توضیح وزارت نیرو درباره قرارداد بیمه درمان تکمیلی با شرکت های بیمه

درفضاهای مجازی درانتقاد از این قرارداد کلیپی منتشر شد که وزارت نیرو در پاسخ به آن واکنش نشان داد و اعلام و کرد : سایر شرکت های بیمه حتی اگر شرایط فراخوان وزارت نیرو را هم بپذیرند دیگر با آنها قرارداد امضا نمی کنیم . تصویر بخشی از این جوابیه در ادامه آمده است .

این پست را به اشتراک بگذارید

مثلث مالی : وزارت نیرو به کلیپ منتشر شده علیه شرکت بیمه رازی در فضای مجازی واکنش نشان داد.

اواسط تیرماه گذشته شرکت بیمه رازی به عنوان لیدر کنسرسیوم بیمه ای قراردادی را با وزارت نیرو منعقد کرد که به واسطه آن حدود ۵۰۰ هزار نفر از پرسنل این وزارتخانه تحت پوشش بیمه قرار گرفتند و علی جباری مدیر عامل بیمه رازی دراین خصوص گفته بود : این قرارداد جزو بزرگ‌ترین قراردادهای صنعت بیمه کشور به شمار می آید و تمامی فرایندهای قانونی این قرارداد با ابلاغ رسمی وزارت نیرو انجام شده و تمامی زیرساخت‌های کامل برای اجرای قرارداد در بیمه رازی ایجاد شده است .

این درحالی است که درفضاهای مجازی درانتقاد از این قرارداد کلیپی منتشر شد که وزارت نیرو در پاسخ به آن واکنش نشان داد و اعلام و کرد : سایر شرکت های بیمه حتی اگر شرایط فراخوان وزارت نیرو را هم بپذیرند دیگر با آنها قرارداد امضا نمی کنیم . تصویر بخشی از این جوابیه در ادامه آمده است .

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

درخبرنامه ما عضو شوید

دریافت تفسیر و تحلیل اخبار ، آنالیز بازار ، مصاحبه با متخصصین و کارشناسان

دریافت اخبار بیشتر...

بازار مالی

رییس کل خواستار فعالیت های بین المللی انجمن حرفه ای صنعت بیمه شد

مثلث مالی : مهندس مجید بهزادپور، با اشاره به نقش نیروی انسانی کارآمد و متخصص گفت: بیمه، صنعتی مبنتی بر نیروی انسانی است که در تمام سطوح باید به توانایی و پویایی آنها توجه ویژه داشت.
به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل بیمه مرکزی، رئیس کل ضمن ابراز خرسندی از فعالیت انجمن حرفه ای صنعت بیمه در راستای ارتقاء سطح دانش فعالان صنعت بیمه گفت: پیشنهاد می‌شود این انجمن فعالیت خود در حوزه های بین المللی را گسترش دهد و با برگزاری دوره های بین المللی برای کارکنان صنعت بیمه، دانش تخصصی آنها با تکنیک های جدید بیمه ای و ارزیابی ریسک به روز رسانی شود.

بیمه

بیمه پاسارگاد بار دیگر در بالاترین سطح توانگری مالی قرار گرفت

مثلث مالی : شرکت بیمه پاسارگاد برای سال های متوالی در سطح یک توانگری مالی قرار گرفت. طبق ارزیابی صورت های مالی مصوب سال ۱۴۰۰ توسط بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران، شرکت بیمه پاسارگاد موفق به کسب سطح یک توانگری مالی مؤسسات بیمه با نسبت توانگری ۳۰۴ درصد شده است.

با ما در تماس باشید

مشتاق شنیدن نظرات شما در ارتباط با این خبر هستیم.

دریافت خبرنامه

جهت دریافت خبرنامه ایمیل خود را وارد بفرمائید