«صفحه فروش اختصاصی نمایندگان بیمه ملت» رونمایی شد

مثلث مالی : هم‌گام با تحولات فناوری و با هدف پشتیبانی از شبکه فروش نمایندگان، بیمه ملت از صفحه فروش اختصاصی نمایندگان رونمایی کرد. مدیرعامل بیمه ملت، دیجیتالی شدن صنعت بیمه را نه یک نیاز، که یک الزام دانست و افزود: امروزه این مهم، در کانون توجه اکثر کسب و کارهاست و اگر صنعت بیمه در برابر این تغییر مقاومت کند، بی‌شک آسیب خواهد دید.

این پست را به اشتراک بگذارید

مثلث مالی : هم‌گام با تحولات فناوری و با هدف پشتیبانی از شبکه فروش نمایندگان، بیمه ملت از صفحه فروش اختصاصی نمایندگان رونمایی کرد.

به گزارش روابط عمومی بیمه ملت، دکتر دلفراز اهمیت نیاز به تفکر دیجیتال در صنعت بیمه را مدنظر قرارداد و گفت: با توجه به این‌که صنعت بیمه از صنعت بانکداری به لحاظ دیجیتالی شدن عقب‌تر است باید به دنبال راهی باشیم تا عرضه محصولات و کانال‌های فروش با توجه به ذائقه متفاوت مردم، بیشتر در دسترس قرار گیرد.

مدیرعامل بیمه ملت، دیجیتالی شدن صنعت بیمه را نه یک نیاز، که یک الزام دانست و افزود: امروزه این مهم، در کانون توجه اکثر کسب و کارهاست و اگر صنعت بیمه در برابر این تغییر مقاومت کند، بی‌شک آسیب خواهد دید.

دکتر دلفراز با اشاره به شیوع بیماری کرونا که سبب شده بخش قابل توجهی از صدور و عملیات بیمه به سمت کانال‌های توزیع آنلاین برود، اعلام کرد: با توجه به نگرانی شبکه‌فروش شرکت‌های بیمه در زمینه افزایش فروش آنلاین در صنعت، شرکت بیمه ملت به همت مدیریت کسب و کار دیجیتال و مدیریت فناوری اطلاعات، از سال گذشته برنامه طراحی و ایجاد صفحه اختصاصی فروش آنلاین نمایندگان را در دستور کار شرکت قرار داد.

وی با اشاره به تاکید بر اهمیت وجود عرضه و تقاضا و نیز مهیاشدن بستری با رعایت پروتکل‌های لازم؛ ادامه داد: امروز، بیمه ملت به عنوان اولین شرکت بیمه در کشور؛ با ایجاد فضایی برای فروش آنلاین و در دسترس شبکه فروش؛ از صفحه فروش اختصاصی نمایندگان رونمایی می‌کند.

مدیرعامل بیمه ملت، ایجاد تحولی بزرگ در تجربه مشتری به لحاظ فروش بیمه‌نامه را از جمله مزایای این نوآوری در بیمه ملت دانست و بیان کرد: با توجه به این‌که تاکنون صفحه فروش اختصاصی و آنلاین بیمه‌نامه، در دسترس حدود ۹۰ درصد نماینده‌های بیمه ملت  قرار گرفته است؛ به زودی علاوه بر فروش بیمه‌نامه شخص ثالث، بستر فروش سایر رشته‌های بیمه‌ای نیز در این پلتفرم فراهم می‌شود.

دکتر دلفراز، در همین خصوص افزود: بی‌شک؛ شخصی‌سازی فرایندها و نحوه صدور بیمه‌نامه با سهولت بیشتر، در سودآوری میزان فروش به یاری صنعت بیمه می‌آید.

مدیرعامل بیمه ملت، در پایان سخنان خود با اشاره به افزایش سرمایه ۹۷۶ درصدی بیمه ملت؛ این شرکت را بزرگترین شرکت بیمه خصوصی کشور دانست و گفت: مدیریت ریسک و ترکیب پروتفوی مناسب از دیگر استراتژی‌های بیمه ملت است تا بتواند همگام با تحولات فناوری؛ در پیشرفت صنعت بیمه کشور موثر واقع شود.

*

رئیس هیات‌مدیره بیمه ملت نیز، تاثیر تحولات دیجیتال در صنعت بیمه را مدنظر قرار داد و گفت: بیمه ملت در مسیر به‌روزرسانی و دیجیتالی شدن، با اعتماد به نیروهای داخلی و بومی‌سازی خدمات، گام‌های موثری برداشته و حفظ اطلاعات مشتریان و امنیت آن همواره در دستور کار شرکت قرار دارد.

بهروز اسدنژاد در بخش دیگری از سخنان خود از برگزاری یک رخداد علمی آموزشی در بیمه ملت خبر داد و افزود: با توجه به برنامه‌ریزی‌های انجام‌شده؛ این رخداد به زودی در بیمه ملت، در قالب وبینار آموزشی تحول دیجیتال در سطح صنعت بیمه اجرایی می‌شود.

وی با تکیه بر اهمیت رویکرد فعالانه و بازیگرانه در صنعت بیمه بیان کرد: برای حرکت در جهت تحول دیجیتال باید علاوه بر همگام شدن با تغییرات، منافع شبکه فروش، بیمه‌گزاران و سایر ذی‌نفعان را نیز درنظر بگیریم که رعایت این مهم، در فعالیت‌های بیمه ملت قابل مشاهده است.

*

در ادامه عضو هیات‌مدیره و ناظر حوزه معاونت برنامه‌ریزی و نوآوری بیمه ملت با اعلام این‌که از ابتدای سال با پیاده‌سازی این طرح، لیست نمایندگان متقاضی گردآوری شده است، بیان کرد: از مجموع نمایندگان بیمه ملت، تعداد ۸۶۸ نماینده متقاضی دریافت صفحه فروش اختصاصی بودند. درحال‌حاضر، این صفحه در دسترس ۶۰۰ نماینده قرار گرفته و در دوره‌های بعدی نیز سایر نمایندگان با تکمیل اطلاعات، صفحه مختص خود را در اختیار بگیرند.

*

مدیر کسب و کار دیجیتال، منظور از صفحه فروش نمایندگان را صفحه ویژه فروش اختصاص یافته به نماینده برشمرد و بیان کرد: این صفحه برای کلیه نمایندگان به صورت مشابه در دسترس بوده و تمام بیمه‌نامه‌های صادره در هریک از این صفحات به آن نماینده تعلق دارد. هر بیمه‌نامه‌ای که در صفحه اختصاصی نماینده صادر شود به منزله آن است که مشتری به دفتر نماینده مراجعه و بیمه‌نامه را خریداری کرده است.

یحیی میرزائی‌پری در بخش دیگر سخنان خود گفت: آدرس کلیه صفحات طراحی شده، در قالب domain بیمه ملت بوده و در انتهای URL هر صفحه، کد نماینده آورده شده و مشخصات نماینده و نمایندگی در این صفحه قابل رویت است؛ همچنین سرویس‌های صدور آنلاین در صفحه اختصاصی نمایندگان به صورت ۲۴ ساعته در دسترس هستند.

مدیر کسب و کار دیجیتال، با قدردانی از زحمات همکاران مدیریت فناوری اطلاعات، مدیریت امور شعب، نمایندگان و کارگزاران و مدیریت اتومبیل بیمه ملت در اجرای این طرح، ادامه داد: امکان صدور بیمه‌نامه شخص ثالث و مشاوره آنلاین به بیمه‌گزار از خدمات حال حاضر این صفحه است. همچنین از جمله اقدامات و برنامه‌های آتی برای تکمیل و به‌روزرسانی این صفحه، صدور سایر بیمه‌نامه‌ها، صدور آنلاین بر روی صفحه اصلی شرکت با امکان اتصال به این صفحات، طرح‌های ویژه و پویش‌های بیمه ملت و امکان صدور آفلاین خواهد بود.

گفتنی‌است در این مراسم که روز یکشنبه ۱۴ شهریور ۱۴۰۰ با حضور مدیرعامل، اعضای هیات‌مدیره و مدیر کسب و کار دیجیتال بیمه ملت به صورت آنلاین برگزار شد، از صفحه فروش اختصاصی نمایندگان بیمه ملت رونمایی شد..

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

درخبرنامه ما عضو شوید

دریافت تفسیر و تحلیل اخبار ، آنالیز بازار ، مصاحبه با متخصصین و کارشناسان

دریافت اخبار بیشتر...

بازار مالی

رییس کل خواستار فعالیت های بین المللی انجمن حرفه ای صنعت بیمه شد

مثلث مالی : مهندس مجید بهزادپور، با اشاره به نقش نیروی انسانی کارآمد و متخصص گفت: بیمه، صنعتی مبنتی بر نیروی انسانی است که در تمام سطوح باید به توانایی و پویایی آنها توجه ویژه داشت.
به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل بیمه مرکزی، رئیس کل ضمن ابراز خرسندی از فعالیت انجمن حرفه ای صنعت بیمه در راستای ارتقاء سطح دانش فعالان صنعت بیمه گفت: پیشنهاد می‌شود این انجمن فعالیت خود در حوزه های بین المللی را گسترش دهد و با برگزاری دوره های بین المللی برای کارکنان صنعت بیمه، دانش تخصصی آنها با تکنیک های جدید بیمه ای و ارزیابی ریسک به روز رسانی شود.

بیمه

بیمه پاسارگاد بار دیگر در بالاترین سطح توانگری مالی قرار گرفت

مثلث مالی : شرکت بیمه پاسارگاد برای سال های متوالی در سطح یک توانگری مالی قرار گرفت. طبق ارزیابی صورت های مالی مصوب سال ۱۴۰۰ توسط بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران، شرکت بیمه پاسارگاد موفق به کسب سطح یک توانگری مالی مؤسسات بیمه با نسبت توانگری ۳۰۴ درصد شده است.

با ما در تماس باشید

مشتاق شنیدن نظرات شما در ارتباط با این خبر هستیم.

Take a peek inside our Wonderworld

دریافت خبرنامه

جهت دریافت خبرنامه ایمیل خود را وارد بفرمائید