استراتژی جدید بیمه تجارت نو در حوزه تامین مالی

مثلث مالی : نمایشگاه تخصصی حمایت از ساخت داخل در صنعت پتروشیمی روز گذشته در جزیره کیش کارخود را آغاز کرد . نیما نوراللهی مدیرعامل شرکت بیمه تجارت نو درغرفه این شرکت در نمایشگاه فوق درباره ضرورت حضور یک شرکت بیمه درکنار صنعت پتروشمی به خبرنگارمثلث مالی گفت : زمان آن رسیده که صنعت بیمه جایگاه جدیدی دراقتصاد برای خود تعریف و به فضاهای دیگری توجه نماید.

این پست را به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در print

مثلث مالی : نمایشگاه تخصصی حمایت از ساخت داخل در صنعت پتروشیمی روز گذشته در جزیره کیش کارخود را آغاز کرد .

نیما نوراللهی مدیرعامل شرکت بیمه تجارت نو درغرفه این شرکت در نمایشگاه فوق درباره ضرورت حضور یک شرکت بیمه درکنار صنعت پتروشمی به خبرنگارمثلث مالی گفت : زمان آن رسیده که صنعت بیمه جایگاه جدیدی دراقتصاد برای خود تعریف و به فضاهای دیگری توجه نماید.

نوراللهی با بیان اینکه صنعت بیمه کشور طی سال های گذشته ریسک های مرتبط با صنعت پتروشیمی را پوشش داده است ، افزود : محور کلی نمایشگاه تخصصی حمایت از ساخت داخل درصنعت پتروشیمی بحث تامین مالی است و در موضوع تامین مالی ظرفیت های دیگری برای بیمه گران مطرح می شود ، ظرفیت هایی که انتظار می رود صنعت بیمه کشور با درک درستی از آن ها نقش خود را ایفا نمایند.

وی حضور چهار بانک بزرگ کشور و شرکت های تامین سرمایه در نمایشگاه فوق را نشانگر ضرورت تامین مالی در صنعت بزرگ پتروشیمی دانست و گفت : شرکت های بیمه نیز با طراحی و تعریف محصولات جدید تربه ریسک ابزارهایی مانند انتشار اوراق یا ابزارهای دیگر توجه نمایند.

مدیرعامل بیمه تجارت نو با اشاره به همین استراتژی شرکت یادآورشد : بیمه تجارت نو هم سال گذشته و هم امسال برای دومین بار درنمایشگاه صنعت پتروشیمی حضور یافته است .

نوراللهی دراین گفت و گو درباره عملکرد بیمه تجارت نو ، برنامه های سال ۱۴۰۰ و نظریه نقش بیمه گران در جایگاه سرمایه گذار به موارد دیگری اشاره کرد که مشروح آن را می توانید درلینک زیر مشاهده کنید:

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

درخبرنامه ما عضو شوید

دریافت تفسیر و تحلیل اخبار ، آنالیز بازار ، مصاحبه با متخصصین و کارشناسان

دریافت اخبار بیشتر...

بانک

نرخ سود وام مسکن جوانان با بازپرداخت پنج‌ساله ۶ درصد شد

مثلث مالی : مدیرعامل بانک مسکن شرایط تازه پرداخت تسهیلات مسکن جوانان را تشریح کرد.
محمود شایان درباره خبرخوش پایان سال به دارندگان حساب جوانان اعلام کرد: براساس مصوبه جدید هیات مدیره بانک، نرخ سود تسهیلات حساب پس­ انداز مسکن جوانان برای دوره بازپرداخت حداکثر ۵ ساله، از ۹ درصد به ۶ درصد کاهش پیدا کرد.

بانک

کاهش ۸۰ درصدی تله گذاری بانکی با استفاده از رمز پویا

کاهش فیشینگ موفقیت بزرگی برای شبکه بانکی و بانک مرکزی به شمار می‌رود چرا که یکی از آفت‌های استفاده از کارت‌های بانکی در شبکه دیجیتال، موضوع فیشینگ بود. معاون بازاریابی و عملیات شرکت تجارت الکترونیکی ارتباط فردا ا با اشاره به طرح رمز پویا که حدود یکسال از اجرای آن می گذرد، اظهار کرد: رمز پویا چالش سنگین اما لازمی بود که مزایای خوبی هم به همراه داشت به نحوی که در این مدت براساس آمار رسمی، شاهد کاهش ۸۰ درصدی فیشینگ بودیم.

با ما در تماس باشید

مشتاق شنیدن نظرات شما در ارتباط با این خبر هستیم.

دریافت خبرنامه

جهت دریافت خبرنامه ایمیل خود را وارد بفرمائید