خدمات تلفن‌بانک مسکن به مشتریان شتابی

مثلث مالی : تلفن‌بانک متمرکز بانک مسکن در هر ساعت از شبانه‌روز آماده ارائه خدمات بانکداری الکترونیک به مشتریان بانک مسکن و دیگر بانک‌ها است.

این پست را به اشتراک بگذارید

مثلث مالی : تلفن‌بانک متمرکز بانک مسکن در هر ساعت از شبانه‌روز آماده ارائه خدمات بانکداری الکترونیک به مشتریان بانک مسکن و دیگر بانک‌ها است.

تلفن بانک مسکن یکی از مسیرهای مناسب انجام تراکنش‌های بانکی روزمره بدون نیاز به حضور در شعب است؛ موضوعی که در روزهای اخیر با توجه به هشدار شروع موج دوم شیوع کرونا از اهمیت مضاعفی برخوردار است. تلفن بانک مسکن به شماره ۶۴۰۹۶-۰۲۱ به مشتریان این امکان را می دهد که به راحتی و بدون حضور فیزیکی در شعب بانک به صورت ۲۴ ساعته از خدمات این سیستم استفاده کنند. تمام دارندگان حساب­ های بانک مسکن می توانند با مراجعه به هر یک شعب بانک مسکن، رمز حساب سامانه تلفنبانک را دریافت کرده و از امکانات تلفنبانک متمرکز بهره‌مند شوند. تلفنبانک متمرکز بانک مسکن شامل سه سامانه مجزا شامل «پرداخت قبوض و خرید شارژ»، «تلفنبانک متمرکز» و «خرید شارژ برچسب الکترونیکی عوارض (ETC)» است سرویس‌های خدمات سامانه پرداخت قبوض و خرید شارژ قابل استفاده توسط تمام مشتریان بانک مسکن و همچنین دارندگان کارت‌های عضو شبکه شتاب است و نیازی به ثبت نام در شعب بانک مسکن ندارد. در این سامانه تمام دارندگان کارت‌های شتابی می‌توانند نسبت به پرداخت با شناسه‌های قبض و پرداخت، پرداخت با شماره تلفن همراه بدون نیاز به شناسه قبض و پرداخت، خرید شارژ مستقیم همراه اول و ایرانسل و نیز خرید شارژ برچسب الکترونیکی عوارض آزاردراهی (ETC) اقدام کنند. سامانه تلفنبانک متمرکز نیز شامل دو قسمت «خدمات مبتنی بر کارت» و «خدمات مبتنی بر حساب» بوده و مختص صاحبان حساب در بانک مسکن است. در بخش خدمات مبتنی بر کارت می‌توان صورتحساب، قرائت ۳ گردش آخر، ارسال فکس ۳۰ گردش آخر، قرائت واریز یارانه‌ها، انتقال وجه مسکن‌کارت به مسکن‌کارت، پرداخت اقساط بانک مسکن، درخواست کارت المثنی، پرداخت قبوض و خرید شارژ، اعلام کد شبا، خرید شارژ برچسب الکترونیکی عوارض (ETC) و اعلام مفقودی کارت را درخواست کرد. همچنین در بخش خدمات مبتنی بر حساب، علاوه بر امکانات مربوط به اخذ صورتحساب، امکان انتقال وجه حساب مسکن به حساب مسکن، پرداخت اقساط، انتقال وجه پایا، تغییر رمز حساب تلفنبانک، پرداخت قبوض،خرید شارژ و اعلام کد شبا وجود دارد. علاوه بر این خدمات چک از قبیل درخواست صدور دسته چک، استعلام وضعیت چک، کلیه تغییرات چک اعم از مسدودی موقت، وضعیت پاس شده، پاس نشده و ابطال چک قرائت می‌شود. مسدودی موقت چک نیز از طریق تلفنبانک در کوتاه‌ترین زمان ممکن میسر است. سامانه خرید شارژ برچسب الکترونیکی عوارض آزادراهی (ETC) نیز عل اوه بر مشتریان بانک مسکن، به دارندگان کارت‌های شتابی دیگر بانک‌ها نیز سرویس می‌دهد.

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

درخبرنامه ما عضو شوید

دریافت تفسیر و تحلیل اخبار ، آنالیز بازار ، مصاحبه با متخصصین و کارشناسان

دریافت اخبار بیشتر...

بازار مالی

رییس کل خواستار فعالیت های بین المللی انجمن حرفه ای صنعت بیمه شد

مثلث مالی : مهندس مجید بهزادپور، با اشاره به نقش نیروی انسانی کارآمد و متخصص گفت: بیمه، صنعتی مبنتی بر نیروی انسانی است که در تمام سطوح باید به توانایی و پویایی آنها توجه ویژه داشت.
به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل بیمه مرکزی، رئیس کل ضمن ابراز خرسندی از فعالیت انجمن حرفه ای صنعت بیمه در راستای ارتقاء سطح دانش فعالان صنعت بیمه گفت: پیشنهاد می‌شود این انجمن فعالیت خود در حوزه های بین المللی را گسترش دهد و با برگزاری دوره های بین المللی برای کارکنان صنعت بیمه، دانش تخصصی آنها با تکنیک های جدید بیمه ای و ارزیابی ریسک به روز رسانی شود.

بیمه

بیمه پاسارگاد بار دیگر در بالاترین سطح توانگری مالی قرار گرفت

مثلث مالی : شرکت بیمه پاسارگاد برای سال های متوالی در سطح یک توانگری مالی قرار گرفت. طبق ارزیابی صورت های مالی مصوب سال ۱۴۰۰ توسط بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران، شرکت بیمه پاسارگاد موفق به کسب سطح یک توانگری مالی مؤسسات بیمه با نسبت توانگری ۳۰۴ درصد شده است.

با ما در تماس باشید

مشتاق شنیدن نظرات شما در ارتباط با این خبر هستیم.

دریافت خبرنامه

جهت دریافت خبرنامه ایمیل خود را وارد بفرمائید