قائم مقام بیمه مرکزی ایران : بیمه توسعه برای ادامه باید فرآیند تاسیس را طی نماید / احیای توسعه نیازمند موافقت مجمع بیمه مرکزی است /

مثلث مالی : قائم مقام بیمه مرکزی ایران گفت : درمورد رفع تعلیق شرکت بیمه توسعه بحث های گوناگونی شده اما هنوز بیمه مرکزی تصمیم قطعی نگرفته است ، شورای عالی بیمه نیزمنتظرپایان تعهدات شرکت و سرانجام نهایی است و تصمیم روشنی ندارد.

این پست را به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در print

مثلث مالی : قائم مقام بیمه مرکزی ایران گفت : درمورد رفع تعلیق شرکت بیمه توسعه بحث های گوناگونی شده اما هنوز بیمه مرکزی تصمیم قطعی نگرفته است ، شورای عالی بیمه نیزمنتظرپایان تعهدات شرکت و سرانجام نهایی است و  تصمیم روشنی ندارد.

پرویز خسروشاهی درگفت و گو با پایگاه خبری – تحلیلی مثلث مالی ، درخصوص رویکرد بیمه مرکزی ایران به درخواست بیمه توسعه مبنی براحیای مجدد پروانه فعالیت اش چیست ؟ متذکرشد:  مجوز فعالیت بیمه توسعه درخصوص صدور دو رشته شخص ثالث و زندگی لغو و برای سایر رشته ها تعلیق شده است . به عبارتی برای احیای فعالیت سایر رشته ها در زمان مناسب شورای عالی بیمه می تواند بررسی نماید و مصوبه شورا به تنهایی کافی است ، اما درباره رشته های شخص ثالث و زندگی که لغو امتیاز شده است ، فرآیند طولانی باید طی شود.

وی ادامه داد: بیمه توسعه از نظر قانونی برای فعالیت در دو رشته شخص ثالث و زندگی باید فرایندی شبیه فرآیند تاسیس یک شرکت بیمه طی نماید ، مواردی مانند طرح کسب و کار تجاری یا بیزینس پلن ، بحث سرمایه ، درواقع شرایطی که اثبات نماید شرکت می تواند خدمات بیمه را ارایه و درایفای تعهداتش موفق باشد .

خسروشاهی افزود: چنانچه این فرآیند طی و به شورای عالی بیمه ارایه شود ، بعد از تصویب شورا باید به مجمع بیمه مرکزی رفته و بتواند موافقت مجمع را هم کسب نماید . بنابراین هنوز درمورد ادامه کاربیمه توسعه نمی توان پاسخ روشنی داد.

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

درخبرنامه ما عضو شوید

دریافت تفسیر و تحلیل اخبار ، آنالیز بازار ، مصاحبه با متخصصین و کارشناسان

دریافت اخبار بیشتر...

بیمه

مدیرعامل بیمه ایران : ارزیاب خسارت پروژه های بزرگ باید مستقل باشد

مثلث مالی : مجید بختیاری مدیرعامل شرکت بیمه ایران گفت : در شرکت بیمه ایران هیچ گاه گفته نشده ، فقدان نیروهای متخصص داریم و این شرکت با دارا بودن حرفه ای ترین کارشناسان رهبری کنسرسیوم بیمه پروژه های ملی را برعهده دارد . بختیاری درگفت و گو با پایگاه خبری مثلث مالی فرآیند ارزیابی خسارات در پروژه های بزرگی مانند پالایشگاه را دارای دو مرحله دانست و درخصوص مرحله اول گفت: بعد از وقوع حادثه ابتدا ارزیابی توسط متخصصان همان رشته صنعتی انجام و گزارش اصلی با نگاه مهندسی و تخصصی از علل حادثه و خسارت ها نوشته می شود.

اخبار

بیمه گری کاندیدای نمایندگی دوره یازدهم مجلس شد / سه برنامه برای دو سال

علیرضا حجتی، کاندید نمایندگی دوره یازدهم مجلس شورای اسلامی :
▫️مردم عزیز تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس؛ اغلب شما با “بیمه” سرکار داشته اید. یا “بیمه شخص ثالث” اتومبیل گرفته اید، یا از “بیمه تکمیلی درمان” بهرمند شده اید، حتی ممکن است بیمه های “آتش سوزی و زلزله”، “عمر و حوادث”، “باربری” یا انواعی از بیمه ها را خریده باشید. من ٢۴ سال است که از سطح کارشناسی تا مدیریت ارشد، در “صنعت بیمه” حضور دارم و حالا نامزد نمایندگی میان دوره ی مجلس شورای اسلامی یازدهم شده ام. بعنوان متخصص “صنعت بیمه” با سه برنامه کاربردی وارد این میدان شده ام. برنامه هایم را ساده با شما در میان می گذارم.

با ما در تماس باشید

مشتاق شنیدن نظرات شما در ارتباط با این خبر هستیم.

دریافت خبرنامه

جهت دریافت خبرنامه ایمیل خود را وارد بفرمائید