معرفی طرح های جدید بیمه دانا به امام جمعه جیرفت

مثلث مالی : شعبه جیرفت بیمه دانا با تشکیل جلسه‌ای در محل دفتر امام جمعه این شهر به بررسی و معرفی طرح‌های مهردانا و رفاه دانا پرداخت.

این پست را به اشتراک بگذارید

مثلث مالی : شعبه جیرفت بیمه دانا با تشکیل جلسه‌ای در محل دفتر امام جمعه این شهر به بررسی و معرفی طرح‌های مهردانا و رفاه دانا پرداخت.

به گزارش روابط عمومی بیمه دانا، سید مهدی صادقی در باره این نشست به خبرنگار”عصردانایی” گفت: روز ۱۸ آبان ماه جاری با حضور در دفتر حجت الاسلام تارم امام جمعه جیرفت گزارشی از وضعیت شرکت بیمه دانا ارائه کرده و سپس در باره طرح های جدید این شرکت موسوم به مهردانا و رفاه دانا که تسهیلات مناسبی را به اقشار کم درآمد جامعه ارائه می‌دهند، گفتگو کردیم.

وی افزود: برای ارتقاء رفاه دریافت کنندگان خدمات این طرح ها، نیازمند فرهنگ سازی بیشتر در سطح منطقه جنوب هستیم و یکی از عوامل مهمی که تأثیر زیادی در کاهش آثار ناشی از بلایای طبیعی دارد بیمه کردن اموال و اشخاص جامعه هدف است و صنعت بیمه به لحاظ اجتماعی، اقتصادی و فرهنگی در زندگی افراد جامعه تأثیر مستقیم و بسزایی دارد.

صادقی از کاهش هزینه‌های مردم و بیمه‌گذاران جنوب استان به دلیل پوشش های بیمه ای سخن گفت و اظهار داشت: با عنایت به آغاز فعالیت شعبه جیرفت هزینه ها، مشکلات مردم و مراجعات به مرکز استان کاسته شده و بابت این موضوع کمک زیادی به اقشارکم درآمد این منطقه شده است.

 در ادامه جلسه، امام جمعه جیرفت خاطر نشان کرد: فرهنگ بیمه و توجه به این صنعت به ویژه در حوزه  کشاورزی جیرفت و منطقه جنوب بسیار حائز اهمیت بوده و می توان آن را یک ضرورت بر شمرد. وی بیان کرد: کشاورزان با جدی گرفتن بیمه می توانند بخش عمده ای از دغدغه خود را مدیریت کنند.

 حجت الاسلام  تارم با اشاره به اینکه آرامش و امنیت از محصولات معنوی صنعت بیمه برای بیمه گذاران محسوب می شود، ابراز امیدواری کرد: با حمایت های بیمه از این پس ارائه خدمات به مردم این منطقه گسترش یابد و مردم معنی واقعی آرامش و آسایش را احساس کنند.

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

درخبرنامه ما عضو شوید

دریافت تفسیر و تحلیل اخبار ، آنالیز بازار ، مصاحبه با متخصصین و کارشناسان

دریافت اخبار بیشتر...

بازار مالی

رییس کل خواستار فعالیت های بین المللی انجمن حرفه ای صنعت بیمه شد

مثلث مالی : مهندس مجید بهزادپور، با اشاره به نقش نیروی انسانی کارآمد و متخصص گفت: بیمه، صنعتی مبنتی بر نیروی انسانی است که در تمام سطوح باید به توانایی و پویایی آنها توجه ویژه داشت.
به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل بیمه مرکزی، رئیس کل ضمن ابراز خرسندی از فعالیت انجمن حرفه ای صنعت بیمه در راستای ارتقاء سطح دانش فعالان صنعت بیمه گفت: پیشنهاد می‌شود این انجمن فعالیت خود در حوزه های بین المللی را گسترش دهد و با برگزاری دوره های بین المللی برای کارکنان صنعت بیمه، دانش تخصصی آنها با تکنیک های جدید بیمه ای و ارزیابی ریسک به روز رسانی شود.

بیمه

بیمه پاسارگاد بار دیگر در بالاترین سطح توانگری مالی قرار گرفت

مثلث مالی : شرکت بیمه پاسارگاد برای سال های متوالی در سطح یک توانگری مالی قرار گرفت. طبق ارزیابی صورت های مالی مصوب سال ۱۴۰۰ توسط بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران، شرکت بیمه پاسارگاد موفق به کسب سطح یک توانگری مالی مؤسسات بیمه با نسبت توانگری ۳۰۴ درصد شده است.

با ما در تماس باشید

مشتاق شنیدن نظرات شما در ارتباط با این خبر هستیم.

دریافت خبرنامه

جهت دریافت خبرنامه ایمیل خود را وارد بفرمائید