صعود ۲۶ پله‌ای داتین در رتبه‌بندی شرکت‌های برتر کشور

مثلث مالی : در بیست‌وسومین همایش شرکت‌های برتر ایران که به تازگی برگزار شد، شرکت داتین موفق شد در این رتبه‌بندی نسبت به سال گذشته 26 پله صعود کند و رتبه 309 شرکت‌های برتر کشور را به خود اختصاص دهد.

این پست را به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در print

مثلث مالی : در بیست‌وسومین همایش شرکت‌های برتر ایران که به تازگی برگزار شد، شرکت داتین موفق شد در این رتبه‌بندی نسبت به سال گذشته ۲۶ پله صعود کند و رتبه ۳۰۹ شرکت‌های برتر کشور را به خود اختصاص دهد.

سازمان مدیریت صنعتی از سال ۱۳۷۷ هرساله با ارزیابی شاخص‌هایی مانند رتبه فروش، میزان دارایی، ارزش‌افزوده، اشتغال‌زایی، سودآوری و ارزش بازار، شرکت های برتر ایران را رتبه‌بندی می‌کند و به اهالی کسب‌وکار کمک می­کند تا نگاه روشن­تری نسبت به فعالیت شرکت­ها و وضعیت اقتصادی و مالی آنها داشته باشند.

شرکت دانش‌بنیان داتین، با دانش بیش از ۸۵۰ سرمایه انسانی خود، ازجمله شرکت‌های پیشرو در حوزه تولید نرم‌افزار و ارائه راهکارهای جامع بانکی، بیمه‌ای و مالی است است. در برخی از جدیدترین پروژه­های این شرکت در حوزه بانکی می­توان به مهاجرت بانک سپه به کر جدید و ادغام بانک‌های نظامی در آن اشاره کرد که به باور تعدادی از کارشناسان صنعت بانکی و پرداخت، پیچیده­ترین پروژه تاریخ صنعت بانکی کشور است. در حوزه بیمه نیز علاوه بر اینکه راهکار بیمه­گری داتین از سال­های گذشته به بیمه­های پاسارگاد، حکمت صبا و باران ارائه می­شده است، در سالی که گذشت بیمه کوثر به نرم‌افزار جامع بیمه‌گری داتین مهاجرت کرد. کراینشورنس داتین، در مزیتی منحصربه­فرد این امکان را برای شرکت­های بیمه فراهم می­کند تا API خود را با تضمین امنیت و یکپارچگی در اختیار اینشورتک‌ها قرار دهند. همچنین فروش و صدور الکترونیکی بیمه­نامه شخص ثالث یکی دیگر از مزایای کر داتین است.

در یکی دیگر از جدیدترین پروژه­ها در سال ۱۳۹۹، داتین و پرداخت نوین در حوزه فروش مجوز سامانه سوئیچ صادرکنندگی و کارت اعتباری با یکدیگر همکاری کردند. به این ترتیب، داتین علاوه بر شرکت توسعه سرمایه پیشگامان پویا (وابسته به بانک ملی) زیرساخت‌های کامل نرم‌افزاری را برای صدور کارت اعتباری، در شرکت پرداخت نوین نیز پیاده‌سازی کرد.

یکی دیگر از فعالیت­های داتین در سال گذشته، حوزه بورس بود که با توجه به شیوع ویروس کرونا و مشکلات شرکت­ها در برگزار مجامع، داتین با ارائه «سامانه مدیریت سهام و مجامع آنلاین»، معضل پیش آمده را مرتفع و امکان رای‌گیری و پرسش و پاسخ مجامع را به­صورت آنلاین فراهم کرد. درواقع سامانه مدیریت سهام و مجامع آنلاین داتین می‌تواند یک مجمع را صفر تا صد برنامه‌ریزی کند؛ سهامداران نیز از طریق پروفایل کاربری و حتی پیامکی به­صورت خودکار از اتفاقات مطلع می‌شوند.

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

درخبرنامه ما عضو شوید

دریافت تفسیر و تحلیل اخبار ، آنالیز بازار ، مصاحبه با متخصصین و کارشناسان

دریافت اخبار بیشتر...

بیمه

جشنواره بیمه درمان انفرادی بیمه پارسیان آغاز شد

مثلث مالی : بیمه پارسیان خدمتی جدید برای بیمه گزاران بیمه های عمروسرمایه گذاری را ارایه کرد. به گزارش روابط عمومی بیمه پارسیان؛ به منظور تکریم بیمه گزاران و ارایه خدمات درمان تکمیلی به ایشان، جشنواره فروش بیمه نامه درمان خانواده را برای دارندگان بیمه های عمروسرمایه گذاری برگزار می کند.

بانک

بیش از ۱۷ هزار عضو کادر درمان از بانک آینده تسهیلات گرفتند

مثلث مالی : بانک آینده در راستای حمایت از کادر درمان سراسر کشور و قدردانی از زحمات مجاهدانه و فداکاری‌های این قشر در شرایط ویژه کرونا، نسبت به پرداخت تسهیلات سهل و آسان در قالب طرح «حمایت از فرشتگان سلامت»، اقدام کرد.

با ما در تماس باشید

مشتاق شنیدن نظرات شما در ارتباط با این خبر هستیم.

دریافت خبرنامه

جهت دریافت خبرنامه ایمیل خود را وارد بفرمائید