قتل عمد مشمول خدمات صندوق تامین خسارت های بدنی نمی شود

مثلث مالی : بعد از انتشار رای دادگاه بدوی قاتل رومینا اشرفی که به اتهام قتل عمد از جنبه عمومی جرم به ٩ سال حبس و پرداخت دیه محکوم شد ، برخی گمانه زنی ها مطرح شد که این دیه را باید صندوق تامین خسارت های بدنی بپردازد . علی جباری مدیرعامل صندوق تامین خسارت های بدنی درگفت وگو با مثلث مالی با تکذیب این موضوع گفت : قتل عمد مشمول خدمات صندوق تامین خسارت های بدنی نمی شود و قرار نیست صندوق درارتباط با پرونده مذکور خسارتی بپردازد.

این پست را به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در print

مثلث مالی : بعد از انتشار رای دادگاه بدوی قاتل رومینا اشرفی که به اتهام قتل عمد از جنبه عمومی جرم به ٩ سال حبس و پرداخت دیه محکوم شد ، برخی گمانه زنی ها مطرح شد که این دیه را باید صندوق تامین خسارت های بدنی بپردازد .

دکتر علی جباری مدیرعامل صندوق تامین خسارت های بدنی

علی جباری مدیرعامل صندوق تامین خسارت های بدنی در گفت وگو با مثلث مالی با تکذیب این موضوع گفت : قتل عمد مشمول خدمات صندوق تامین خسارت های بدنی نمی شود و قرار نیست صندوق درارتباط با پرونده مذکور خسارتی بپردازد.

جباری با بیان اینکه برخی ازحکم دادگاه برداشت اشتباهی دارند ، افزود : صندوق تامین خسارت های بدنی در مواردی که خانومی دچار حادثه غیرعمد شود و مقصرحادثه نیمی از دیه را بپردازد ، مابه التفاوت آن را جبران خواهد کرد که البته قتل عمد مشمول این موضوع نمی شود .

وی افزود : حتی در مواردی که قاتل پیدا نشود و یا گریخته باشد ، صندوق دادگستری این دست خسارات رامیپردازد و قتل عمد هیچ ارتباطی با صندوق تامین خسارت های بدنی ندارد .

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

درخبرنامه ما عضو شوید

دریافت تفسیر و تحلیل اخبار ، آنالیز بازار ، مصاحبه با متخصصین و کارشناسان

دریافت اخبار بیشتر...

گزارش تصویری

“پرداخت مستمری آنی ” طرحی نو از بیمه معلم در سال ۱۴۰۰

مثلث مالی : سعید گیوه چی مدیربیمه های عمر و زندگی معلم میهمان برنامه “گفت و گوی زنده با مدیران ” مثلث مالی بودند. گیوه چی دراین گفت و گو ، رویکرد هیات مدیره این شرکت به توسعه فرهنگ بیمه های عمر پس اندازی را تشریح کرد و اینکه بیمه معلم با رعایت اصول بنگاه داری در صدد ارایه خدماتی است که بیمه گذارانش هم امکان حفظ سلامتی خود را داشته باشند و هم برای آینده خود پس انداز.

بیمه

رییس کل بیمه مرکزی : بیمه تجارت نو شرکتی جوان گرا و برنامه محور است

مثلث مالی : رییس کل بیمه مرکزی در بازدید از شرکت بیمه تجارت نو:جوان گرایی و برنامه محور بودن از ویژگی های خوب این شرکت استصبح امروز دکتر سلیمانی به همراه هیات عامل و مدیران بیمه مرکزی از شرکت بیمه تجارت نو بازدید کرد.

با ما در تماس باشید

مشتاق شنیدن نظرات شما در ارتباط با این خبر هستیم.

دریافت خبرنامه

جهت دریافت خبرنامه ایمیل خود را وارد بفرمائید