رشد ۶۰۰درصدی سود خالص بیمه سینا در سال ۹۹

مثلث مالی : در این مدت حق بیمه تولیدی بیمه سینا با 36 درصد رشد در مقایسه با سال قبل به رقم یک هزار و 750 میلیارد تومان رسید و نسبت خسارت نیز با روند کاهشی، عدد 58 درصد را نشان داد.

این پست را به اشتراک بگذارید

مثلث مالی : در این مدت حق بیمه تولیدی بیمه سینا با ۳۶ درصد رشد در مقایسه با سال قبل به رقم یک هزار و ۷۵۰ میلیارد تومان رسید و نسبت خسارت نیز با روند کاهشی، عدد ۵۸ درصد را نشان داد.

مدیرعامل بیمه سینا در جمع مدیران ستاد و شعب سراسر کشور با اشاره به عملکرد درخشان بیمه سینا در سال ۹۹ از افزایش بالغ بر ۳۶ درصدی حق بیمه تولیدی شرکت در این سال خبر داد.

رضا جعفری در دومین نشست آنلاین رؤسای شعب سراسر کشور که با حضور معاونین و مدیران ارشد فنی انجام شد، به تشریح شاخص‌های عملکردی بیمه سینا در سال ۱۳۹۹ پرداخت.

مدیرعامل بیمه سینا با بیان اینکه این شرکت در سال‌جاری با وجود آثار منفی اقتصادی متغیر کرونا بر کسب‌وکارها، توانست با برنامه‌ریزی راهبردی به اهداف تعیین‌شده دست یابد، ادامه داد: در این مدت حق بیمه تولیدی با ۳۶ درصد رشد در مقایسه با سال قبل به رقم یک هزار و ۷۵۰ میلیارد تومان رسید و نسبت خسارت نیز با روند کاهشی، عدد ۵۸ درصد را نشان داد.

وی در ادامه افزود: کاهش سهم بیمه‌های درمان و ارتقاء سهم بیمه‌های عمر از سیاست‌های ما در سال‌جاری بود و در سال آتی نیز با توجه به شرایط، بنا داریم این سیاست را ادامه دهیم.

جعفری بهترین عنصر تبلیغی برای هر شرکت بیمه را پرداخت سریع و صحیح خسارت دانست و افزود: خوشبختانه با همت همکاران، عمده‌ی خسارت‌های معوق در سال جاری پرداخت شد و در حال‌حاضر هیچ مشکلی در پرداخت وجود ندارد.

وی توجه به سرمایه گذاری‌ها و ذخایر را از جمله اقدامات مهم سال ۹۹ عنوان کرد و گفت: ذخایر در بهترین وضعیت خود به عنوان یک پشتوانه محکم برای شرکت قرار دارد و در بخش سرمایه‌گذاری نیز با برنامه‌ای که در کمیته سرمایه‌گذاری تصویب و به اجرا رسید، بازده و درآمد بسیار خوبی از محل این سرمایه گذاری‌ها حاصل شده است.

مدیرعامل بیمه سینا افزود: سود خالص دوره مالی ۹۹ نیز با رشد قابل توجه بالغ بر ۶۰۰ درصدی نسبت به مدت مشابه سال قبل همراه شده که این رخداد مهم نشان‌دهنده‌ی هدف‌گذاری صحیح و حرکت جمعی تمامی ارکان این شرکت در مسیر ترسیم‌شده بوده و جای تقدیر از همکاران گرامی دارد.

گفتنی است در پایان این جلسه، ضمن ارائه و تحلیل مفروضات بودجه ۲۵۰۰ میلیارد تومانی سال ۱۴۰۰، مقرر شد تا پایان سال‌جاری، بودجه عملیاتی به شعب و شبکه فروش ابلاغ گردد.

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

درخبرنامه ما عضو شوید

دریافت تفسیر و تحلیل اخبار ، آنالیز بازار ، مصاحبه با متخصصین و کارشناسان

دریافت اخبار بیشتر...

بازار مالی

رییس کل خواستار فعالیت های بین المللی انجمن حرفه ای صنعت بیمه شد

مثلث مالی : مهندس مجید بهزادپور، با اشاره به نقش نیروی انسانی کارآمد و متخصص گفت: بیمه، صنعتی مبنتی بر نیروی انسانی است که در تمام سطوح باید به توانایی و پویایی آنها توجه ویژه داشت.
به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل بیمه مرکزی، رئیس کل ضمن ابراز خرسندی از فعالیت انجمن حرفه ای صنعت بیمه در راستای ارتقاء سطح دانش فعالان صنعت بیمه گفت: پیشنهاد می‌شود این انجمن فعالیت خود در حوزه های بین المللی را گسترش دهد و با برگزاری دوره های بین المللی برای کارکنان صنعت بیمه، دانش تخصصی آنها با تکنیک های جدید بیمه ای و ارزیابی ریسک به روز رسانی شود.

بیمه

بیمه پاسارگاد بار دیگر در بالاترین سطح توانگری مالی قرار گرفت

مثلث مالی : شرکت بیمه پاسارگاد برای سال های متوالی در سطح یک توانگری مالی قرار گرفت. طبق ارزیابی صورت های مالی مصوب سال ۱۴۰۰ توسط بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران، شرکت بیمه پاسارگاد موفق به کسب سطح یک توانگری مالی مؤسسات بیمه با نسبت توانگری ۳۰۴ درصد شده است.

با ما در تماس باشید

مشتاق شنیدن نظرات شما در ارتباط با این خبر هستیم.

Take a peek inside our Wonderworld

دریافت خبرنامه

جهت دریافت خبرنامه ایمیل خود را وارد بفرمائید