معاون بیمه های عمر کارآفرین : طرح اندوخته دار امید روی دیگر بازار را دید

مثلث مالی : عباس اسلامی معاون فنی مدیرعامل شرکت بیمه کارآفرین در بیمه های عمر شب گذشته دریک گفت و گوی زنده اینستاگرامی میهمان مثلث مالی بود.

این پست را به اشتراک بگذارید

مثلث مالی : عباس اسلامی معاون فنی مدیرعامل شرکت بیمه کارآفرین در بیمه های عمر شب گذشته دریک گفت و گوی زنده اینستاگرامی میهمان مثلث مالی بود.

محور این گفت و گو  “بیمه عمر اندوخته دار امید ” بود که از سال ۹۷ توسط بیمه کارآفرین به بازار عرضه شده است و در این دوره فروش بیمه های عمر این شرکت را سه برابر کرده است .

طرح اندوخته دار امید حاصل ، برنامه راهبردی شرکت بیمه کارآفرین با عنوان “کارآفرین۱۴۰۰” است.

بیمه‌نامه عمراندوخته ‏دار امید” در سه حوزه از ریسک های “فوت”، “امراض خاص” و “ازکارفتادگی” بیمه شده را تا سقف سرمایه ۵۰۰ میلیون تومان پوشش می دهد که این نوید از رویکردی جدید در تحریک تقاضای بازار دارد و می تواند موثرتر از قبل، نهاد خانواده و جامعه را حمایت نماید.

اسلامی دراین گفت و گو به پوشش برخی از خطرات مانند هپاتیت ب، هپاتیت سی، اچ آی وی/ ایدز، پارکینسون، آلزایمرودمانس، نارسائی حاد کلیوی/دیالیز، ام اس، کما، مننژیت، بیماری‌های نورون‌های حرکتی، نابینائی وناشنوائی کامل اشاره کرد و گفت : بیمه گر باید ریسک پذیرباشد و  این پذیرش باید برای بیمه شده ملموس باشد و مشکل او را حل نماید .

مشروح این مصاحبه را در ادامه مشاهده کنید :

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

درخبرنامه ما عضو شوید

دریافت تفسیر و تحلیل اخبار ، آنالیز بازار ، مصاحبه با متخصصین و کارشناسان

دریافت اخبار بیشتر...

بازار مالی

رییس کل خواستار فعالیت های بین المللی انجمن حرفه ای صنعت بیمه شد

مثلث مالی : مهندس مجید بهزادپور، با اشاره به نقش نیروی انسانی کارآمد و متخصص گفت: بیمه، صنعتی مبنتی بر نیروی انسانی است که در تمام سطوح باید به توانایی و پویایی آنها توجه ویژه داشت.
به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل بیمه مرکزی، رئیس کل ضمن ابراز خرسندی از فعالیت انجمن حرفه ای صنعت بیمه در راستای ارتقاء سطح دانش فعالان صنعت بیمه گفت: پیشنهاد می‌شود این انجمن فعالیت خود در حوزه های بین المللی را گسترش دهد و با برگزاری دوره های بین المللی برای کارکنان صنعت بیمه، دانش تخصصی آنها با تکنیک های جدید بیمه ای و ارزیابی ریسک به روز رسانی شود.

بیمه

بیمه پاسارگاد بار دیگر در بالاترین سطح توانگری مالی قرار گرفت

مثلث مالی : شرکت بیمه پاسارگاد برای سال های متوالی در سطح یک توانگری مالی قرار گرفت. طبق ارزیابی صورت های مالی مصوب سال ۱۴۰۰ توسط بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران، شرکت بیمه پاسارگاد موفق به کسب سطح یک توانگری مالی مؤسسات بیمه با نسبت توانگری ۳۰۴ درصد شده است.

با ما در تماس باشید

مشتاق شنیدن نظرات شما در ارتباط با این خبر هستیم.

دریافت خبرنامه

جهت دریافت خبرنامه ایمیل خود را وارد بفرمائید