عملکرد بیمه پاسارگاد در استان اردبیل تقدیر نیکزاد، نماینده مجلس را به دنبال داشت

مثلث مالی : دکتر نیکزاد، نائب رئیس و نماینده شهرستان های اردبیل ، نیر و سرعین در مجلس شورای اسلامی با ابراز خرسندی، از تلاش های بیمه پاسارگاد به جهت اشتغال زایی در بین جوانان استان قدردانی کرد. استان اردبیل، استانی غیر صنعتی بوده و به همین خاطر ضریب بیکاری خصوصاً در بین جوانان تحصیل کرده بالاتر از میانگین کشوری است.

این پست را به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در print

مثلث مالی : فعالیت های بیمه پاسارگاد در زمینه اعطای کد نمایندگی فروش بیمه های عمر و تأمین آتیه موجب ایجاد فضای فعالیتی و به تبع آن تزریق نشاط و امید در جوانان استان اردبیل شده است.

دکتر نیکزاد، نائب رئیس و نماینده شهرستان های اردبیل ، نیر و سرعین در مجلس شورای اسلامی با ابراز خرسندی، از تلاش های بیمه پاسارگاد به جهت اشتغال زایی در بین جوانان استان قدردانی کرد. استان اردبیل، استانی غیر صنعتی بوده و به همین خاطر ضریب بیکاری خصوصاً در بین جوانان تحصیل کرده بالاتر از میانگین کشوری است.

مسعود سبزچی رئیس شعبه اردبیل در این خصوص اظهار داشت: علیرغم پیش بینی۵۰ درصدی رشد برای شعبه اردبیل، این شعبه در سالی که گذشت ، موفق شد رشد عملکردی خود را به بیش از ۷۳ درصد افزایش دهد و با اجرای برنامه هایی در حوزه مشاوره ها و همکاری هایی که با بانک های رفاه کارگران، کارخانه های صنعتی استان اردبیل، هتل ها، مجتمع های آبدرمانی و گردشگری شروع کرده و قراردادهایی که منعقد شده امیدواریم برای سال جاری این روند رشد را به بیش از ۹۰ درصد برسانیم. این موضوع در حالی اتفاق می افتد که شاخص های ضریب خسارت و ترکیب پرتفوی شعبه نیز بهبود پیدا کرده است.

رئیس شعبه اردبیل خاطر نشان کرد: بازاریابان، نمایندگان، دست اندرکاران سازمان فروش و شعبه های بیمه پاسارگاد در صفوف اول مواجهه با بیمه گذاران و بازار فروش و خصوصاً ظرائف و پیچیدگی های آن قرار دارند به همین دلیل شعبه اردبیل، با برنامه ریزی های منطقی، نوع تعامل مطلوب و حمایت از آنان خصوصاً سازمان های فروش کوشا و همچنین کسب اعتماد مشتریان و مردم در جهت افزایش ضریب نفوذ بیمه در بازار و جامعه، از طریق صدور به موقع بیمه نامه ها و احیاناً پرداخت سریع و واقع گرایانه خسارت های وارده به زیان دیدگان توانسته فضایی پرنشاط و مطمئن در حوزه تحت نظارت خود به وجود آورد.

این امر خود سبب ایجاد انگیزه ای خوب و امیدی شایسته در جوانان تحصیلکرده، مستعد و جویای کار شده به نحوی که هم اکنون حدود ۳۵۰ نفر نماینده فروش دارای کد رسمی در حال فعالیت هستند و تعدادی نیز به مراتب بیش از آن بازاریاب و افراد منتظر برای اخذ کد نمایندگی فروش بیمه های زندگی هستند که  مشغول فعالیت، درآمدزایی برای خود و طی مراحل نهایی اخذ کد می باشند. بنابراین ، این امر باعث تقدیر و تشویق مسئولین استانی و منطقه ای شده است.

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

درخبرنامه ما عضو شوید

دریافت تفسیر و تحلیل اخبار ، آنالیز بازار ، مصاحبه با متخصصین و کارشناسان

دریافت اخبار بیشتر...

بیمه

مدیرعامل شرکت بیمه سامان : «بیمه بدنه کیلومتری » محصولی بیمه ای مبتنی بر ریسک است

مثلث مالی : مدیرعامل شرکت بیمه سامان با اشاره به موضوع همایش بیمه و توسعه و راهبرد این شرکت مبنی بر لزوم حرکت به سمت بیمه گری مبتنی بر ریسک، تاکید کرد که «بیمه بدنه کیلومتری» به عنوان دستاورد منحصر به فرد این شرکت، مصداق بارز طراحی محصول بیمه ای مبتنی بر ریسک است.

با ما در تماس باشید

مشتاق شنیدن نظرات شما در ارتباط با این خبر هستیم.

دریافت خبرنامه

جهت دریافت خبرنامه ایمیل خود را وارد بفرمائید