آدرس

کیش- نوبنیاد دو - تمشک دو - پلاک ۴۴۳- واحد یک

تلفن

9360 447 764 98+

ایمیل

info@mosalasmali.ir

مثلث مالی

پایگاه خبری تحلیلی

«قیمت گذاری منصفانه» محور اصلی فعالیت «سامان للتامین»

«قیمت گذاری منصفانه» را می توان محور اصلی فعالیت «سامان للتامین» خواند، به طوری که بیمه گذار نسبت به حق بیمه پرداخت شده و البته خسارت دریافتی، آسوده خاطر باشد.

این پست را به اشتراک بگذارید

مثلث مالی : یکی از نگرانی های فعالان اقتصادی برای خرید پوشش های بیمه ای، رعایت نشدن تعرفه های قیمتی و نرخ گذاری های غیرفنی در خارج از کشور است.
به گزارش روابط عمومی شرکت بیمه سامان، کشور عراق یکی از مراکز اقتصادی مورد توجه تجار و بازرگانان ایرانی است و تبادلات تجاری دو کشور سالانه منافع بسیاری برای هر دو طرف دارد، از این رو فعالیت های مبتنی بر صنعت بیمه در این مراودات نقش اساسی دارد.
صاحبان کسب و کار، وارد کنندگان و صادرکنندگان کالا و خدمات، تلاش می کنند با استفاده از پوشش های بیمه ای، امنیت فعالیت خود را تا حد زیادی تامین کنند، اما یک نگرانی همواره آنها را آزار می دهد و آن هم قیمت گذاری غیر منصفانه خدمات بیمه ای است.
“سامان للتامین” به عنوان شعبه شرکت بیمه سامان در کشور عراق که به تازگی فعالیت خود را آغاز کرده است، اکنون این اطمینان را به فعالان اقتصادی می دهد که نرخ گذاری خدمات بیمه ای را با استفاده از تعرفه های دقیق و فنی انجام داده و آنها را از استعلام های قیمتی متعدد بی نیاز می کند.
به عبارت دیگر «قیمت گذاری منصفانه» را می توان محور اصلی فعالیت «سامان للتامین» خواند، به طوری که بیمه گذار نسبت به حق بیمه پرداخت شده و البته خسارت دریافتی، آسوده خاطر باشد.
شرکت بیمه سامان با راه اندازی شعبه در عراق دور تازه ای فعالیت خود را آغاز کرده و قصد دارد شیوه های تازه ای عملیات بیمه گری در خارج از مرزهای کشور را به نمایش بگذارد.
این شرکت با شناخت کافی از فعالیت های اقتصادی برون مرزی و نیز تجربه اندوخته خود، به همه فعالان اقتصادی این اطمینان را می دهد که فعالیت های آنها در کشور عراق تا حد امکان تحت پوشش های ببیمه ای قرار می گیرد.

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

درخبرنامه ما عضو شوید

دریافت تفسیر و تحلیل اخبار ، آنالیز بازار ، مصاحبه با متخصصین و کارشناسان

دریافت اخبار بیشتر...

بیمه

ماموریت های شرکت بیمه اتکایی “رایا” اعلام شد

مثلث مالی : طی نامه ای از سوی دکتر علی بنیادی نائینی، چارچوب ها و الزامات قانونی و همچنین انتظارات نهاد ناظر صنعت بیمه از مدیران و دست اندرکاران شرکت بیمه اتکایی “رایا” ابلاغ شد.

با ما در تماس باشید

مشتاق شنیدن نظرات شما در ارتباط با این خبر هستیم.

Take a peek inside our Wonderworld

دریافت خبرنامه

جهت دریافت خبرنامه ایمیل خود را وارد بفرمائید