در نخستین قرعه کشی جشنواره بیمه های زندگی تعاون اعلام شد / بیمه اتومبیل مزیت تهیه بیمه زندگی

مثلث مالی : در نخستین دور قرعه کشی جشنواره بیمه های زندگی بیمه تعاون، 5 برگزیده وسایل ارتباطات الکترونیکی هوشمند معرفی شدند. به گزارش روابط عمومی بیمه تعاون، ظهر چهارشنبه 5 خرداد با حضور دکتر یونس مظلومی مدیرعامل و محمد حسین یوسفی، سرپرست بیمه های زندگی، مراسم قرعه کشی نخستین جشنواره بیمه های زندگی شرکت بیمه تعاون برگزار شد.

این پست را به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در print

مثلث مالی : در نخستین دور قرعه کشی جشنواره بیمه های زندگی بیمه تعاون، ۵ برگزیده وسایل ارتباطات الکترونیکی هوشمند معرفی شدند.

به گزارش روابط عمومی بیمه تعاون، ظهر چهارشنبه ۵ خرداد با حضور دکتر یونس مظلومی مدیرعامل و محمد حسین یوسفی، سرپرست بیمه های زندگی، مراسم قرعه کشی نخستین جشنواره بیمه های زندگی شرکت بیمه تعاون برگزار شد.
در این قرعه کشی از بین ۸۳۹ نفر از خریدارانی که در ماه اردیبهشت اقدام به تهیه بیمه نامه بیمه زندگی کرده بودند ، ۵ نفر از هموطنان شهرهای تبریز، زنجان، رشت، شیراز و اهواز به عنوان نخستین برگزیدگان این جشنواره شناخته شدند.
بر این اساس، فرزانه حسن زاده، حسن محرمی و غلامرضا اسداللهی سه برگزیده مچ بند هوشمند و بنت الهدی خوب سازی و عیسی عرفانیان دو برگزیده تبلت هوشمند جشنواره اردیبهشت ماه بیمه زندگی بیمه تعاون بودند.
در این مراسم یونس مظلومی، مدیرعامل شرکت بیمه تعاون نیز در گفت وگویی به تشریح ویژگی های بیمه زندگی شرکت بیمه تعاون پرداخت و نوید داد که به زودی بیمه اتومبیل نیز به عنوان مزیت دیگر تهیه بیمه زندگی، به این بیمه نامه افزوده خواهد شد.
جشنواره بزرگ بیمه‌های زندگی بیمه تعاون با نام «‌جایزه لبخند به زندگی» از ابتدای اردیبهشت ماه آغاز شده است و در سه مقطع سه ماهه تا پایان اسفند ماه امسال ادامه خواهد داشت.
این جشنواره دارای سه بخش است که شامل خریداران بیمه نامه بیمه‌های زندگی، نمایندگان شبکه فروش و سازمان فروش و شعب خواهد بود که برای هر یک از این گروه‌ها جوایز و تخفیفات مختلفی در نظر گرفته شده است.

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

درخبرنامه ما عضو شوید

دریافت تفسیر و تحلیل اخبار ، آنالیز بازار ، مصاحبه با متخصصین و کارشناسان

دریافت اخبار بیشتر...

بیمه

جشنواره بیمه درمان انفرادی بیمه پارسیان آغاز شد

مثلث مالی : بیمه پارسیان خدمتی جدید برای بیمه گزاران بیمه های عمروسرمایه گذاری را ارایه کرد. به گزارش روابط عمومی بیمه پارسیان؛ به منظور تکریم بیمه گزاران و ارایه خدمات درمان تکمیلی به ایشان، جشنواره فروش بیمه نامه درمان خانواده را برای دارندگان بیمه های عمروسرمایه گذاری برگزار می کند.

بانک

بیش از ۱۷ هزار عضو کادر درمان از بانک آینده تسهیلات گرفتند

مثلث مالی : بانک آینده در راستای حمایت از کادر درمان سراسر کشور و قدردانی از زحمات مجاهدانه و فداکاری‌های این قشر در شرایط ویژه کرونا، نسبت به پرداخت تسهیلات سهل و آسان در قالب طرح «حمایت از فرشتگان سلامت»، اقدام کرد.

با ما در تماس باشید

مشتاق شنیدن نظرات شما در ارتباط با این خبر هستیم.

دریافت خبرنامه

جهت دریافت خبرنامه ایمیل خود را وارد بفرمائید