درخبرنامه ما عضو شوید

دریافت تفسیر و تحلیل اخبار ، آنالیز بازار ، مصاحبه با متخصصین و کارشناسان

دریافت اخبار بیشتر...

گزارش تصویری

“پرداخت مستمری آنی ” طرحی نو از بیمه معلم در سال ۱۴۰۰

مثلث مالی : سعید گیوه چی مدیربیمه های عمر و زندگی معلم میهمان برنامه “گفت و گوی زنده با مدیران ” مثلث مالی بودند. گیوه چی دراین گفت و گو ، رویکرد هیات مدیره این شرکت به توسعه فرهنگ بیمه های عمر پس اندازی را تشریح کرد و اینکه بیمه معلم با رعایت اصول بنگاه داری در صدد ارایه خدماتی است که بیمه گذارانش هم امکان حفظ سلامتی خود را داشته باشند و هم برای آینده خود پس انداز.

بیمه

رییس کل بیمه مرکزی : بیمه تجارت نو شرکتی جوان گرا و برنامه محور است

مثلث مالی : رییس کل بیمه مرکزی در بازدید از شرکت بیمه تجارت نو:جوان گرایی و برنامه محور بودن از ویژگی های خوب این شرکت استصبح امروز دکتر سلیمانی به همراه هیات عامل و مدیران بیمه مرکزی از شرکت بیمه تجارت نو بازدید کرد.

با ما در تماس باشید

مشتاق شنیدن نظرات شما در ارتباط با این خبر هستیم.

دریافت خبرنامه

جهت دریافت خبرنامه ایمیل خود را وارد بفرمائید