تلاش اسنپ برای از بین بردن موانع درجزیره/ قیمت‌ها به نرخ‌نامه کیش نزدیک شد

مثلث مالی : اسنپ برای حل مشکلات موجود در جزیره کیش و در راستای ارتقای خدمت‌رسانی به کاربران تمام تلاش خود را به کار بسته است. این شرکت با در نظر گرفتن دغدغه‌های رانندگان تاکسی در این جزیره و با همکاری سازمان آب و عمران کیش امکاناتی را برای دسترسی بیشتر کاربران مسافر در اختیار رانندگان تاکسی قرار داده است.

این پست را به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در print

مثلث مالی : اسنپ برای حل مشکلات موجود در جزیره کیش و در راستای ارتقای خدمت‌رسانی به کاربران تمام تلاش خود را به کار بسته است.
این شرکت با در نظر گرفتن دغدغه‌های رانندگان تاکسی در این جزیره و با همکاری سازمان آب و عمران کیش امکاناتی را برای دسترسی بیشتر کاربران مسافر در اختیار رانندگان تاکسی قرار داده است.
به گزارش پایگاه خبری – تحلیلی مثلث مالی ، برای افزایش رضایت کاربران راننده تاکسی در اولین اقدام مقرر شده که درخواست‌هایی که مبدا آن از فرودگاه کیش است فقط برای رانندگان تاکسی ارسال ‌شود.
همچنین در سایر نقاط جزیره‌ی کیش هم اولویت ارسال درخواست تا شعاع یک کیلومتر با رانندگان تاکسی است.
علاوه بر این، بر اساس توافق صورت گرفته، قیمت‌ها به نرخ‌نامه کیش نزدیک شده است.
همچنین اسنپ با در نظر گرفتن تخفیف‌های مختلف و جوایز باشگاه مشتریان خود «اسنپ‌کلاب» از همراهی کاربران مسافر قدردانی می‌کند.
در نهایت اسنپ ابراز امیدواری کرد که با انجام این اقدامات بتواند موانع موجود بر سر راه را از میان بردارد تا کیشوندان و مهمانان این جزیره بتوانند از خدمات‌رسانی اولین و بزرگترین اپلیکیشن درخواست خودروی ایران استفاده کنند.
کیفیت خدمت‌رسانی همواره دغدغه اسنپ بوده است و در این مسیر نهایت تلاش خود را به کار بسته است.

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

درخبرنامه ما عضو شوید

دریافت تفسیر و تحلیل اخبار ، آنالیز بازار ، مصاحبه با متخصصین و کارشناسان

دریافت اخبار بیشتر...

بیمه

مدیرعامل شرکت بیمه سامان : «بیمه بدنه کیلومتری » محصولی بیمه ای مبتنی بر ریسک است

مثلث مالی : مدیرعامل شرکت بیمه سامان با اشاره به موضوع همایش بیمه و توسعه و راهبرد این شرکت مبنی بر لزوم حرکت به سمت بیمه گری مبتنی بر ریسک، تاکید کرد که «بیمه بدنه کیلومتری» به عنوان دستاورد منحصر به فرد این شرکت، مصداق بارز طراحی محصول بیمه ای مبتنی بر ریسک است.

با ما در تماس باشید

مشتاق شنیدن نظرات شما در ارتباط با این خبر هستیم.

دریافت خبرنامه

جهت دریافت خبرنامه ایمیل خود را وارد بفرمائید