رئیس کل بیمه مرکزی : دریا دلان به دانش فنی صنعت بیمه اعتماد کنند

آرامش بخشی در زمین، هوا و دریا از ماموریت های صنعت بیمه به شمار می رود که حتی در شرایط دشوار تحریم برای برقراری و پایداری این هدف بزرگ، تلاش می کنیم. دکتر غلامرضا سلیمانی در جریان بازدید شناور "بُرکان دو" آبادان و در حضور مدیران و کارکنان شرکت بیمه متقابل کیش، سخن می گفت با بیان این مطلب افزود: هر تهدیدی همیشه بد نیست و مدیریت آن می تواند فرصت های تازه ای را به ما هدیه کند.

این پست را به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در print

آرامش بخشی در زمین، هوا و دریا از ماموریت های صنعت بیمه به شمار می رود که حتی در شرایط دشوار تحریم برای برقراری و پایداری این هدف بزرگ، تلاش می کنیم.
دکتر غلامرضا سلیمانی در جریان بازدید شناور “بُرکان دو” آبادان و در حضور مدیران و کارکنان شرکت بیمه متقابل کیش، سخن می گفت با بیان این مطلب افزود: هر تهدیدی همیشه بد نیست و مدیریت آن می تواند فرصت های تازه ای را به ما هدیه کند.
رییس کل بیمه مرکزی با تاکید بر ظرفیت های چشمگیر شرکت های بیمه در حوزه پوشش تمام ریسک های کوچک و بزرگ به عملکرد مثبت شرکت های بیمه متقابل کیش و همچنین قشم اشاره کرد و گفت: صنعت بیمه کشور ما با تکیه بر پروردگار توانا، نیروی انسانی کارآمد و اعتماد به دانش فنی جوانان مبتکر، اکنون رهبری و لیدری بیمه ای را در سطح منطقه بر عهده دارد.
دکترسلیمانی تمامی بخش های فنی کشور را به خصوص در حوزه دریا را تحت پوشش بیمه اعلام کرد و ادامه داد: بعد از تحریم ها تعیین نرخ و شرایط بیمه ای در اختیار بیمه گران ایرانی قرار گرفت و بالاترین سطح خدمات به نیروهای خدوم و زحمتکش صنایع دریایی ارائه می شود.
وی تصریح کرد: ریسک همه تاسیسات دریایی توسط صنعت بیمه، پذیرفته شده و دریادلان می توانند با خیال آسوده و اطمینان کافی و در نهایت آرامش به خدمات بیمه ای اعتماد کنند. /اداره کل روابط عمومی و بین الملل بیمه مرکزی،

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

درخبرنامه ما عضو شوید

دریافت تفسیر و تحلیل اخبار ، آنالیز بازار ، مصاحبه با متخصصین و کارشناسان

دریافت اخبار بیشتر...

بیمه

تشریح برنامه های همایش بیمه و توسعه توسط رییس پژوهشکده بیمه

مثلث مالی : بیست‌و‌هشتمین همایش ملی بیمه و توسعه با عنوان «نقش صنعت بیمه در رونق اقتصادی، با محوریت تحول دیجیتال» در دو روز متوالیِ ۱۳ و ۱۴ آذر ماه به صورت حضوری(مدیران ارشد صنعت بیمه) و مجازی(سایر علاقه‌مندان) برگزار خواهد شد. حمید کردبچه،رئیس پژوهشکده بیمه در نشست خبری که به مناسبت بیست وهشتمین همایش ملی بیمه و توسعه با محوریت” تحول دیجیتال ” در سالن اجتماعات این مرکز برگزار شد گفت: هیچ همایشی مانند همایش روز بیمه نیست، چراکه این همایش بستری برای گفت و گو و گفتمان سازی است و با توجه به نقص صنعت بیمه در این زمینه، برپایی چنین همایشی بسیار مفید است.

با ما در تماس باشید

مشتاق شنیدن نظرات شما در ارتباط با این خبر هستیم.

دریافت خبرنامه

جهت دریافت خبرنامه ایمیل خود را وارد بفرمائید