جلسه معارفه مدیران جدید بیمه آسیا

مثلث مالی : جلسه معارفه مدیران بیمه های عمر و پس انداز، طرح و توسعه، ریسک و بهبود فرایندها با حضور مدیرعامل، اعضای هیات مدیره، معاونان و مدیران بیمه آسیا برگزار شد.

این پست را به اشتراک بگذارید

مثلث مالی : جلسه معارفه مدیران بیمه های عمر و پس انداز، طرح و توسعه، ریسک و بهبود فرایندها با حضور مدیرعامل، اعضای هیات مدیره، معاونان و مدیران بیمه آسیا برگزار شد. 

به گزارش روابط عمومی بیمه آسیا، مسعود بادین، نایب رئیس هیات مدیره و مدیرعامل بیمه‌آسیا در این مراسم معارفه، با تسلیت ایام عزاداری ماه محرم و شهادت سرور و سالار شهیدان حضرت امام حسین(ع)، کسب افتخارات و موفقیت های اخیر توسط بیمه آسیا درعرصه فعالیت های بیمه گری در صنعت بیمه را ناشی از همبستگی و یکدلی نیروی انسانی این سازمان در بخش های مختلف آن برشمرد و بر استمرار این یکپارچگی، تاکید کرد.

مدیرعامل بیمه‌آسیا با اشاره به برخی از مهم ترین دستاوردهای افتخار آمیز بیمه آسیا در سال گذشته و امسال، وضعیت فعلی بیمه آسیا را از لحاظ تولید و سودآوری به ویژه در ماه های اخیر، بسیار مطلوب، ارزشمند و کم نظیر توصیف کرد و اظهار امیدواری نمود، این روند همچنان پرشتاب و پرقدرت، ادامه خواهد یافت و در این راستا، انسجام بیش از پیش و برنامه‌ریزی دقیق در بخش های مختلف شرکت و شبکه فروش، می‌تواند موفقیت‌های بیمه‌آسیا را تداوم بخشد.

 گفتنی است در این مراسم، مدیران جدید بیمه های عمرو پس انداز، طرح و توسعه و ریسک و بهبود فرایندها، احکام خود را از مدیرعامل بیمه آسیا دریافت کردند.

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

درخبرنامه ما عضو شوید

دریافت تفسیر و تحلیل اخبار ، آنالیز بازار ، مصاحبه با متخصصین و کارشناسان

دریافت اخبار بیشتر...

بازار مالی

رییس کل خواستار فعالیت های بین المللی انجمن حرفه ای صنعت بیمه شد

مثلث مالی : مهندس مجید بهزادپور، با اشاره به نقش نیروی انسانی کارآمد و متخصص گفت: بیمه، صنعتی مبنتی بر نیروی انسانی است که در تمام سطوح باید به توانایی و پویایی آنها توجه ویژه داشت.
به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل بیمه مرکزی، رئیس کل ضمن ابراز خرسندی از فعالیت انجمن حرفه ای صنعت بیمه در راستای ارتقاء سطح دانش فعالان صنعت بیمه گفت: پیشنهاد می‌شود این انجمن فعالیت خود در حوزه های بین المللی را گسترش دهد و با برگزاری دوره های بین المللی برای کارکنان صنعت بیمه، دانش تخصصی آنها با تکنیک های جدید بیمه ای و ارزیابی ریسک به روز رسانی شود.

بیمه

بیمه پاسارگاد بار دیگر در بالاترین سطح توانگری مالی قرار گرفت

مثلث مالی : شرکت بیمه پاسارگاد برای سال های متوالی در سطح یک توانگری مالی قرار گرفت. طبق ارزیابی صورت های مالی مصوب سال ۱۴۰۰ توسط بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران، شرکت بیمه پاسارگاد موفق به کسب سطح یک توانگری مالی مؤسسات بیمه با نسبت توانگری ۳۰۴ درصد شده است.

با ما در تماس باشید

مشتاق شنیدن نظرات شما در ارتباط با این خبر هستیم.

Take a peek inside our Wonderworld

دریافت خبرنامه

جهت دریافت خبرنامه ایمیل خود را وارد بفرمائید