جامعه ای که از معافیت قرنطینه کرونا برای وکلا نگران است

ترجمه – اختصاصی مثلث مالی : انجمن حقوقی انگلستان در مورد آخرین مقررات ویروس کرونا به وکلایی که تست کرونا آنها مثبت است ، اجازه داده قوانین انزوای خود را نقض و در دادگاه حاضرشوند ، این موضوع نگرانی های زیادی را برای جامعه ایجاد کرده است .

این پست را به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در print

ترجمه – اختصاصی مثلث مالی : انجمن حقوقی انگلستان در مورد آخرین مقررات ویروس کرونا به وکلایی که تست کرونا آنها مثبت است ، اجازه داده قوانین انزوای خود را نقض  و در دادگاه حاضرشوند ، این موضوع نگرانی های زیادی را  برای جامعه ایجاد کرده است .

مقررات محافظت از سلامت که ابتدای این هفته برای انگلستان وضع شده است ، بیان می کند افرادی که آزمایش Covid-19 مثبت دارند یا اینکه از نزدیک با کسی که آزمایش ویروس کرونا را پس از ۲۸ سپتامبر مثبت کرده است ، تماس نزدیک داشته اند ، باید درقرنطینه بمانند ، با این حال ، فرد می تواند “برای انجام یک تعهد قانونی ، از جمله حضور در دادگاه یا احراز شرایط وثیقه ، یا شرکت در دادرسی های قانونی” ، از انزوای خود خارج شود.

وزارت دادگستری به  پایگاه خبری Gazette  گفت :  وکلائی که آزمایش Covid-19 مثبت دارند چنانچه به مراجع قضایی مراجعه کنند ، قانون را نقض نکرده اند اما انجمن حقوقی اعلام کرده است نگران این معافیت است و موضوع را با وزیر دادگاه ها مطرح کرده است.

این درحالی است که جامعه معتقد است ، اجازه دادن به وکلا برای قطع قرنطینه ، خطر انتقال Covid-19 را افزایش می دهد و خطری قابل توجه برای کاربران دادگاه  به ویژه کسانی که دارای شرایط بهداشتی زمینه ای هستند یا به ویژه در معرض Covid-19 هستند را افزایش می دهد.

اگر دادگاه صریحاً به حضور وکیل در دادگاه احتیاج داشته باشد ، وکلا باید هرگونه شرایط قرنطینه را به دادگاه اعلام کنند تا بتوان برای رسیدگی به جلسات دادرسی مجدد یا از راه دور رسیدگی شود.

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

درخبرنامه ما عضو شوید

دریافت تفسیر و تحلیل اخبار ، آنالیز بازار ، مصاحبه با متخصصین و کارشناسان

دریافت اخبار بیشتر...

بیمه

مدیرعامل بیمه ایران : ارزیاب خسارت پروژه های بزرگ باید مستقل باشد

مثلث مالی : مجید بختیاری مدیرعامل شرکت بیمه ایران گفت : در شرکت بیمه ایران هیچ گاه گفته نشده ، فقدان نیروهای متخصص داریم و این شرکت با دارا بودن حرفه ای ترین کارشناسان رهبری کنسرسیوم بیمه پروژه های ملی را برعهده دارد . بختیاری درگفت و گو با پایگاه خبری مثلث مالی فرآیند ارزیابی خسارات در پروژه های بزرگی مانند پالایشگاه را دارای دو مرحله دانست و درخصوص مرحله اول گفت: بعد از وقوع حادثه ابتدا ارزیابی توسط متخصصان همان رشته صنعتی انجام و گزارش اصلی با نگاه مهندسی و تخصصی از علل حادثه و خسارت ها نوشته می شود.

اخبار

بیمه گری کاندیدای نمایندگی دوره یازدهم مجلس شد / سه برنامه برای دو سال

علیرضا حجتی، کاندید نمایندگی دوره یازدهم مجلس شورای اسلامی :
▫️مردم عزیز تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس؛ اغلب شما با “بیمه” سرکار داشته اید. یا “بیمه شخص ثالث” اتومبیل گرفته اید، یا از “بیمه تکمیلی درمان” بهرمند شده اید، حتی ممکن است بیمه های “آتش سوزی و زلزله”، “عمر و حوادث”، “باربری” یا انواعی از بیمه ها را خریده باشید. من ٢۴ سال است که از سطح کارشناسی تا مدیریت ارشد، در “صنعت بیمه” حضور دارم و حالا نامزد نمایندگی میان دوره ی مجلس شورای اسلامی یازدهم شده ام. بعنوان متخصص “صنعت بیمه” با سه برنامه کاربردی وارد این میدان شده ام. برنامه هایم را ساده با شما در میان می گذارم.

با ما در تماس باشید

مشتاق شنیدن نظرات شما در ارتباط با این خبر هستیم.

دریافت خبرنامه

جهت دریافت خبرنامه ایمیل خود را وارد بفرمائید