آدرس

کیش- نوبنیاد دو - تمشک دو - پلاک ۴۴۳- واحد یک

تلفن

9360 447 764 98+

ایمیل

info@mosalasmali.ir

مثلث مالی

پایگاه خبری تحلیلی

جلسه معارفه مدیران جدید بیمه آسیا

مثلث مالی : جلسه معارفه مدیران بیمه های عمر و پس انداز، طرح و توسعه، ریسک و بهبود فرایندها با حضور مدیرعامل، اعضای هیات مدیره، معاونان و مدیران بیمه آسیا برگزار شد.

این پست را به اشتراک بگذارید

مثلث مالی : جلسه معارفه مدیران بیمه های عمر و پس انداز، طرح و توسعه، ریسک و بهبود فرایندها با حضور مدیرعامل، اعضای هیات مدیره، معاونان و مدیران بیمه آسیا برگزار شد. 

به گزارش روابط عمومی بیمه آسیا، مسعود بادین، نایب رئیس هیات مدیره و مدیرعامل بیمه‌آسیا در این مراسم معارفه، با تسلیت ایام عزاداری ماه محرم و شهادت سرور و سالار شهیدان حضرت امام حسین(ع)، کسب افتخارات و موفقیت های اخیر توسط بیمه آسیا درعرصه فعالیت های بیمه گری در صنعت بیمه را ناشی از همبستگی و یکدلی نیروی انسانی این سازمان در بخش های مختلف آن برشمرد و بر استمرار این یکپارچگی، تاکید کرد.

مدیرعامل بیمه‌آسیا با اشاره به برخی از مهم ترین دستاوردهای افتخار آمیز بیمه آسیا در سال گذشته و امسال، وضعیت فعلی بیمه آسیا را از لحاظ تولید و سودآوری به ویژه در ماه های اخیر، بسیار مطلوب، ارزشمند و کم نظیر توصیف کرد و اظهار امیدواری نمود، این روند همچنان پرشتاب و پرقدرت، ادامه خواهد یافت و در این راستا، انسجام بیش از پیش و برنامه‌ریزی دقیق در بخش های مختلف شرکت و شبکه فروش، می‌تواند موفقیت‌های بیمه‌آسیا را تداوم بخشد.

 گفتنی است در این مراسم، مدیران جدید بیمه های عمرو پس انداز، طرح و توسعه و ریسک و بهبود فرایندها، احکام خود را از مدیرعامل بیمه آسیا دریافت کردند.

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

درخبرنامه ما عضو شوید

دریافت تفسیر و تحلیل اخبار ، آنالیز بازار ، مصاحبه با متخصصین و کارشناسان

دریافت اخبار بیشتر...

با ما در تماس باشید

مشتاق شنیدن نظرات شما در ارتباط با این خبر هستیم.

Take a peek inside our Wonderworld

دریافت خبرنامه

جهت دریافت خبرنامه ایمیل خود را وارد بفرمائید