روند روبه رشد بیمه آسماری درنیمه دوم سال

مثلث مالی : شرکت بیمه آسماری با لطف خدا و تلاش همکاران در سال جاری روند رو به رشد خود را حفظ کرده است. آن طور که آمار موجود نشان می دهد، شرکت در نیمه اول امسال به لحاظ حجم عملیات نسبت به مدت مشابه سال گذشته رشد ۱۰۰ درصدی را تجربه کرده و این نشان دهنده شرایط مطلوبی است.

این پست را به اشتراک بگذارید

علیرضا یزدان دوست، مدیرعامل شرکت بیمه آسماری

مثلث مالی : شرکت بیمه آسماری با لطف خدا و تلاش همکاران در سال جاری روند رو به رشد خود را حفظ کرده است. آن طور که آمار موجود نشان می دهد، شرکت در نیمه اول امسال به لحاظ حجم عملیات نسبت به مدت مشابه سال گذشته رشد ۱۰۰  درصدی را تجربه کرده و این نشان دهنده شرایط مطلوبی است.

در حوزه نسبت خسارت نیز شرایط خوبی داشته ایم، به طوری که این شاخص مهم در نیمه اول امسال نسبت به دوره مشابه گذشته و حتی یک ساله گذشته حدود ۱۰درصد در همه رشته ها کاهش داشته است.

با ادامه روند فعلی، افزایش حق بیمه تولیدی تا پایان سال ادامه خواهد یافت و حتی پیش بینی ما این است که با توجه به تقاضای ایجاد شده، رشد حق بیمه در مدت باقیمانده سال بیشتر هم خواهد بود.

انتخاب درست و صحیح ریسک همچنان در دستور کار شرکت است و اگر اتفاق غیرمترقبه ای رخ ندهد، کنترل نسبت خسارت هم با شکل کنونی خواهد یافت..

یکی از سنگین ترین کارهای ما در نیمه دوم سال مربوط به حوزه نیروی انسانی است. کارگروه آموزش شرکت سیستمی را طراحی کرده که در حوزه آموزش پرسنل ستادی، شعب، نمایندگان و بخش های مختلف شبکه فروش با جدیت فعالیت می کند.

در حوزه تبلیغات و برندینگ نیز به زودی فعالیت مهمی آغاز خواهد شد. همچنین وب سایت جدید شرکت که بیش از شش ماه برای راه اندازی آن تلاش شده است، رونمایی می شود تا مخاطبان راحت تر بتوانند از خدمات آن استفاده کنند.

از سوی دیگر قصد داریم علاوه بر بیمه نامه شخص ثالث که صدور آنلاین آن آغاز شده است، بیمه نامه های دیگری را هم به فرایند صدور آنلاین اضافه کنیم. ضمنا سیستم اعلام خسارت آنلاین هم در حال طراحی است که می تواند تحولی جدی در حوزه فعالیت شرکت بیمه آسماری باشد.

طرح افزایش سرمایه شرکت نیز تهیه شده است که پس از ارائه گزارش توجیهی با دریافت مصوبه هیات مدیره و بازرس قانونی و نیز مجوز بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران، عملیاتی خواهد شد.

برای تقویت حوزه خرده فروشی نیز قصد داریم تعداد نمایندگان را افزایش دهیم و البته در کنار تعداد، دانش آنها را هم تقویت خواهیم کرد.

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

درخبرنامه ما عضو شوید

دریافت تفسیر و تحلیل اخبار ، آنالیز بازار ، مصاحبه با متخصصین و کارشناسان

دریافت اخبار بیشتر...

بازار مالی

رییس کل خواستار فعالیت های بین المللی انجمن حرفه ای صنعت بیمه شد

مثلث مالی : مهندس مجید بهزادپور، با اشاره به نقش نیروی انسانی کارآمد و متخصص گفت: بیمه، صنعتی مبنتی بر نیروی انسانی است که در تمام سطوح باید به توانایی و پویایی آنها توجه ویژه داشت.
به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل بیمه مرکزی، رئیس کل ضمن ابراز خرسندی از فعالیت انجمن حرفه ای صنعت بیمه در راستای ارتقاء سطح دانش فعالان صنعت بیمه گفت: پیشنهاد می‌شود این انجمن فعالیت خود در حوزه های بین المللی را گسترش دهد و با برگزاری دوره های بین المللی برای کارکنان صنعت بیمه، دانش تخصصی آنها با تکنیک های جدید بیمه ای و ارزیابی ریسک به روز رسانی شود.

بیمه

بیمه پاسارگاد بار دیگر در بالاترین سطح توانگری مالی قرار گرفت

مثلث مالی : شرکت بیمه پاسارگاد برای سال های متوالی در سطح یک توانگری مالی قرار گرفت. طبق ارزیابی صورت های مالی مصوب سال ۱۴۰۰ توسط بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران، شرکت بیمه پاسارگاد موفق به کسب سطح یک توانگری مالی مؤسسات بیمه با نسبت توانگری ۳۰۴ درصد شده است.

با ما در تماس باشید

مشتاق شنیدن نظرات شما در ارتباط با این خبر هستیم.

Take a peek inside our Wonderworld

دریافت خبرنامه

جهت دریافت خبرنامه ایمیل خود را وارد بفرمائید