راه‌اندازی اولین پلتفرم بانکداری دیجیتال در امارات

مثلث مالی : اولین پلتفرم مستقل بانکداری دیجیتال امارات متحده عربی راه‌اندازی شد. روز یکشنبه اولین پلت فرم مستقل بانکداری دیجیتال در امارات متحده عربی آغاز به کار کرد، بانک جدیدی که امیدوار است در خاورمیانه، آفریقا و آسیای جنوبی پیشرو شود.

این پست را به اشتراک بگذارید

مثلث مالی : اولین پلتفرم مستقل بانکداری دیجیتال امارات متحده عربی راه‌اندازی شد.

روز یکشنبه اولین پلت فرم مستقل بانکداری دیجیتال در امارات متحده عربی آغاز به کار کرد، بانک جدیدی که امیدوار است در خاورمیانه، آفریقا و آسیای جنوبی پیشرو شود.

YAP مستقر در دبی مجوز بانکی ندارد اما با بانک راک همکاری کرده و شماره حساب بین المللی بانکی را برای کاربران YAP فراهم می کند و وجوه آنها را تحت مجوز بانکی تأمین می کند.

YAP، مانند سایر بانک های نو که شعبه های فیزیکی ندارند، خدمات بانکی سنتی مانند وام و رهن ندارد، اما تجزیه و تحلیل هزینه، پرداخت های همتا و خدمات حواله ها و پرداخت قبوض را ارائه می دهد.

YAP در حال همکاری با بانک های کشورهای دیگر از جمله بانکی در عربستان، پاکستان و غنا است.

پیشتازان جهانی بانکداری دیجیتال، مانند اپلیکیشن روولوت، یکی از سریع ترین برنامه های جهان، نماینده ای در امارات متحده عربی ندارند.

سال گذشته (ADQ) شرکت هولدینگ دولتی ابوظبی اعلام کرد که قصد دارد با مجوز بانکی اولین بانک ابوظبی (FAB)، بانک نوینی ایجاد کند.

مروان هاشم مدیر عامل و بنیانگذار اپ YAP گفت:  فین تک در نقاط دیگر جهان بسیار محبوب شده است و ما شاهد نیاز بی نظیر به این خدمات در خاورمیانه هستیم.

چالش هایی برای فین تک ها در امارات متحده عربی وجود دارند. بسیاری از فین تک ها در حال حاضر به دنبال مشارکت با بانک ها هستند، اما به بحث و گفتگو و ایجاد روابط زیادی نیاز دارد و انجام این کار آسان نیست، وی افزود که بنیانگذاران YAP با بانک RAK رابطه داشتند.

YAP در مرحله تأمین بودجه توسط بنیانگذاران، یک شرکت سهامدار خصوصی و سرمایه گذاران خصوصی تأمین اعتبار می شود، بیش از ۲۰،۰۰۰ مشتری ثبت نام اولیه کرده اند و حساب ها به تدریج در هفته های آینده فعال می شوند. / ایبنا

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

درخبرنامه ما عضو شوید

دریافت تفسیر و تحلیل اخبار ، آنالیز بازار ، مصاحبه با متخصصین و کارشناسان

دریافت اخبار بیشتر...

بازار مالی

رییس کل خواستار فعالیت های بین المللی انجمن حرفه ای صنعت بیمه شد

مثلث مالی : مهندس مجید بهزادپور، با اشاره به نقش نیروی انسانی کارآمد و متخصص گفت: بیمه، صنعتی مبنتی بر نیروی انسانی است که در تمام سطوح باید به توانایی و پویایی آنها توجه ویژه داشت.
به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل بیمه مرکزی، رئیس کل ضمن ابراز خرسندی از فعالیت انجمن حرفه ای صنعت بیمه در راستای ارتقاء سطح دانش فعالان صنعت بیمه گفت: پیشنهاد می‌شود این انجمن فعالیت خود در حوزه های بین المللی را گسترش دهد و با برگزاری دوره های بین المللی برای کارکنان صنعت بیمه، دانش تخصصی آنها با تکنیک های جدید بیمه ای و ارزیابی ریسک به روز رسانی شود.

بیمه

بیمه پاسارگاد بار دیگر در بالاترین سطح توانگری مالی قرار گرفت

مثلث مالی : شرکت بیمه پاسارگاد برای سال های متوالی در سطح یک توانگری مالی قرار گرفت. طبق ارزیابی صورت های مالی مصوب سال ۱۴۰۰ توسط بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران، شرکت بیمه پاسارگاد موفق به کسب سطح یک توانگری مالی مؤسسات بیمه با نسبت توانگری ۳۰۴ درصد شده است.

با ما در تماس باشید

مشتاق شنیدن نظرات شما در ارتباط با این خبر هستیم.

دریافت خبرنامه

جهت دریافت خبرنامه ایمیل خود را وارد بفرمائید