مدیر عامل بیمه نوین: نمایندگان نگران نباشند بیمه گران قصد فروش مستقیم ندارند

مثلث مالی : مدیرعامل شرکت بیمه نوین درباره حذف فیزیکی بیمه نامه شخص ثالث گفت : نمایندگان شرکت های بیمه‌ای نباید نگران حذف فیزیکی ثالث باشند

این پست را به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در print

مثلث مالی : مدیرعامل شرکت بیمه نوین درباره حذف فیزیکی بیمه نامه شخص ثالث گفت : نمایندگان شرکت های بیمه‌ای نباید نگران حذف فیزیکی ثالث باشند ، چرا که صنعت بیمه نه تنها قصد حذف و یا کاهش درآمد نمایندگان را ندارد بلکه با توانمند سازی شبکه فروش و توسعه زیر ساختهای آی تی و بازار یابی نوین، مسیرتازه ای برای شبکه فروش ایجاد خواهد شد.

حسین کریم خان زند با اشاره به بخشنامه اخیر بیمه مرکزی مبنی بر حذف نسخ فیزیکی ثالث، این اقدام را شروعی مناسبی برای گسترش خرید الکترونیک بیمه نامه می داند و معتقد است، تا حدود زیادی زیر ساخت های اجرای طرح حذف فیزیکی بیمه نامه ثالث در کشور وجود دارد و این امکان باید در دسترس همه افراد جامعه قرار گیرد و حتی در صورت نیاز بیمه گذاران می توانند بعد از خرید، پرینت آن را تهیه کنند.. مدیرعامل شرکت بیمه نوین تصریح داشت: نمایندگان شرکت های بیمه‌ای نباید نگران حذف فیزیکی ثالث باشند چرا که صنعت بیمه نه تنها قصد حذف و یا کاهش درآمد نمایندگان را ندارد بلکه با توانمند سازی شبکه فروش و توسعه زیر ساختهای آی تی و بازار یابی نوین، مسیرتازه ای برای شبکه فروش ایجاد خواهد شد.. . حسین کریم خان زند گفت: هیچ یک از بیمه گران قصد فروش مستقیم در هیچ بیمه نامه ای را ندارند. وی با بیان اینکه از طرفی بسیاری از بیمه گذاران هنوز اعتقاد به داشتن برگه بیمه نامه دارند ،گفت:.درصورتی که تمام زیر ساخت ها و لینک های مورد نیاز فروش اینترنتی در کشور نیز فراهم شود، شاید در سه سال آینده بتوان به ۳۰ درصد فروش اینترنتی بیمه نامه دست یافت. مدیر عامل شرکت بیمه نوین با بیان اینکه حذف کاغذ در راستای استراتژی دولت الکترونیک است تاکید داشت: این تصمیم درمی تواند شروع خوبی برای دیجیتال سازی خدمات و حذف تدریجی کاغذ و چاپ باشد. مدیرعامل شرکت بیمه نوین درخصوص امکان ارائه خدمات آنلاین در این شرکت اظهار کرد: در حال حاضر برخی از نمایندگان بیمه نوین در سامانه فروش اینترنتی اختصاصی این شرکت به نام الکتروبیمه نوین برای فروش اینترنتی بیمه نامه شخص ثالث و همچنین دیگر محصولات این شرکت استفاده می کنند.

منبع :ریسک نیوز

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

درخبرنامه ما عضو شوید

دریافت تفسیر و تحلیل اخبار ، آنالیز بازار ، مصاحبه با متخصصین و کارشناسان

دریافت اخبار بیشتر...

بیمه

مدیرعامل شرکت بیمه سامان : «بیمه بدنه کیلومتری » محصولی بیمه ای مبتنی بر ریسک است

مثلث مالی : مدیرعامل شرکت بیمه سامان با اشاره به موضوع همایش بیمه و توسعه و راهبرد این شرکت مبنی بر لزوم حرکت به سمت بیمه گری مبتنی بر ریسک، تاکید کرد که «بیمه بدنه کیلومتری» به عنوان دستاورد منحصر به فرد این شرکت، مصداق بارز طراحی محصول بیمه ای مبتنی بر ریسک است.

با ما در تماس باشید

مشتاق شنیدن نظرات شما در ارتباط با این خبر هستیم.

دریافت خبرنامه

جهت دریافت خبرنامه ایمیل خود را وارد بفرمائید