خسارت آتش سوزی بازار پردیس کیش تسویه شد

مثلث مالی : داریوش محمد ی مدیرعامل شرکت بیمه ایران معین از تسویه خسارت بازار پردیس یک کیش که مرداد ماه امسال دچار حریق شده بود ، خبرداد و گفت : با پرداخت بیش از ۱۵میلیارد تومان خسارت به بیمه شدگان و ذی نفعان بازار پردیس کیش، پرونده این سانحه آتش سوزی بسته شد.

این پست را به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در print

مثلث مالی : داریوش محمد ی مدیرعامل شرکت بیمه ایران معین از تسویه خسارت بازار پردیس یک کیش که مرداد ماه امسال دچار حریق شده بود ، خبرداد و گفت : با پرداخت بیش از ۱۵میلیارد تومان خسارت به بیمه شدگان و ذی نفعان بازار پردیس کیش، پرونده این سانحه آتش سوزی بسته شد.

محمدی درگفت و گو با پایگاه خبری – تحلیلی مثلث مالی با بیان اینکه ۵۰ درصد از ۱۵ میلیارد تومان خسارت پرداختی درشهریور ماه پرداخت شده است ، افزود: مبلغ ۷ میلیارد و ۴۰۰ میلیون تومانی که ۱۸ آذر ماه پرداخت شد ، بابت سازه بود که بعد از بررسی های انجام شده ، پرداخت و کل خسارات پردیس یک تسویه شد.

 وی با اشاره به اینکه اولین پرداختی به میزان یک میلیارد تومان روز بعد از حادثه بود ، ادامه داد : از ۱۹مرداد امسال تا کنون پرونده خسارت ناشی از آتش سوزی بازار پردیس کیش در جریان بود و روز گذشته با تعامل هیئت مدیره شرکت این پرونده خسارت بیمه بسته شد.

محمدی گفت : حادثه تلخ آتش سوزی بازار پردیس کیش و خدمات بیمه ایران معین حکایت از این دارد ، که بیمه گذار باید برای خرید بیمه نامه به میزان سرمایه بیمه نامه و بیمه گر خود دقت بیشتر ی داشته باشد ، تا تعهدات بیمه گر متناسب با ارزش واقعی سرمایه باشد .

او یادآورشد : سرمایه بیمه ایران معین تا پایان آذرماه امسال به ۵۶۰ میلیارد تومان افزایش می یابد .

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

درخبرنامه ما عضو شوید

دریافت تفسیر و تحلیل اخبار ، آنالیز بازار ، مصاحبه با متخصصین و کارشناسان

دریافت اخبار بیشتر...

Uncategorized

برگزاری نخستین دوره آموزشی “جامعه پذیری بدو استخدام” دربیمه پاسارگاد

مثلث مالی : دوره آموزشی “جامعه پذیری بدو استخدام” برای نخستین بار با هدف آشنایی و معارفه مقدماتی همکاران جدید الاستخدام با فرهنگ سازمانی ، افزایش کارایی و بهره وری سازمانی با حضور سید مرتضی حسنی عقدا معاون اقتصادی و پشتیبانی مدیرعامل، بهروز نیرومند راد رئیس کمیته فنی بیمه های اشخاص، فاطمه سبحانی مدیر امور مالی ، آزاده حیدری معاون مدیر سرمایه انسانی و آموزش ، مهدی کشاورز دیهیم معاون مدیر بیمه های درمان در تاریخ ۵ و ۶ خرداد ماه سال جاری در هتل پارسیان و با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی توسط مدیریت سرمایه انسانی و آموزش برگزار شد.

بازار مالی

مصوبات بانکی ستاد ملی کرونا /

مثلث مالی : بانک مرکزی طی بخشنامه ای مصوبات ستاد ملی کرونا درحوزه بانکی را ابلاغ کرد.

با ما در تماس باشید

مشتاق شنیدن نظرات شما در ارتباط با این خبر هستیم.

دریافت خبرنامه

جهت دریافت خبرنامه ایمیل خود را وارد بفرمائید