موجودی نقد بانک شهر افزایش یافت

مثلث مالی : موجودی نقد بانک شهر در بخش دارایی‌ها با رشد ۳۳۱ درصدی در شش ماه ابتدایی سال جاری نسبت به پایان سال مالی قبل، به رقم ۵۶,۷۶۳,۷۴ میلیون ریال افزایش یافت.

این پست را به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در print

مثلث مالی : موجودی نقد بانک شهر در بخش دارایی‌ها با رشد ۳۳۱ درصدی در شش ماه ابتدایی سال جاری نسبت به پایان سال مالی قبل، به رقم ۵۶,۷۶۳,۷۴ میلیون ریال افزایش یافت.

بررسی صورت های مالی میاندوره‌ای ۶ ماهه منتهی به ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ (حسابرسی نشده) متعلق به بانک شهر نشان می دهد در این مدت،  سود و وجه التزام تسهیلات اعطایی با ۱۱ درصد افزایش نسبت به مدت مشابه سال گذشته، به رقم ۴۴,۶۲۱,۷۷۵ میلیون ریال رسیده است. سود حاصل از سرمایه‌گذاری‌ها و سپرده‌گذاری‌ها نیز در این مدت به رقم ۷۱۳,۲۸۱ میلیون ریال رسیده که نسبت به مدت مشابه سال قبل، بیش از ۷ درصد رشد دارد.

همچنین جمع درآمدهای مشاع این بانک بورسی در شش ماه نخست سال جاری،  ۴۵,۳۳۵,۰۵۶ میلیون ریال رسیده که نشان از رشد ۱۳ درصدی نسبت به شش ماه اول سال ۱۳۹۸ دارد. موجودی نقد بانک شهر در بخش دارایی‌ها نیز با رشد ۳۳۱ درصدی در شش ماه ابتدایی سال جاری نسبت به پایان سال مالی قبل، به رقم ۵۶,۷۶۳,۷۴ میلیون ریال افزایش یافته است. / ایبنا

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

درخبرنامه ما عضو شوید

دریافت تفسیر و تحلیل اخبار ، آنالیز بازار ، مصاحبه با متخصصین و کارشناسان

دریافت اخبار بیشتر...

بیمه

جشنواره بیمه درمان انفرادی بیمه پارسیان آغاز شد

مثلث مالی : بیمه پارسیان خدمتی جدید برای بیمه گزاران بیمه های عمروسرمایه گذاری را ارایه کرد. به گزارش روابط عمومی بیمه پارسیان؛ به منظور تکریم بیمه گزاران و ارایه خدمات درمان تکمیلی به ایشان، جشنواره فروش بیمه نامه درمان خانواده را برای دارندگان بیمه های عمروسرمایه گذاری برگزار می کند.

بانک

بیش از ۱۷ هزار عضو کادر درمان از بانک آینده تسهیلات گرفتند

مثلث مالی : بانک آینده در راستای حمایت از کادر درمان سراسر کشور و قدردانی از زحمات مجاهدانه و فداکاری‌های این قشر در شرایط ویژه کرونا، نسبت به پرداخت تسهیلات سهل و آسان در قالب طرح «حمایت از فرشتگان سلامت»، اقدام کرد.

با ما در تماس باشید

مشتاق شنیدن نظرات شما در ارتباط با این خبر هستیم.

دریافت خبرنامه

جهت دریافت خبرنامه ایمیل خود را وارد بفرمائید