قلم زدن درحوزه بیمه ریسک پذیرم کرد

این پست را به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در print

 مثلث مالی – لیلا اکبرپور :  با استعفای رسمی از روزنامه دنیای اقتصاد ، یک بار دیگرخودم را از نظر قبول تغییرات  وشروع دوباره محک زدم ، اشتباه نمی کنم ، هنوز جسارت ازصفرشروع کردن را در خود سراغ دارم ، فکرمی کنم سال ها قلم زدن در حوزه بیمه ریسک پذیریم کرده است .

مانند همان پاییز ۸۳ . بعد از پایان دوره آزمایشی درروزنامه هدف واقتصاد ، به جمع دنیای اقتصاد پیوستم و وارد دنیایی تازه شدم. محیطی اقتصادی – همکارانی که برایم ناشناس  بودند و گروه بانک و بیمه که درهمسایگی بچه های بورس قرارداشت. کاردر روزنامه اقتصادی سخت بود و پیچیدگی های خود را داشت . گفتم : ” تنها تو را می پرستم و تنها ازتو یاری می خواهم”. کمکم کرد ، تلاش کردم . اکنون بیش از ۱۵سال از آن روزهامی گذرد و کارجدیدی را آغاز کردم.

طراحی پایگاه خبری “مثلث مالی ” ابتدای سال ۹۹ به سرم  زد. وای و ای وای که کرونا تمام شود و ما تغییرنکرده نباشیم. قرنطینه بهاری موجب شد به گذشته نگاه کنم خاطرات زیادی را ازپس سال های گذشته بیرون بکشم واز خود بپرسم “آیا میتوانی ” ؟ میتوانی مسوولیت جدیدی را بپذیری ؟ سایت خبری برای خودت داشته باشی ؟ نه اینکه فقط داشته باشی می توانی آن را مدیریت کنی ؟ اصلا بگوببینم میتوانی یابهتر بگویم می خواهی مستقل شوی ؟ روز و شب های زیادی به پاسخ ها فکرکردم . جواب روشن بود .  دوست داشتم انگیزهای تازه وقوی برای خود بسازم و برای تحقق آن ها تلاش کنم. ” می خواهم بیرون از دنیای اقتصاد ، دنیای تازه ای را تجربه کنم. “

بدین ترتیب به بازارهای بیمه –پول و سرمایه فکرکردم ومثلث مالی را درذهن ثبت کردم. دیروز بعد از دوماه کارارزشمند طراح ، پایگاه خبری تحلیلی مثلث مالی را تحویل گرفتم وپشت  سیستم نشستم.

مسوولیت سنگینی روی شانه هایم احساس می کنم. دراین برهه زمان وشرایط اقتصادی کشوربورس یا بازار سرمایه نقش کلیدی را ایفا می کند ویکی ازسه ضلع را به خود اختصاص میدهد. بازار پول مانند بسیاری از سال های گذشته همچنان با تورم وشرایط سخت بانک ها و نوسان نرخ هاروبروست وضلع دوم را برای خبرهایش دراختیار دارد.

اما ضلع سوم ، بیمه. صنعتی که محصولاتش مانند هیچ صنعت دیگری نیست . کالایش ناملموس اما ضرورتی انکار ناپذیردارد . مثلث مالی کارخود را آغاز کرده ومی خواهد صادقانه وشفاف دستاوردهایش را با شما به اشتراک بگذارد .

تابستان امسال و مجامع گرم شرکت ها ، صحبت ازبانک و پول های داغ و بررسی بازارسرمایه درسایه تصمیمات تازه دولت همه و همه داده هایی خواهند شد برای انعکاس اخباری تازه .

همراه ما باشید.      

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

درخبرنامه ما عضو شوید

دریافت تفسیر و تحلیل اخبار ، آنالیز بازار ، مصاحبه با متخصصین و کارشناسان

دریافت اخبار بیشتر...

بیمه

ایجاد امکان رصد لحظه ای دارایی با بیمه نامه “یونیت لینک” بیمه سامان

مثلث مالی : مدیرعامل شرکت بیمه سامان با تاکید بر لزوم ایجاد شفافیت هر چه بیشتر در محصولات بیمه ای متناسب با نیازهای روز جامعه به ویژه در رشته بیمه های زندگی، گفت: بیمه سامان با طراحی مدرن محصول یونیت لینک، علاوه بر ارائه پوشش های معمول در بیمه های زندگی، امکان رصد لحظه ای دارایی را نیز برای مشتری فراهم کرده است.

با ما در تماس باشید

مشتاق شنیدن نظرات شما در ارتباط با این خبر هستیم.

دریافت خبرنامه

جهت دریافت خبرنامه ایمیل خود را وارد بفرمائید