جابجائی تنها مدیر عامل زن صنعت بیمه ایران

مثلث مالی : بر اساس اذعان منابع خبری ، مینا صدیق نوحی، مدیر عامل شرکت متقابل کیش ، تنها مدیر عامل زن صنعت بیمه ایران تغییر کرد.

این پست را به اشتراک بگذارید

مثلث مالی : بر اساس اذعان منابع خبری ، مینا صدیق نوحی، مدیر عامل شرکت متقابل کیش ، تنها مدیر عامل زن صنعت بیمه ایران تغییر کرد.

به گزارش ریسک نیوز شنیده های خبری از جابجائی مدیریتی در شرکت بیمه متقابل کیش خبر می دهند . بر اساس اعلام منابع خبری، مینا صدیق نوحی که از وی به عنوان تنها مدیر عامل زن در صنعت بیمه یاد می شود، تغییر کرد. مینا صدیق نوحی که سابقه سالها فعالیت در صنعت بیمه و بیمه مرکزی را در کارنامه خود ثبت کرده ، از شهریور ۹۷ در پست مدیر عاملی شرکت مقابل کیش ایفاء نقش می کرد؛اما بنابه دلایلی نامشخص پست مدیریتی را واگذار کرده است. گفته می شود، یکی از کاپیتان های صنعت دریانوردی قرار است ، سکوی مدیریتی متقابل کیش را از آن خود کند.

پیش از صدیق نوحی ایفاء نقش مدیر عاملی در متقابل کیش به کارکنان صنعت دریانوردی اختصاص داشت که با آمدن مینا صدیق نوحی در این جایگاه به دلیل سوابق بیمه ای و فنی منجر به تغییرات قابل ملاحظه ای شد.

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

درخبرنامه ما عضو شوید

دریافت تفسیر و تحلیل اخبار ، آنالیز بازار ، مصاحبه با متخصصین و کارشناسان

دریافت اخبار بیشتر...

بازار مالی

رییس کل خواستار فعالیت های بین المللی انجمن حرفه ای صنعت بیمه شد

مثلث مالی : مهندس مجید بهزادپور، با اشاره به نقش نیروی انسانی کارآمد و متخصص گفت: بیمه، صنعتی مبنتی بر نیروی انسانی است که در تمام سطوح باید به توانایی و پویایی آنها توجه ویژه داشت.
به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل بیمه مرکزی، رئیس کل ضمن ابراز خرسندی از فعالیت انجمن حرفه ای صنعت بیمه در راستای ارتقاء سطح دانش فعالان صنعت بیمه گفت: پیشنهاد می‌شود این انجمن فعالیت خود در حوزه های بین المللی را گسترش دهد و با برگزاری دوره های بین المللی برای کارکنان صنعت بیمه، دانش تخصصی آنها با تکنیک های جدید بیمه ای و ارزیابی ریسک به روز رسانی شود.

بیمه

بیمه پاسارگاد بار دیگر در بالاترین سطح توانگری مالی قرار گرفت

مثلث مالی : شرکت بیمه پاسارگاد برای سال های متوالی در سطح یک توانگری مالی قرار گرفت. طبق ارزیابی صورت های مالی مصوب سال ۱۴۰۰ توسط بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران، شرکت بیمه پاسارگاد موفق به کسب سطح یک توانگری مالی مؤسسات بیمه با نسبت توانگری ۳۰۴ درصد شده است.

با ما در تماس باشید

مشتاق شنیدن نظرات شما در ارتباط با این خبر هستیم.

Take a peek inside our Wonderworld

دریافت خبرنامه

جهت دریافت خبرنامه ایمیل خود را وارد بفرمائید