(۱۰) گفت و گوی ویژه / صادرات خدمات بیمه ای، مصداق عمل به اقتصاد مقاومتی

مثلث مالی- لیلا اکبرپور: رضا ضرابیه مدیرعامل شرکت بیمه سامان دهمین میهمان سلسله گفت و گوهای ویژه با مدیران عامل صنعت بیمه بودند که به مناسبت ۱۳ آذر روز بیمه انجام شد . مدیرعامل بیمه سامان در گفت و گوی زنده اینستاگرامی ، با بیان این که توان تخصصی بیمه گران ایرانی بسیار قابل توجه است، گفت: صادرات غیرنفتی تنها به کالا محدود نیست، بلکه در شرایط اقتصادی کنونی صادرات خدمات به ویژه خدمات بیمه ای ارزآوری مطلوبی برای کشور دارد و بیمه سامان نیز این فرصت استفاده کرده است.

این پست را به اشتراک بگذارید

مثلث مالی : رضا ضرابیه مدیرعامل شرکت بیمه سامان دهمین میهمان سلسله گفت و گوهای ویژه با مدیران عامل صنعت بیمه بودند که به مناسبت ۱۳ آذر روز بیمه انجام شد .

مدیرعامل بیمه سامان در گفت و گوی زنده اینستاگرامی ، با بیان این که توان تخصصی بیمه گران ایرانی بسیار قابل توجه است، گفت: صادرات غیرنفتی تنها به کالا محدود نیست، بلکه در شرایط اقتصادی کنونی صادرات خدمات به ویژه خدمات بیمه ای ارزآوری مطلوبی برای کشور دارد و بیمه سامان نیز این فرصت استفاده کرده است.

ضرابیه با تاکید بر این که صادرات خدمات، مصداق عمل به اقصاد مقاومتی است، افزود: ایجاد شعبه بیمه سامان در کشور عراق ظرفیتهای بالقوه این حوزه را فعال کرده و اکنون خدمات گسترده ای در این بخش در حال ارائه است.

وی به توانایی های موجود در حوزه ارزیابی خسارت درمان، اتوموبیل و تجهیزات الکترونیک در کنار قبولی اتکایی به عنوان ظرفیت های قابل ارائه بیمه گران در خارج کشور اشاره و خاطرنشان کرد: صنعت بیمه باید برای افزایش کیفیت خدمات، بسیاری از فعالیت های روزمره خود را برون سپاری کرده و تنها به مدیریت ریسک بپردازد، چون در این صورت است که می توان به ارزآوری خدمات بیمه گران امیدوار بود.

مشروح این گفت و گو را در ادامه تماشا کنید :

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

درخبرنامه ما عضو شوید

دریافت تفسیر و تحلیل اخبار ، آنالیز بازار ، مصاحبه با متخصصین و کارشناسان

دریافت اخبار بیشتر...

بازار مالی

رییس کل خواستار فعالیت های بین المللی انجمن حرفه ای صنعت بیمه شد

مثلث مالی : مهندس مجید بهزادپور، با اشاره به نقش نیروی انسانی کارآمد و متخصص گفت: بیمه، صنعتی مبنتی بر نیروی انسانی است که در تمام سطوح باید به توانایی و پویایی آنها توجه ویژه داشت.
به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل بیمه مرکزی، رئیس کل ضمن ابراز خرسندی از فعالیت انجمن حرفه ای صنعت بیمه در راستای ارتقاء سطح دانش فعالان صنعت بیمه گفت: پیشنهاد می‌شود این انجمن فعالیت خود در حوزه های بین المللی را گسترش دهد و با برگزاری دوره های بین المللی برای کارکنان صنعت بیمه، دانش تخصصی آنها با تکنیک های جدید بیمه ای و ارزیابی ریسک به روز رسانی شود.

بیمه

بیمه پاسارگاد بار دیگر در بالاترین سطح توانگری مالی قرار گرفت

مثلث مالی : شرکت بیمه پاسارگاد برای سال های متوالی در سطح یک توانگری مالی قرار گرفت. طبق ارزیابی صورت های مالی مصوب سال ۱۴۰۰ توسط بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران، شرکت بیمه پاسارگاد موفق به کسب سطح یک توانگری مالی مؤسسات بیمه با نسبت توانگری ۳۰۴ درصد شده است.

با ما در تماس باشید

مشتاق شنیدن نظرات شما در ارتباط با این خبر هستیم.

دریافت خبرنامه

جهت دریافت خبرنامه ایمیل خود را وارد بفرمائید