طرح های جدید بیمه پارسیان در راه است

مثلث مالی : بیمه پارسیان شش ماه دوم سال جاری را با طرح ها و خدمات جدید آغاز کرده است. مثلث مالی : بیمه پارسیان شش ماه دوم سال جاری را با طرح ها و خدمات جدید آغاز کرده است.

این پست را به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در print

مثلث مالی : بیمه پارسیان شش ماه دوم سال جاری را با طرح ها و خدمات جدید آغاز کرده است.

براساس این گزارش بیمه پارسیان علاوه بر برگزاری جشنوارهای متعدد در رشته بیمه های آتش سوزی، مسئولیت، اتومبیل و برخورداری بیمه گزاران از مزایای این طرح ها، بیمه نامه های جدیدی از قبیل بیمه صندوق امانات بانک، و همچنین طرح جدیدی در حوزه بیمه عمروسرمایه گذاری با نام نهال زندگی را روانه بازار خواهد نمود و نیز در بخش مشتری مداری و خدمات به مشتریان اقدام به راه اندازی سیستم CRM (ارتباط مستمر با بیمه گزاران و پاسخگویی سریع) و همچنین باشگاه مشتریان بیمه پارسیان که در نوع خود در صنعت بیمه بعنوان یک باشگاه بسیار پیشرفته و نوآور افتتاح خواهد شد و همچنین در حوزه نرم افزار نیز اقدام به معرفی اپلیکیشن چتر همراه نموده که خدمات بسیار متنوعی بر روی تلفن همراه بیمه گزاران این شرکت از قبیل صدور بیمه نامه، پرداخت حق بیمه، پرداخت اقساط بیمه عمر، ارسال تصاویر صحنه تصادف برای کارشناسان خسارت به منظور تشکیل پرونده، آدرس و تلفن شعب و نمایندگان و نقشه آدرس ها و … ارایه گردیده است که از خدمات جدید بیمه پارسیان به حساب می آیند.

ارایه و طراحی محصولات جدید و متنوع بیمه ای خود می تواند راهی برای جذب بیمه گزاران جدید و همچنین گسترش امر فرهنگ بیمه در جامعه است که بیمه پارسیان همواره تلاش داشته تا با محصولات متنوع و قابل خرید برای تمام اقشار جامعه در راه گسترش فرهنگ بیمه نیز گام های مهمی بردارد.

در گزارش های روزهای آینده اطلاعات و جزییات بیشتری از هر کدام از طرح ها و خدمات بیمه پارسیان منتشر خواهد شد و با توجه به نزدیک شدن به ۱۳ آذر روز بیمه، این محصولات و خدمات جدید به تدریج رونمایی و راهی بازار بیمه کشور خواهد شد.

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

درخبرنامه ما عضو شوید

دریافت تفسیر و تحلیل اخبار ، آنالیز بازار ، مصاحبه با متخصصین و کارشناسان

دریافت اخبار بیشتر...

بیمه

مدیرعامل شرکت بیمه سامان : «بیمه بدنه کیلومتری » محصولی بیمه ای مبتنی بر ریسک است

مثلث مالی : مدیرعامل شرکت بیمه سامان با اشاره به موضوع همایش بیمه و توسعه و راهبرد این شرکت مبنی بر لزوم حرکت به سمت بیمه گری مبتنی بر ریسک، تاکید کرد که «بیمه بدنه کیلومتری» به عنوان دستاورد منحصر به فرد این شرکت، مصداق بارز طراحی محصول بیمه ای مبتنی بر ریسک است.

با ما در تماس باشید

مشتاق شنیدن نظرات شما در ارتباط با این خبر هستیم.

دریافت خبرنامه

جهت دریافت خبرنامه ایمیل خود را وارد بفرمائید