محصولات جدید بیمه باران در راه است

مثلث مالی : مدیرعامل شرکت بیمه باران، ضمن معرفی محصول جدید این شرکت اعلام کرد جشنواره‌ بارانی شو ماهانه برگزار خواهد شد. علیرضا هادی با تشریح اهمیت ارائه محصولات نوین و کارامد بیمه‌ای گفت: واقعیت این است که در شرایط کنونی جامعه، اقشار مختلف بسته به نیازها و درآمد خود نیاز به سرمایه‌گذاری‌های مطمئن و امن دارند؛ تجربه یکی، دو سال اخیر نشان داد اغلب بسترهای سرمایه‌گذاری نیازمند علم و دانش تخصصی مالی است. اما بیمه‌های سرمایه‌گذاری و آتیه‌اندوزی مجرای سرمایه‌گذاری مناسبی برای افرادی است که دانش تخصصی سرمایه‌گذاری را ندارند و از بازارهای مالی دیگر متضرر شده‌اند.

این پست را به اشتراک بگذارید

مثلث مالی : مدیرعامل شرکت بیمه باران، ضمن معرفی محصول جدید این شرکت اعلام کرد جشنواره‌ بارانی شو ماهانه برگزار خواهد شد.

علیرضا هادی با تشریح اهمیت ارائه محصولات نوین و کارامد بیمه‌ای گفت: واقعیت این است که در شرایط کنونی جامعه، اقشار مختلف بسته به نیازها و درآمد خود نیاز به سرمایه‌گذاری‌های مطمئن و امن دارند؛ تجربه یکی، دو سال اخیر نشان داد اغلب بسترهای سرمایه‌گذاری نیازمند علم و دانش تخصصی مالی است. اما بیمه‌های سرمایه‌گذاری و آتیه‌اندوزی مجرای سرمایه‌گذاری مناسبی برای افرادی است که دانش تخصصی سرمایه‌گذاری را ندارند و از بازارهای مالی دیگر متضرر شده‌اند.

او تصریح کرد: استقبال قابل توجه مردم از بیمه ترنم باران طی یک سال اخیر نشان داد، داشتن سود تضمینی و سود مشارکت این نوع بیمه‌های به شرط حیات، برای بیمه‌گذاران هم جذابیت‌های بازارهای مالی ریسک‌پذیر را دارد و هم اطمینان و ضمانت از سرمایه‌گذاری‌شان را در بر می‌گیرد.

هادی با اشاره به جدیدترین محصول بیمه باران گفت: با الهام گرفتن از ویژگی‌های متمایر بیمه ترنم باران بر آن شدیم تا محصولی را به بازار عرضه کنیم که پاسخگوی نیازهای سرمایه‌گذاران باشد و بتواند محصول کاملی برای نیازهای آتیه‌اندوزی اقشار مختلف باشد.

مدیرعامل بیمه باران در تشریح ویژگی‌های این محصول افزود: بیمه مستمری ترنم باران نوعی بیمه زندگی به شرط حیات است که خصوصیات پس‌­اندازی منحصربه‌فردی دارد. بیمه‌گذاران می‌توانند در طول دورۀ پرداخت حق ­بیمه هر مقدار و در هر زمان که بخواهند حق­ بیمه پرداخت کنند. در این نوع بیمه‌نامه شرکت وجوه پرداختی آن‌ها را سرمایه‌گذاری می‌کند و و در طول زمان با استفاده از سود حاصل از سرمایه­‌گذاری بر مقدار آن می­‌افزاید.

هادی درباره سود تضمینی و سود مشارکت این محصول تصریح کرد: اصل مبالغ پرداختی بیمه‌گذاران پس از کسر هزینه‌­های فروش  به همراه حداقلی از سود در این نوع بیمه‌نامه همواره تضمین شده است، اما بقیه سود مشارکت که معمولاً به مراتب بیش از سود تضمین شده است نیز به مستمری­‌بگیر یا بیمه­‌گذار تعلق می‌گیرد.

یکی از جذاب‌ترین ویژگی‌های این محصول در این است که امکان افزایش یا کاهش مبلغ مستمری دریافتی در طول دوره مستمری بنا به تمایل بیمه­گذار فراهم است.

او در ادامه افزود: این محصول برای تمامی اقشار دارای امتیازهای جذابی است؛ اما زنان خانه‌دار یا افرادی که به واسطه شرایط شغلی‌شان، دارای بیمه مستمری نیستند می‌توانند شخصا اقدام کنند و از این محصول برای تامین آتیه خود بهره بگیرند.

هادی درباره شرایط تغییر مستمری‌بگیر این بیمه گفت: امکان تغییر مستمری‌بگیر یکی دیگر از امتیازهای مهم این محصول است؛ به طوری که براساس قوانین و ضوابطی که برای بیمه مستمری ترنم باران در نظر گرفته شده، بیمه­‌گذار هر زمان که بخواهد می­تواند مستمری­‌بگیر یا دریافت­‌کنندۀ مازاد بیمه­‌نامه را تغییر دهد، و از مزایای کامل بیمه‌­نامه برخوردار شود.

مدیرعامل بیمه باران ضمن تاکید بر رعایت اصل شفافیت، افزود: از شروع کارمان، همواره بر این اصل استوار بودیم که مطلع بودن از کارنامه بیمه‌نامه و خروجی سرمایه‌گذاری‌های کوتاه مدت، میان‌مدت و بلندمدت حق بیمه‌گذار است؛ بر همین اساس با ساختارشکنی در صنعت بیمه تلاش کردیم هر سه ماه یک بار درباره وضعیت‌ سرمایه‌گذاری گزارش بدهیم. برای محصولات تازه نیز به همین منوال عمل خواهیم کرد و حتی در تلاش هستیم با فراهم کردن زیرساخت‌های مرتبط، این فواصل کوتاه‌تر شوند و بتوانیم به گزارش‌دهی مستمر ماهانه برسیم.

جشنواره بارانی‌ شو، یک گام به سوی مشتری‌مداری
 

علیرضا هادی همچنین خبر از برگزاری جشنواره‌های مختلف ماهانه و فصلی داد و تصریح کرد: آنچه ما را در این مسیر پر پیچ و خم یاری می‌رساند، اعتماد و همدلی با بیمه‌گذاران و شبکه فروش است. بر همین اساس، تلاش کردیم با آغاز سال جاری به برگزاری جشنواره‌های مختلف روی بیاوریم تا بهانه‌ای مستمر برای تشویق شبکه فروش و مشتریان خود داشته باشیم. جشنواره فصلی باشگاه مشتریان بیمه باران مانند سال گذشته به روال خود ادامه خواهد داد و جشنواره دیگری به نام «بارانی شو» نیز به راه افتاده که هر ما به سه نفر امکان برنده شدن می‌دهد. البته در تلاش هستیم با توجه به استقبال گسترده از این جشنواره، تعداد برندگان را افزایش دهیم.

مدیرعامل شرکت بیمه زندگی باران افزود: هدف از برگزاری این جشنواره این است که با ارائه پرسش‌های مرتبط با حوزه بیمه‌های زندگی و دعوت به مشارکت مردم آگاهی درباره اهمیت بیمه‌های زندگی بیشتر شود و فرهنگ آتیه‌اندوزی بیش از پیش جدی و حیاتی تلقی شود. ضمن اینکه در حاشیه این هدف اساسی، ما مصرانه در پی تقویت پیوند خود با مشتریان بالقوه و بالفعل خود هستیم و تلاش می‌کنیم این رشته روز به روز مستحکم‌تر شود.

هادی درباره شرایط حضور در جشنواره بارانی شو گفت: این جشنواره به دور از شرایط و تکلف‌های مرسوم، راه را برای تمامی مردم برای حضور هموار کرده است و تمامی علاقمندان می‌توانند با مراجعه به صفحه اینستاگرام بیمه باران به آدرس www.instagram.com/baraninsurance هر ماه در این جشنواره شرکت کنند و با پاسخ دادن به سوالات مطرح شده، نام خود را وارد گردونه قرعه‌کشی کنند.

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

درخبرنامه ما عضو شوید

دریافت تفسیر و تحلیل اخبار ، آنالیز بازار ، مصاحبه با متخصصین و کارشناسان

دریافت اخبار بیشتر...

بازار مالی

رییس کل خواستار فعالیت های بین المللی انجمن حرفه ای صنعت بیمه شد

مثلث مالی : مهندس مجید بهزادپور، با اشاره به نقش نیروی انسانی کارآمد و متخصص گفت: بیمه، صنعتی مبنتی بر نیروی انسانی است که در تمام سطوح باید به توانایی و پویایی آنها توجه ویژه داشت.
به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل بیمه مرکزی، رئیس کل ضمن ابراز خرسندی از فعالیت انجمن حرفه ای صنعت بیمه در راستای ارتقاء سطح دانش فعالان صنعت بیمه گفت: پیشنهاد می‌شود این انجمن فعالیت خود در حوزه های بین المللی را گسترش دهد و با برگزاری دوره های بین المللی برای کارکنان صنعت بیمه، دانش تخصصی آنها با تکنیک های جدید بیمه ای و ارزیابی ریسک به روز رسانی شود.

بیمه

بیمه پاسارگاد بار دیگر در بالاترین سطح توانگری مالی قرار گرفت

مثلث مالی : شرکت بیمه پاسارگاد برای سال های متوالی در سطح یک توانگری مالی قرار گرفت. طبق ارزیابی صورت های مالی مصوب سال ۱۴۰۰ توسط بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران، شرکت بیمه پاسارگاد موفق به کسب سطح یک توانگری مالی مؤسسات بیمه با نسبت توانگری ۳۰۴ درصد شده است.

با ما در تماس باشید

مشتاق شنیدن نظرات شما در ارتباط با این خبر هستیم.

Take a peek inside our Wonderworld

دریافت خبرنامه

جهت دریافت خبرنامه ایمیل خود را وارد بفرمائید