سهم بانک‌ها از تراکنش‌های شاپرکی

مثلث مالی :آمارها نشان دهنده وجود بیشترین گردش مالی تیر ۹۹ در بانک‌های ملت، ملی و صادرات بوده و بانک مشترک ایران-ونزوئلا کمترین گردش مالی شاپرکی را در این بازه زمانی به خود اختصاص داده‌ است.

این پست را به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در print

مثلث مالی :آمارها نشان دهنده وجود بیشترین گردش مالی تیر ۹۹ در بانک‌های ملت، ملی و صادرات بوده و بانک مشترک ایران-ونزوئلا کمترین گردش مالی شاپرکی را در این بازه زمانی به خود اختصاص داده‌ است.

به گزارش پایگاه ایبنا ، بررسی تعداد و مبلغ تراکنش‌های صادر شده و پذیرش شده هر بانک که نشان‌دهنده میزان فعالیت بانک‌ها در حوزه صدور و پذیرش تراکنش‌های شاپرکی است، بیانگر آن است که در تیر ماه ۹۹ بیشترین سهم از تعداد و مبلغ تراکنش‌های صادرشده به ترتیب به بانک‌های “ملی ایران” و “ملت” و “صادرات ایران” تعلق داشته است. بالاترین سهم تعدادی و مبلغی تراکنش‌های پذیرش شده نیز در بانک “ملت” بوده است.

همچنین بررسی تراکنش‌های صادرشده و پذیرش‌ شده بانک‌ها حاکی از آن است که سه بانک “ملت”، “قرض الحسنه رسالت” و “پارسیان” بیش‌ترین اختلاف مثبت در تعداد تراکنش‌های پذیرش شده را دارا بوده و بانک‌های “ملی ایران” ، “صادرات ایران” و “رفاه” بیشترین اختلاف منفی در این خصوص را دارند.

از سوی دیگر براساس آمار سه بانک “ملی ایران”، “ملت” و “صادرات ایران” همچنان بیشترین سهم از کل تعداد تراکنش‌های صنعت پرداخت کارتی و سه بانک “مشترک ایران-ونزوئلا”، “توسعه صادرات ایران” و “موسسه اعتباری توسعه” کمترین سهم از کل تعداد تراکنش‌های صنعت پرداخت کارتی را در این ماه در اختیار داشته‌اند.

بررسی‌ها نشان دهنده وجود بیشترین گردش مالی تیر ۱۳۹۹ در بانک‌های “ملت”، “ملی ایران” و “صادرات ایران” بوده و بانک “مشترک ایران-ونزوئلا” کمترین گردش مالی شاپرکی را در این بازه زمانی به خود اختصاص داده است. بررسی اختلاف در مبلغ تراکنش‌های صادر شده از پذیرش شده هر بانک نیز بیانگر آن است که به ترتیب بانک‌های “ملت”، “خاورمیانه”، “سامان” و “پارسیان” بیشترین اختلاف مثبت در مبلغ تراکنش‌های صادرشده و پذیرش شده را دارا بوده و بانک‌های “ملی ایران”، “صادرات ایران”، “مسکن” و “انصار” بیشترین اختلاف منفی در این خصوص را دارند. این بدان معناست که وجوهات ذخیره شده در حساب‌های دارندگان کارت عمدتا از طریق ابزار پرداخت الکترونیکی از بانک‌های “ملی ایران”، “صادرات ایران”، ” مسکن” و “انصار” به سمت بانک‌های “ملت”، “خاورمیانه”، “سامان” و “پارسیان” در حال انتقال است.

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

درخبرنامه ما عضو شوید

دریافت تفسیر و تحلیل اخبار ، آنالیز بازار ، مصاحبه با متخصصین و کارشناسان

دریافت اخبار بیشتر...

گزارش تصویری

“پرداخت مستمری آنی ” طرحی نو از بیمه معلم در سال ۱۴۰۰

مثلث مالی : سعید گیوه چی مدیربیمه های عمر و زندگی معلم میهمان برنامه “گفت و گوی زنده با مدیران ” مثلث مالی بودند. گیوه چی دراین گفت و گو ، رویکرد هیات مدیره این شرکت به توسعه فرهنگ بیمه های عمر پس اندازی را تشریح کرد و اینکه بیمه معلم با رعایت اصول بنگاه داری در صدد ارایه خدماتی است که بیمه گذارانش هم امکان حفظ سلامتی خود را داشته باشند و هم برای آینده خود پس انداز.

بیمه

رییس کل بیمه مرکزی : بیمه تجارت نو شرکتی جوان گرا و برنامه محور است

مثلث مالی : رییس کل بیمه مرکزی در بازدید از شرکت بیمه تجارت نو:جوان گرایی و برنامه محور بودن از ویژگی های خوب این شرکت استصبح امروز دکتر سلیمانی به همراه هیات عامل و مدیران بیمه مرکزی از شرکت بیمه تجارت نو بازدید کرد.

با ما در تماس باشید

مشتاق شنیدن نظرات شما در ارتباط با این خبر هستیم.

دریافت خبرنامه

جهت دریافت خبرنامه ایمیل خود را وارد بفرمائید