(۱)گفت و گوی ویژه/ اختلاف نظر بر چگونگی انتشار اوراق بهادار بیمه ای در بورس

مثلث مالی : سید محمد آسوده مدیرعامل بیمه اتکایی ایرانیان نخستین میهمان سلسله گفت و گوهای زنده مثلث مالی با کارشناسان صنعت بیمه کشوردراینستاگرام بود که به مناسبت 13 آذر روز بیمه انجام شد. آسوده دراین گفت و گو به مطالب مهمی مانند واگذاری های اتکایی – انتشار اوراق بهادار بیمه ای در بازار سرمایه ، توسعه بیمه های عمر و توجه به شبکه فروش اشاره کرد و درباره ویژگی بازار اتکایی متذکرشد : واگذاری اتکایی امری بین المللی است ، به عبارتی توزیع ریسک در جهان از طریق انتقال ریسک هر کشور به خارج از آن است . این عملیات برای برخی از کشورهای حادثه خیز مانند ایران بسیار حیاتی است تا در زمان بروز خسارات سنگین مانند حوادث طبیعی برای جبران خسارات از ظرفیت های سایرین استفاده شود .

این پست را به اشتراک بگذارید

مثلث مالی : سید محمد آسوده مدیرعامل بیمه اتکایی ایرانیان نخستین میهمان سلسله گفت و گوهای زنده مثلث مالی با کارشناسان صنعت بیمه کشوردراینستاگرام بود که به مناسبت ۱۳ آذر روز بیمه انجام شد.

آسوده دراین گفت و گو به مطالب مهمی مانند واگذاری های اتکایی – انتشار اوراق بهادار بیمه ای در بازار سرمایه ، توسعه بیمه های عمر و توجه به شبکه فروش اشاره کرد و درباره ویژگی بازار اتکایی متذکرشد : واگذاری اتکایی امری بین المللی است ، به عبارتی توزیع ریسک در جهان از طریق انتقال ریسک هر کشور به خارج از آن است . این عملیات برای برخی از کشورهای حادثه خیز مانند ایران بسیار حیاتی است تا در زمان بروز خسارات سنگین مانند حوادث طبیعی برای جبران خسارات از ظرفیت های سایرین استفاده شود .او درباره هدف اصلی از تاسیس بیمه اتکایی ایرانیان نیز گفت : وقتی شرکت بیمه اتکایی ایرانیان به عنوان دومین بیمه اتکایی کشور مجوز گرفت و تاسیس شد ، برنامه اصلی اش پذیرش ریسک ازخارج کشور بود و به عبارتی به دنبال صادرات خدمات بیمه به سایر کشورها بودیم . دربرنامه ریزی ها پیش بینی شده بود ۶۰ درصد درآمد اتکایی ایرانیان از طریق قبولی اتکایی باشد که نتیجه آن ارزآوری با اتکا به نیروهای متخصص داخلی بود.

مشروح این گفت و گو را در ادامه تماشا کنید : 

 

 

 

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

درخبرنامه ما عضو شوید

دریافت تفسیر و تحلیل اخبار ، آنالیز بازار ، مصاحبه با متخصصین و کارشناسان

دریافت اخبار بیشتر...

بازار مالی

رییس کل خواستار فعالیت های بین المللی انجمن حرفه ای صنعت بیمه شد

مثلث مالی : مهندس مجید بهزادپور، با اشاره به نقش نیروی انسانی کارآمد و متخصص گفت: بیمه، صنعتی مبنتی بر نیروی انسانی است که در تمام سطوح باید به توانایی و پویایی آنها توجه ویژه داشت.
به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل بیمه مرکزی، رئیس کل ضمن ابراز خرسندی از فعالیت انجمن حرفه ای صنعت بیمه در راستای ارتقاء سطح دانش فعالان صنعت بیمه گفت: پیشنهاد می‌شود این انجمن فعالیت خود در حوزه های بین المللی را گسترش دهد و با برگزاری دوره های بین المللی برای کارکنان صنعت بیمه، دانش تخصصی آنها با تکنیک های جدید بیمه ای و ارزیابی ریسک به روز رسانی شود.

بیمه

بیمه پاسارگاد بار دیگر در بالاترین سطح توانگری مالی قرار گرفت

مثلث مالی : شرکت بیمه پاسارگاد برای سال های متوالی در سطح یک توانگری مالی قرار گرفت. طبق ارزیابی صورت های مالی مصوب سال ۱۴۰۰ توسط بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران، شرکت بیمه پاسارگاد موفق به کسب سطح یک توانگری مالی مؤسسات بیمه با نسبت توانگری ۳۰۴ درصد شده است.

با ما در تماس باشید

مشتاق شنیدن نظرات شما در ارتباط با این خبر هستیم.

دریافت خبرنامه

جهت دریافت خبرنامه ایمیل خود را وارد بفرمائید