جشن یلدایی برای کادردرمان / برنامه های وزارت بهداشت به مناسبت روز پرستاراعلام شد /

مثلث مالی : ساعت 20 شب 29 آذرماه دراقدامی نمادین سوت قطارها ، کشتی ها و زنگ کارخانجات و صنایع کشوربه مناسبت روزپرستار به صدا درمی آید.

این پست را به اشتراک بگذارید

مثلث مالی : ساعت ۲۰ ، ۲۹ آذرماه دراقدامی نمادین سوت قطارها ، کشتی ها و زنگ کارخانجات و صنایع کشوربه مناسبت روزپرستار به صدا درمی آید.

به گزارش پایگاه خبری مثلث مالی ، رییس مرکزروابط عمومی وزارت بهداشت و درمان ضمن اعلام خبرفوق گفت : به مناسبت ولادت با سعادت حضرت زینب (س) هفته منتهی به ۲ دی ماه هفته پرستار نام گرفته و وزارت بهداشت شعار این هفته را به همین مناسبت “نبض سلامت جامعه ، ضربان قلب پرستار” تعیین کرده است که این عبارت ۲۹ آذرماه بربرج های آزادی و میلاد پایتخت نقش می بندد و با نورافشانی در میادین شهرها از زحمات این قشرفداکار تجلیل می شود .

دکتر کیانوش جهانپور دربخشنامه ای برنامه های مناسبتی ولادت حضرت زینب (س) روزپرستار را به دستگاه ها ابلاغ کرده است . جهانپوردراین بخشنامه عنوان کرده است : با فرا رسیدن میلاد بانوی صبر و مقاومت ، پرستار کربلا ، حضرت زینب (س) ، امسال نیز مانند سال های گذشته به منظور گرامیداشت روز پرستار و پاس داشت زحمات این قشرزحمتکش و ایثارگراز آغاز همه گیری کووید ۱۹ تا کنون در ارایه خدمات و مراقبت های دلسوزانه آنها در ایام دشوار بسیج ملی مقابله با کرونا ، از ۲۶ اذرلغایت ۲ دی ماه هفته پرستار نام گذاری شده است .

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

درخبرنامه ما عضو شوید

دریافت تفسیر و تحلیل اخبار ، آنالیز بازار ، مصاحبه با متخصصین و کارشناسان

دریافت اخبار بیشتر...

بازار مالی

رییس کل خواستار فعالیت های بین المللی انجمن حرفه ای صنعت بیمه شد

مثلث مالی : مهندس مجید بهزادپور، با اشاره به نقش نیروی انسانی کارآمد و متخصص گفت: بیمه، صنعتی مبنتی بر نیروی انسانی است که در تمام سطوح باید به توانایی و پویایی آنها توجه ویژه داشت.
به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل بیمه مرکزی، رئیس کل ضمن ابراز خرسندی از فعالیت انجمن حرفه ای صنعت بیمه در راستای ارتقاء سطح دانش فعالان صنعت بیمه گفت: پیشنهاد می‌شود این انجمن فعالیت خود در حوزه های بین المللی را گسترش دهد و با برگزاری دوره های بین المللی برای کارکنان صنعت بیمه، دانش تخصصی آنها با تکنیک های جدید بیمه ای و ارزیابی ریسک به روز رسانی شود.

بیمه

بیمه پاسارگاد بار دیگر در بالاترین سطح توانگری مالی قرار گرفت

مثلث مالی : شرکت بیمه پاسارگاد برای سال های متوالی در سطح یک توانگری مالی قرار گرفت. طبق ارزیابی صورت های مالی مصوب سال ۱۴۰۰ توسط بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران، شرکت بیمه پاسارگاد موفق به کسب سطح یک توانگری مالی مؤسسات بیمه با نسبت توانگری ۳۰۴ درصد شده است.

با ما در تماس باشید

مشتاق شنیدن نظرات شما در ارتباط با این خبر هستیم.

دریافت خبرنامه

جهت دریافت خبرنامه ایمیل خود را وارد بفرمائید