رییس شورای عمومی سندیکا خواستار تمدید مهلت قانونی ثبت نام سمت دبیرکلی شد

مثلث مالی : رییس شورای عمومی سندیکای بیمه گران ایران خواستار تمدید مهلت قانونی ثبت نام کاندیدهای دبیرکلی سندیکاست . مجید بختیاری هفته گذشته پیشنهاد تمدید مهلت قانونی ثبت نام را مطرح کرده و دبیرکل قول داده ، این موضوع در جلسه روز دوشنبه هیات رییسه مطرح شود .

این پست را به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در print

مثلث مالی : رییس شورای عمومی سندیکای بیمه گران ایران خواستار تمدید مهلت قانونی ثبت نام کاندیدهای دبیرکلی سندیکاست . مجید بختیاری هفته گذشته پیشنهاد تمدید مهلت قانونی ثبت نام را مطرح کرده  و دبیرکل قول داده ، این موضوع در جلسه روز دوشنبه هیات رییسه  مطرح شود .  

بهاری فر عضو هیات رییسه سندیکای بیمه گران ایران

این درحالی است که مهلت ثبت نام داوطلبین شرکت در انتخابات  دبیر کلی سندیکا از ۱۸ تا ظهر۲۵ مرداد ماه تعیین شده بود که با درخواست رییس شورای عمومی سندیکا، بخاطر ایام سوگواری محرم و تعطیلات کرونایی ، تا پایان وقت اداری امروز شنبه ۶ شهریور ۱۴۰۰ تمدید شده است .

حجت بهاری فر عضو هیات رییسه سندیکای بیمه گران ایران دراین خصوص به مثلث مالی گفت : چنانچه تمدید دوره ثبت نام داوطلبین در جلسه روز دوشنبه هیات رییسه مطرح شود ، بررسی و تصمیمی که به نفع صنعت بیمه باشد ، اتخاذ خواهد شد . اما ، اگر اراده ای برای ثبت نام بود ، تا امروز باید انجام می شد.

بهاری فر گفت : این دوره از انتخابات اولین دوره ای است که هیات رییسه به عنوان تشکل نوین سندیکا حضور دارد و باید با دوره های قبل که اتخاذ تصمیمات طولانی می شد و برگزاری انتخابات ماه ها به طول انجامید ، تفاوت داشته باشد .

با توجه به درخواست مدیرعامل بیمه ایران و رییس شورای عمومی سندیکا و طرح موضوع در هیات رییسه آیا مهلت قانونی ثبت نام داوطلبین دبیرکلی تمدید می شود ؟ آیا به دنبال مدیرعامل بیمه ایران ، سایر مدیران عامل که اعضای شورای عمومی سندیکا هستند ، خواستار تمدید دوره می شوند ؟

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

درخبرنامه ما عضو شوید

دریافت تفسیر و تحلیل اخبار ، آنالیز بازار ، مصاحبه با متخصصین و کارشناسان

دریافت اخبار بیشتر...

بیمه

تشریح برنامه های همایش بیمه و توسعه توسط رییس پژوهشکده بیمه

مثلث مالی : بیست‌و‌هشتمین همایش ملی بیمه و توسعه با عنوان «نقش صنعت بیمه در رونق اقتصادی، با محوریت تحول دیجیتال» در دو روز متوالیِ ۱۳ و ۱۴ آذر ماه به صورت حضوری(مدیران ارشد صنعت بیمه) و مجازی(سایر علاقه‌مندان) برگزار خواهد شد. حمید کردبچه،رئیس پژوهشکده بیمه در نشست خبری که به مناسبت بیست وهشتمین همایش ملی بیمه و توسعه با محوریت” تحول دیجیتال ” در سالن اجتماعات این مرکز برگزار شد گفت: هیچ همایشی مانند همایش روز بیمه نیست، چراکه این همایش بستری برای گفت و گو و گفتمان سازی است و با توجه به نقص صنعت بیمه در این زمینه، برپایی چنین همایشی بسیار مفید است.

با ما در تماس باشید

مشتاق شنیدن نظرات شما در ارتباط با این خبر هستیم.

دریافت خبرنامه

جهت دریافت خبرنامه ایمیل خود را وارد بفرمائید