سقوط بازار سهام اروپا و آمریکا با مثبت شدن تست کرونای ترامپ

مثلث مالی : پس از آنکه رئیس جمهور آمریکا اعلام کرد آزمایش کرونای وی مثبت شده است، شاخص بازار سهام اروپا و همچنین معاملات آتی آمریکا در روز جمعه سقوط کرد.

این پست را به اشتراک بگذارید

مثلث مالی : پس از آنکه رئیس جمهور آمریکا اعلام کرد آزمایش کرونای وی مثبت شده است، شاخص بازار سهام اروپا و همچنین معاملات آتی آمریکا در روز جمعه سقوط کرد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، پس از آنکه دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا اعلام کرد آزمایش کرونای وی مثبت شد ، شاخص بازار سهام اروپا و همچنین معاملات آتی آمریکا در روز جمعه سقوط کرد.

ترامپ گفت که هم او و هم همسرش، ملانیا ترامپ به این ویروس مبتلا شده اند و اکنون خودشان را قرنطینه کرده اند.

آنها پس از اینکه نتیجه آزمایش کووید-۱۹ هوپ هیکس، یکی از نزدیکترین دستیاران ترامپ، مثبت اعلام شد، برای این بیماری آزمایش دادند.

بر اساس این گزارش، نرخ ین، طلا و اوراق خزانه داری آمریکا که اغلب در زمان فشار به بازار به عنوان پناهگاهی دیده می شوند، همه همراه با اوراق قرضه در اروپا افزایش یافت. قیمت نفت خام نیز کاهش یافت.

دیوید پیج، رئیس اقتصاد کلان در شرکت مدیران سرمایه گذاری آکسا، به تلویزیون بلومبرگ گفت: این یک شوک بزرگ است – این حوادث کاملاً برونزا هستند. کاملاً طبیعی است که بازار با کمی تنش و نوسان مواجه شود.

این در حالی است که شهرهای بزرگ آمریکا دوباره به مراکز شیوع کرونا تبدیل شده اند و تحولات غم انگیز این کشور پیرامون ویروس کرونا افزایش یافته است.

بر اساس این گزارش، امید به اقدامات مالی بیشتر توسط دولت در حال کم رنگ شدن است. قراردادهای S&P 500 پس از تصویب بسته کمکی ۲.۲ تریلیون دلاری توسط دموکرات ها در مجلس نمایندگان که جمهوری خواهان آن را رد کردند، ضعیف شد.

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

درخبرنامه ما عضو شوید

دریافت تفسیر و تحلیل اخبار ، آنالیز بازار ، مصاحبه با متخصصین و کارشناسان

دریافت اخبار بیشتر...

بازار مالی

رییس کل خواستار فعالیت های بین المللی انجمن حرفه ای صنعت بیمه شد

مثلث مالی : مهندس مجید بهزادپور، با اشاره به نقش نیروی انسانی کارآمد و متخصص گفت: بیمه، صنعتی مبنتی بر نیروی انسانی است که در تمام سطوح باید به توانایی و پویایی آنها توجه ویژه داشت.
به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل بیمه مرکزی، رئیس کل ضمن ابراز خرسندی از فعالیت انجمن حرفه ای صنعت بیمه در راستای ارتقاء سطح دانش فعالان صنعت بیمه گفت: پیشنهاد می‌شود این انجمن فعالیت خود در حوزه های بین المللی را گسترش دهد و با برگزاری دوره های بین المللی برای کارکنان صنعت بیمه، دانش تخصصی آنها با تکنیک های جدید بیمه ای و ارزیابی ریسک به روز رسانی شود.

بیمه

بیمه پاسارگاد بار دیگر در بالاترین سطح توانگری مالی قرار گرفت

مثلث مالی : شرکت بیمه پاسارگاد برای سال های متوالی در سطح یک توانگری مالی قرار گرفت. طبق ارزیابی صورت های مالی مصوب سال ۱۴۰۰ توسط بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران، شرکت بیمه پاسارگاد موفق به کسب سطح یک توانگری مالی مؤسسات بیمه با نسبت توانگری ۳۰۴ درصد شده است.

با ما در تماس باشید

مشتاق شنیدن نظرات شما در ارتباط با این خبر هستیم.

دریافت خبرنامه

جهت دریافت خبرنامه ایمیل خود را وارد بفرمائید