در بازدید از شعبه زنجان اعلام شد / برنامه های بیمه سینا برای توسعه بیمه‌های زندگی

در بازدید از شعبه زنجان اعلام شد / برنامه های بیمه سینا برای توسعه بیمه‌های زندگی

این پست را به اشتراک بگذارید

مثلث مالی : در جریان سفر مدیران ارشد صنعت بیمه به استان زنجان، مدیرعامل و نایب‌رئیس هیأت‌مدیره بیمه سینا با حضور در شعبه زنجان این شرکت با همکاران و نمایندگان، دیدار و گفت‌وگو کرد.

دکتر رضا جعفری طی سخنانی در جمع همکاران این شعبه با اشاره به ظرفیت بالای استان زنجان در بخش‌های مختلف صنعتی گفت: خوشبختانه روند فعالیت این شعبه رو به جلو بوده و این مسیر باید با تلاش مضاعف ادامه یابد.

مدیرعامل بیمه سینا ضمن تشریح اهداف سفر رئیس کل بیمه مرکزی و مسئولان ارشد صنعت بیمه به استان زنجان و دیدار آنها با امام جمعه و استاندار تصریح کرد: گفت‌وگوها و رایزنی‌های بسیار خوبی در این سفر انجام شده و امیدواریم که این اقدامات، آغازی برای رشد و شکوفایی بیمه در خطه‌ی زنجان باشد.

وی در ادامه به تغییر هدف‌گذاری شرکت به سمت رشته‌های سودآور اشاره کرد و گفت: توسعه بیمه‌های زندگی به عنوان یکی از نیازهای اساسی مردم در دستور کار قرار گرفته و با افزایش آموزش‌های تخصصی شبکه فروش و همچنین تأسیس مراکز تخصصی فروش بیمه‌های زندگی، این هدف، جامه‌ی عمل خواهد پوشید.

جعفری همچنین از افزایش فروش شرکت در مقایسه با مدت مشابه سال قبل با وجود محدودیت‌های پیش‌آمده ناشی از شیوع کرونا خبر داد و افزود: بودجه ابلاغی امسال ما رقم ۲ هزار و ۵۰۰ میلیارد تومان پیش‌بینی شده که با روند موجود و تلاش همکاران با انگیزه در تمامی شعب و استان‌ها قطعاً تا پایان سال به آن دست خواهیم یافت.

مدیرعامل بیمه سینا در پایان ابراز امیدواری کرد: با رعایت اخلاق حرفه‌ای، مشتری‌مداری و در نظر گرفتن استراتژی‌های پنج‌گانه، بتوانیم شرکت را به جایگاه واقعی خود برسانیم.

منبع : روابط عمومی بیمه سینا

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

درخبرنامه ما عضو شوید

دریافت تفسیر و تحلیل اخبار ، آنالیز بازار ، مصاحبه با متخصصین و کارشناسان

دریافت اخبار بیشتر...

بازار مالی

رییس کل خواستار فعالیت های بین المللی انجمن حرفه ای صنعت بیمه شد

مثلث مالی : مهندس مجید بهزادپور، با اشاره به نقش نیروی انسانی کارآمد و متخصص گفت: بیمه، صنعتی مبنتی بر نیروی انسانی است که در تمام سطوح باید به توانایی و پویایی آنها توجه ویژه داشت.
به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل بیمه مرکزی، رئیس کل ضمن ابراز خرسندی از فعالیت انجمن حرفه ای صنعت بیمه در راستای ارتقاء سطح دانش فعالان صنعت بیمه گفت: پیشنهاد می‌شود این انجمن فعالیت خود در حوزه های بین المللی را گسترش دهد و با برگزاری دوره های بین المللی برای کارکنان صنعت بیمه، دانش تخصصی آنها با تکنیک های جدید بیمه ای و ارزیابی ریسک به روز رسانی شود.

بیمه

بیمه پاسارگاد بار دیگر در بالاترین سطح توانگری مالی قرار گرفت

مثلث مالی : شرکت بیمه پاسارگاد برای سال های متوالی در سطح یک توانگری مالی قرار گرفت. طبق ارزیابی صورت های مالی مصوب سال ۱۴۰۰ توسط بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران، شرکت بیمه پاسارگاد موفق به کسب سطح یک توانگری مالی مؤسسات بیمه با نسبت توانگری ۳۰۴ درصد شده است.

با ما در تماس باشید

مشتاق شنیدن نظرات شما در ارتباط با این خبر هستیم.

Take a peek inside our Wonderworld

دریافت خبرنامه

جهت دریافت خبرنامه ایمیل خود را وارد بفرمائید