طلاسازان نیمه تعطیل شدند

مثلث مالی : نایب رییس اتحادیه طلا و جواهر با اشاره به اینکه خرید مصنوعات طلا بسیار کم رونق است و کارگاه های طلاسازی به حالت نیمه تعطیل درآمده، گفت: در حال حاضر حباب سکه یک میلیون و ۴۵۰ هزار تومان است.

این پست را به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در print

مثلث مالی : نایب رییس اتحادیه طلا و جواهر با اشاره به اینکه خرید مصنوعات طلا بسیار کم رونق است و کارگاه های طلاسازی به حالت نیمه تعطیل درآمده، گفت: در حال حاضر حباب سکه یک میلیون و ۴۵۰ هزار تومان است.

محمدکشتی آرای در گفتگو با خبرنگار ایبِنا در خصوص تغییرات بازار با توجه به افزایش نرخ انس جهانی و ارز، اظهار داشت: با توجه به روند افزایش انس جهانی و نرخ ارز نسبت به روز گذشته، قیمت ها در بازار طلا و سکه نیز افزایشی شد.

وی افزود: همچنین با این روند موجب شده تا تقاضا نیز افزایش یابد. البته تقاضا انواع سکه و طلا آب شده زیاد است و مصنوعات نیز مانند قبل در رکود قرار دارد.

نایب رییس اتحادیه طلا و جواهر با اشاره به اینکه با توجه به رونق کم خرید و فروش مصنوعات طلا، کارگاه های طلاسازی نیز در حالت نیمه تعطیل قرار دارد، گفت: در بازار قیمت سکه تمام بهار آزادی طرح قدیم ۱۳ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان، طرح جدید ۱۴ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان، نیم سکه ۸ میلیون و ۱۵۰ هزار تومان، ربع سکه ۵ میلیون ۲۰۰ هزار تومان و سکه گرمی نیز ۲ میلیون و ۶۰۰ هزار تومان معامله شد.

به کشتی آرای، همچنین انس جهانی نیز هزار و ۹۰۸ دلار و هر گرم طلا ۱۸ عیار یک میلیون و ۳۶۰ هزار تومان است و حباب سکه نیز به یک میلیون و ۳۵۰ هزار تومان رسیده است.

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

درخبرنامه ما عضو شوید

دریافت تفسیر و تحلیل اخبار ، آنالیز بازار ، مصاحبه با متخصصین و کارشناسان

دریافت اخبار بیشتر...

بانک

پرداخت تسهیلات بانک آینده به ۵۰ هزارنفر از مدافعان سلامت با شرایط ویژه و پرداخت آسان

مثلث مالی : بانک آینده، به منظور ارزش آفرینی و ارج نهادن به فداکاری و ایثارگری کادر درمان و مدافعان سلامت کشور، به زودی تسهیلات ویژه ای را به این عزیزان اعطا می کند.

با ما در تماس باشید

مشتاق شنیدن نظرات شما در ارتباط با این خبر هستیم.

دریافت خبرنامه

جهت دریافت خبرنامه ایمیل خود را وارد بفرمائید