خسارت آتش سوزی بازار پردیس کیش تسویه شد

مثلث مالی : داریوش محمد ی مدیرعامل شرکت بیمه ایران معین از تسویه خسارت بازار پردیس یک کیش که مرداد ماه امسال دچار حریق شده بود ، خبرداد و گفت : با پرداخت بیش از ۱۵میلیارد تومان خسارت به بیمه شدگان و ذی نفعان بازار پردیس کیش، پرونده این سانحه آتش سوزی بسته شد.

این پست را به اشتراک بگذارید

مثلث مالی : داریوش محمد ی مدیرعامل شرکت بیمه ایران معین از تسویه خسارت بازار پردیس یک کیش که مرداد ماه امسال دچار حریق شده بود ، خبرداد و گفت : با پرداخت بیش از ۱۵میلیارد تومان خسارت به بیمه شدگان و ذی نفعان بازار پردیس کیش، پرونده این سانحه آتش سوزی بسته شد.

محمدی درگفت و گو با پایگاه خبری – تحلیلی مثلث مالی با بیان اینکه ۵۰ درصد از ۱۵ میلیارد تومان خسارت پرداختی درشهریور ماه پرداخت شده است ، افزود: مبلغ ۷ میلیارد و ۴۰۰ میلیون تومانی که ۱۸ آذر ماه پرداخت شد ، بابت سازه بود که بعد از بررسی های انجام شده ، پرداخت و کل خسارات پردیس یک تسویه شد.

 وی با اشاره به اینکه اولین پرداختی به میزان یک میلیارد تومان روز بعد از حادثه بود ، ادامه داد : از ۱۹مرداد امسال تا کنون پرونده خسارت ناشی از آتش سوزی بازار پردیس کیش در جریان بود و روز گذشته با تعامل هیئت مدیره شرکت این پرونده خسارت بیمه بسته شد.

محمدی گفت : حادثه تلخ آتش سوزی بازار پردیس کیش و خدمات بیمه ایران معین حکایت از این دارد ، که بیمه گذار باید برای خرید بیمه نامه به میزان سرمایه بیمه نامه و بیمه گر خود دقت بیشتر ی داشته باشد ، تا تعهدات بیمه گر متناسب با ارزش واقعی سرمایه باشد .

او یادآورشد : سرمایه بیمه ایران معین تا پایان آذرماه امسال به ۵۶۰ میلیارد تومان افزایش می یابد .

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

درخبرنامه ما عضو شوید

دریافت تفسیر و تحلیل اخبار ، آنالیز بازار ، مصاحبه با متخصصین و کارشناسان

دریافت اخبار بیشتر...

بازار مالی

رییس کل خواستار فعالیت های بین المللی انجمن حرفه ای صنعت بیمه شد

مثلث مالی : مهندس مجید بهزادپور، با اشاره به نقش نیروی انسانی کارآمد و متخصص گفت: بیمه، صنعتی مبنتی بر نیروی انسانی است که در تمام سطوح باید به توانایی و پویایی آنها توجه ویژه داشت.
به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل بیمه مرکزی، رئیس کل ضمن ابراز خرسندی از فعالیت انجمن حرفه ای صنعت بیمه در راستای ارتقاء سطح دانش فعالان صنعت بیمه گفت: پیشنهاد می‌شود این انجمن فعالیت خود در حوزه های بین المللی را گسترش دهد و با برگزاری دوره های بین المللی برای کارکنان صنعت بیمه، دانش تخصصی آنها با تکنیک های جدید بیمه ای و ارزیابی ریسک به روز رسانی شود.

بیمه

بیمه پاسارگاد بار دیگر در بالاترین سطح توانگری مالی قرار گرفت

مثلث مالی : شرکت بیمه پاسارگاد برای سال های متوالی در سطح یک توانگری مالی قرار گرفت. طبق ارزیابی صورت های مالی مصوب سال ۱۴۰۰ توسط بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران، شرکت بیمه پاسارگاد موفق به کسب سطح یک توانگری مالی مؤسسات بیمه با نسبت توانگری ۳۰۴ درصد شده است.

با ما در تماس باشید

مشتاق شنیدن نظرات شما در ارتباط با این خبر هستیم.

دریافت خبرنامه

جهت دریافت خبرنامه ایمیل خود را وارد بفرمائید