استراتژی جدید بیمه تجارت نو در حوزه تامین مالی

مثلث مالی : نمایشگاه تخصصی حمایت از ساخت داخل در صنعت پتروشیمی روز گذشته در جزیره کیش کارخود را آغاز کرد . نیما نوراللهی مدیرعامل شرکت بیمه تجارت نو درغرفه این شرکت در نمایشگاه فوق درباره ضرورت حضور یک شرکت بیمه درکنار صنعت پتروشمی به خبرنگارمثلث مالی گفت : زمان آن رسیده که صنعت بیمه جایگاه جدیدی دراقتصاد برای خود تعریف و به فضاهای دیگری توجه نماید.

این پست را به اشتراک بگذارید

مثلث مالی : نمایشگاه تخصصی حمایت از ساخت داخل در صنعت پتروشیمی روز گذشته در جزیره کیش کارخود را آغاز کرد .

نیما نوراللهی مدیرعامل شرکت بیمه تجارت نو درغرفه این شرکت در نمایشگاه فوق درباره ضرورت حضور یک شرکت بیمه درکنار صنعت پتروشمی به خبرنگارمثلث مالی گفت : زمان آن رسیده که صنعت بیمه جایگاه جدیدی دراقتصاد برای خود تعریف و به فضاهای دیگری توجه نماید.

نوراللهی با بیان اینکه صنعت بیمه کشور طی سال های گذشته ریسک های مرتبط با صنعت پتروشیمی را پوشش داده است ، افزود : محور کلی نمایشگاه تخصصی حمایت از ساخت داخل درصنعت پتروشیمی بحث تامین مالی است و در موضوع تامین مالی ظرفیت های دیگری برای بیمه گران مطرح می شود ، ظرفیت هایی که انتظار می رود صنعت بیمه کشور با درک درستی از آن ها نقش خود را ایفا نمایند.

وی حضور چهار بانک بزرگ کشور و شرکت های تامین سرمایه در نمایشگاه فوق را نشانگر ضرورت تامین مالی در صنعت بزرگ پتروشیمی دانست و گفت : شرکت های بیمه نیز با طراحی و تعریف محصولات جدید تربه ریسک ابزارهایی مانند انتشار اوراق یا ابزارهای دیگر توجه نمایند.

مدیرعامل بیمه تجارت نو با اشاره به همین استراتژی شرکت یادآورشد : بیمه تجارت نو هم سال گذشته و هم امسال برای دومین بار درنمایشگاه صنعت پتروشیمی حضور یافته است .

نوراللهی دراین گفت و گو درباره عملکرد بیمه تجارت نو ، برنامه های سال ۱۴۰۰ و نظریه نقش بیمه گران در جایگاه سرمایه گذار به موارد دیگری اشاره کرد که مشروح آن را می توانید درلینک زیر مشاهده کنید:

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

درخبرنامه ما عضو شوید

دریافت تفسیر و تحلیل اخبار ، آنالیز بازار ، مصاحبه با متخصصین و کارشناسان

دریافت اخبار بیشتر...

بازار مالی

رییس کل خواستار فعالیت های بین المللی انجمن حرفه ای صنعت بیمه شد

مثلث مالی : مهندس مجید بهزادپور، با اشاره به نقش نیروی انسانی کارآمد و متخصص گفت: بیمه، صنعتی مبنتی بر نیروی انسانی است که در تمام سطوح باید به توانایی و پویایی آنها توجه ویژه داشت.
به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل بیمه مرکزی، رئیس کل ضمن ابراز خرسندی از فعالیت انجمن حرفه ای صنعت بیمه در راستای ارتقاء سطح دانش فعالان صنعت بیمه گفت: پیشنهاد می‌شود این انجمن فعالیت خود در حوزه های بین المللی را گسترش دهد و با برگزاری دوره های بین المللی برای کارکنان صنعت بیمه، دانش تخصصی آنها با تکنیک های جدید بیمه ای و ارزیابی ریسک به روز رسانی شود.

بیمه

بیمه پاسارگاد بار دیگر در بالاترین سطح توانگری مالی قرار گرفت

مثلث مالی : شرکت بیمه پاسارگاد برای سال های متوالی در سطح یک توانگری مالی قرار گرفت. طبق ارزیابی صورت های مالی مصوب سال ۱۴۰۰ توسط بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران، شرکت بیمه پاسارگاد موفق به کسب سطح یک توانگری مالی مؤسسات بیمه با نسبت توانگری ۳۰۴ درصد شده است.

با ما در تماس باشید

مشتاق شنیدن نظرات شما در ارتباط با این خبر هستیم.

دریافت خبرنامه

جهت دریافت خبرنامه ایمیل خود را وارد بفرمائید