بایکوت بیمه ای /

مثلث مالی : در پیش نویس دستورالعمل مناقصات بیمه ای آمده است : "درصورت احراز تخلف شرکت بیمه گر از ضوابط این دستورالعمل، حسب اعلام و گزارش سندیکای بیمه گران ایران، بیمه مرکزی و شرکت های بیمه گرعضو سندیکا، هیچگونه عملیات قبولی اتکایی بابت مناقصه غیرمجاز را نمی پذیرند و بیمه مرکزی بابت آن هیچ گونه کارمزد اتکایی اجباری نمی پردازد.

این پست را به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در print

مثلث مالی : در پیش نویس دستورالعمل مناقصات بیمه ای آمده است : “درصورت احراز تخلف شرکت بیمه گر از ضوابط این دستورالعمل، حسب اعلام و گزارش سندیکای بیمه گران ایران، بیمه مرکزی  و شرکت های بیمه گرعضو سندیکا، هیچگونه عملیات قبولی اتکایی بابت مناقصه غیرمجاز را نمی پذیرند  و بیمه مرکزی بابت آن هیچ گونه کارمزد اتکایی اجباری نمی پردازد.

گفته می شود : این دستورالعمل ۲۱ ماده ای دومین روز شهریورماه  در شورای هماهنگی معاونان فنی شرکت های بیمه مطرح و به تصویب رسید است و منتظر تایید هیئت رئیسه سندیکای بیمه گران است .  

یاد آور می شود : شورای‌عالی بیمه در اجرای ماده ۷۲ قانون تأسیس بیمه مرکزی ایران و بیمه‌گری، آیین‌نامه نحوه واگذاری بیمه‌های اتکایی اجباری و میزان کارمزد و مشارکت در سود آن” را مشتمل بر ۲۰ ماده تصویب کرده است ، واگذاری اتکایی اجباری همانطور که واگذاری آن برای شرکت بیمه اجباری است ، قبولی آن نیز برای بیمه مرکزی اجباری است . آیا اعضای سندیکای بیمه گران و در راس آنها بیمه مرکزی می تواند مغایرآیین نامه شورای عالی بیمه عمل کند ؟ ریسک را بپذیرد اما کارمزد پرداخت نکند ؟

هرچند این تصمیم برای ساماندهی بازار بیمه در مناقصات بیمه ای اتخاذ شده است .  

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

درخبرنامه ما عضو شوید

دریافت تفسیر و تحلیل اخبار ، آنالیز بازار ، مصاحبه با متخصصین و کارشناسان

دریافت اخبار بیشتر...

بیمه

جشنواره بیمه درمان انفرادی بیمه پارسیان آغاز شد

مثلث مالی : بیمه پارسیان خدمتی جدید برای بیمه گزاران بیمه های عمروسرمایه گذاری را ارایه کرد. به گزارش روابط عمومی بیمه پارسیان؛ به منظور تکریم بیمه گزاران و ارایه خدمات درمان تکمیلی به ایشان، جشنواره فروش بیمه نامه درمان خانواده را برای دارندگان بیمه های عمروسرمایه گذاری برگزار می کند.

بانک

بیش از ۱۷ هزار عضو کادر درمان از بانک آینده تسهیلات گرفتند

مثلث مالی : بانک آینده در راستای حمایت از کادر درمان سراسر کشور و قدردانی از زحمات مجاهدانه و فداکاری‌های این قشر در شرایط ویژه کرونا، نسبت به پرداخت تسهیلات سهل و آسان در قالب طرح «حمایت از فرشتگان سلامت»، اقدام کرد.

با ما در تماس باشید

مشتاق شنیدن نظرات شما در ارتباط با این خبر هستیم.

دریافت خبرنامه

جهت دریافت خبرنامه ایمیل خود را وارد بفرمائید