صورت های مالی “آرین بانک” تصویب شد

مثلث مالی : مجمع عمومی عادی سالانه آرین بانک با حضور تمام سهامداران در کاخ سرادر اسعد بانک ملی در تهران برگزار شد و صورت های مالی ٢٠٢٠ به تصویب رسید.

این پست را به اشتراک بگذارید

مثلث مالی : مجمع عمومی عادی سالانه آرین بانک با حضور تمام سهامداران در کاخ سرادر اسعد بانک ملی در تهران برگزار شد و صورت های مالی ٢٠٢٠ به تصویب رسید.
مدیران عامل معاونین ارزی و بین‌الملل روسای ادارات خارجی و توسعه شبکه بین الملل بانک های سهامدار ملی ایران و صادرات ایران در مجمع حضور داشتند.

یاد آورمی شود : آرین بانک افغانی است و در ایران هیچ بانک مادری به نام آرین بانک وجود ندارد ، تنها سهامدار آن ایرانی هستند و بر اساس قوانین بانک مرکزی افغانستان بعنوان بانک داخلی مجبور به رعایت قوانین این کشورهستند.
آرین بانک در سال ۲۰۰۴ میلادی با سرمایه ۱۰ میلیون دلار مجوز فعالیت دریافت کرده است.

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

درخبرنامه ما عضو شوید

دریافت تفسیر و تحلیل اخبار ، آنالیز بازار ، مصاحبه با متخصصین و کارشناسان

دریافت اخبار بیشتر...

بازار مالی

رییس کل خواستار فعالیت های بین المللی انجمن حرفه ای صنعت بیمه شد

مثلث مالی : مهندس مجید بهزادپور، با اشاره به نقش نیروی انسانی کارآمد و متخصص گفت: بیمه، صنعتی مبنتی بر نیروی انسانی است که در تمام سطوح باید به توانایی و پویایی آنها توجه ویژه داشت.
به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل بیمه مرکزی، رئیس کل ضمن ابراز خرسندی از فعالیت انجمن حرفه ای صنعت بیمه در راستای ارتقاء سطح دانش فعالان صنعت بیمه گفت: پیشنهاد می‌شود این انجمن فعالیت خود در حوزه های بین المللی را گسترش دهد و با برگزاری دوره های بین المللی برای کارکنان صنعت بیمه، دانش تخصصی آنها با تکنیک های جدید بیمه ای و ارزیابی ریسک به روز رسانی شود.

بیمه

بیمه پاسارگاد بار دیگر در بالاترین سطح توانگری مالی قرار گرفت

مثلث مالی : شرکت بیمه پاسارگاد برای سال های متوالی در سطح یک توانگری مالی قرار گرفت. طبق ارزیابی صورت های مالی مصوب سال ۱۴۰۰ توسط بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران، شرکت بیمه پاسارگاد موفق به کسب سطح یک توانگری مالی مؤسسات بیمه با نسبت توانگری ۳۰۴ درصد شده است.

با ما در تماس باشید

مشتاق شنیدن نظرات شما در ارتباط با این خبر هستیم.

دریافت خبرنامه

جهت دریافت خبرنامه ایمیل خود را وارد بفرمائید