شاخص تالار شیشه ای امروز ۵۸۴۷ واحد افزایش یافت

مثلث مالی : شاخص بورس در پایان داد و ستدهای روز جاری با افزایش بیش از ۵ هزار واحدی به یک میلیون و ۶۴۷ هزار و ۸۵۵ واحد رسید. آمار معاملات بورس نشان می‌دهد که شاخص‌های بورس حتی با رشد نماگر اصلی نیز با نوسان مواجه شدند به طوری که شاخص کل «هم وزن» با (۳۴۷۱) واحد افت مواجه شد.

این پست را به اشتراک بگذارید

مثلث مالی : شاخص بورس در پایان داد و ستدهای روز جاری با افزایش بیش از ۵ هزار واحدی به یک میلیون و ۶۴۷ هزار و ۸۵۵ واحد رسید. آمار معاملات بورس نشان می‌دهد که شاخص‌های بورس حتی با رشد نماگر اصلی نیز با نوسان مواجه شدند به طوری که شاخص کل «هم وزن» با (۳۴۷۱) واحد افت مواجه شد.

نوسان شاخص‌ها

بر اساس آمارهای معاملاتی، روز جاری همه شاخص‌های بورس با رشد دسته جمعی مواجه شدند به طوری که شاخص کل با ۵۸۴۷ واحد صعود معادل ۰.۳۶ درصد به یک میلیون و ۶۴۷ هزار و ۸۵۵ واحد، شاخص‌ قیمت «وزنی – ارزشی» با ۱۵۳۳ واحد افزایش معادل ۰.۳۶ درصد به ۴۳۲ هزار و ۲۴۲ واحد، شاخص کل «هم وزن» با (۳۴۷۱) واحد افت معادل (۰.۷۸) درصد به ۴۴۱ هزار و ۷۹۰ واحد، شاخص قیمت «هم وزن» با (۲۲۷۶) واحد کاهش معادل (۰.۷۸) درصد به ۲۸۹ هزار و ۶۵۸ واحد، شاخص آزاد شناور با ۸۰۶۸ واحد افزایش معادل ۰.۳۶ درصد به ۲ میلیون و ۲۴۹ هزار و ۸۱۹ واحد، شاخص بازار اول با ۹۸۸۷ واحد افزایش معادل ۰.۸۱ درصد به یک میلیون و ۲۲۴ هزار ۵۵۰ واحد و شاخص بازار دوم با (۱۰۸۶۵) واحد افت معادل (۰.۳۳) درصد به ۳ میلیون و ۲۵۱ هزار و ۴۳ واحد رسید.

 نمادهای تاثیر گذار

از سویی دیگر امروز ۷ نماد « فملی با ۳۷۰۲ واحد، فارس با ۳۴۴۱ واحد، فولاد با ۳۰۶۳ واحد، شستا با (۲۱۵۳) واحد، کگل با ۱۸۴۳ واحد، حکشتی با (۱۶۵۴) واحد و کچاد با ۱۱۲۴ واحد» بیشترین تاثیر را بر روند حرکتی شاخص کل بورس بر جای گذاشتند.

وضعیت نماگر صنایع

این گزارش می افزاید، امروز شاخص‌های صنایع تالار شیشه ای نیز با نوسان مواجه شدند به طوری که شاخص صنایع « محصولات کاغذ با۵۹۷۷ واحد صعود معادل ۳.۴۸ درصد به ۱۷۷ هزار و ۹۰۹ واحد تامین آب، برق و گاز با ۵۵ واحد افزایش معادل ۲.۸۸ درصد به یک هزار و ۷۹۶ واحد، خودرو با (۲.۸۷) واحد افت معادل (۳.۷۳) درصد به ۳۶۵ هزار و ۵۰۲ واحد، رادیویی با (۳۵۶) واحد افت معادل (۲.۹۹) درصد به ۱۱ هزار ۵۶۶ واحد، فنی مهندسی با (۳۷۵) واحد افت معادل (۳.۸۲) درصد به ۹ هزار ۴۶۵ واحد، اطلاعات و ارتباطات با (۶۳) واحد کاهش معادل (۴.۷۴) درصد به یک هزار و ۲۷۸ واحد، حمل و نقل با (۳۶۹۰) واحد افت معادل (۴.۸۲) درصد به ۷۲ هزار و ۸۳۶ واحد» رسید.

بیشترین افزایش و کاهش قیمت ها

در عین حال نگاهی به آمارهای معاملاتی امروز بازار سهام مشخص می‌کند: قیمت سهام نمادهای «قنیشا با ۵ درصد، غدام با ۴.۹۹ درصد، کرماشا با ۴.۹۷ درصد، وسپه با ۴.۹۷ درصد، ثبهساز با ۴.۹۶ درصد، کاوه با ۴.۸۷ درصد و چکاپا با ۴.۸۶ درصد» بیشترین افزایش قیمت و نمادهای «غنوش با (۵) درصد، قزوین با (۴.۹۹) درصد، حکشتی با (۴.۹۹) درصد، غگل با (۴.۹۹) درصد، دسبحان با (۴.۹۸) درصد، ساروم با (۴.۹۷) درصد و کاذر با (۴.۹۳) درصد» بیشترین کاهش قیمت را در بازار سهام رقم زدند و در تابلوهای بورس به ثبت رسیدند.

به این ترتیب، در پایان داد و ستدهای روز جاری بورس، در یک میلیون و ۴۱۳ هزار نوبت معاملاتی، ۱۰ هزار و ۶ میلیارد برگه اوراق بهادار به ارزش ۱۱۵ هزار و ۹۳۸ میلیارد تومان در بورس معامله شد.

جزییات معاملات بورس در یک نگاه

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

درخبرنامه ما عضو شوید

دریافت تفسیر و تحلیل اخبار ، آنالیز بازار ، مصاحبه با متخصصین و کارشناسان

دریافت اخبار بیشتر...

بازار مالی

رییس کل خواستار فعالیت های بین المللی انجمن حرفه ای صنعت بیمه شد

مثلث مالی : مهندس مجید بهزادپور، با اشاره به نقش نیروی انسانی کارآمد و متخصص گفت: بیمه، صنعتی مبنتی بر نیروی انسانی است که در تمام سطوح باید به توانایی و پویایی آنها توجه ویژه داشت.
به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل بیمه مرکزی، رئیس کل ضمن ابراز خرسندی از فعالیت انجمن حرفه ای صنعت بیمه در راستای ارتقاء سطح دانش فعالان صنعت بیمه گفت: پیشنهاد می‌شود این انجمن فعالیت خود در حوزه های بین المللی را گسترش دهد و با برگزاری دوره های بین المللی برای کارکنان صنعت بیمه، دانش تخصصی آنها با تکنیک های جدید بیمه ای و ارزیابی ریسک به روز رسانی شود.

بیمه

بیمه پاسارگاد بار دیگر در بالاترین سطح توانگری مالی قرار گرفت

مثلث مالی : شرکت بیمه پاسارگاد برای سال های متوالی در سطح یک توانگری مالی قرار گرفت. طبق ارزیابی صورت های مالی مصوب سال ۱۴۰۰ توسط بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران، شرکت بیمه پاسارگاد موفق به کسب سطح یک توانگری مالی مؤسسات بیمه با نسبت توانگری ۳۰۴ درصد شده است.

با ما در تماس باشید

مشتاق شنیدن نظرات شما در ارتباط با این خبر هستیم.

دریافت خبرنامه

جهت دریافت خبرنامه ایمیل خود را وارد بفرمائید