تقدیر از نفرات برتر آزمون تشخیص صلاحیت حرفه ای صنعت بیمه

مثلث مالی : بیست و سومین آزمون تشخیص صلاحیت حرفه ای (سطح مقدماتی) صنعت بیمه، روز 11 شهریورماه سالجاری و با حضور 446 نفر شرکت کننده، برگزار شد.

این پست را به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در print

مثلث مالی : بیست و سومین آزمون تشخیص صلاحیت حرفه ای (سطح مقدماتی) صنعت بیمه، روز ۱۱ شهریورماه سالجاری و با حضور ۴۴۶ نفر شرکت کننده، برگزار شد.

روابط عمومی بیمه تجارت‌نو اعلام کرد : بیست و سومین آزمون تشخیص صلاحیت حرفه ای (سطح مقدماتی) صنعت بیمه، روز ۱۱ شهریورماه سالجاری و با حضور ۴۴۶ نفر شرکت کننده، برگزار شد ، در این آزمون ۵ نفر به عنوان نفرات برتر معرفی شده اند که سه نفر از این نفرات از کارکنان شرکت بیمه تجارت‌نو، هستند.

شهره نراقی وحید،حسین قاسمی و محمدحاج زمان، سه تن از کارکنان شرکت بیمه تجارت‌نو که به عنوان نفرات برتر بیست و سومین آزمون تشخیص صلاحیت حرفه ای(سطح مقدماتی) صنعت بیمه معرفی شده اند، از سوی مدیرعامل شرکت بیمه تجارت نو مورد تقدیر قرار گرفتند.

پیشتر هم الهام نوروزی از شرکت بیمه تجارت‌نو رتبه سوم این آزمون را کسب کرده بود که از سوی نیمانوراللهی مدیرعامل بیمه تجارت نو مورد قدردانی قرار گرفت.

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

درخبرنامه ما عضو شوید

دریافت تفسیر و تحلیل اخبار ، آنالیز بازار ، مصاحبه با متخصصین و کارشناسان

دریافت اخبار بیشتر...

بیمه

مدیرعامل شرکت بیمه سامان : «بیمه بدنه کیلومتری » محصولی بیمه ای مبتنی بر ریسک است

مثلث مالی : مدیرعامل شرکت بیمه سامان با اشاره به موضوع همایش بیمه و توسعه و راهبرد این شرکت مبنی بر لزوم حرکت به سمت بیمه گری مبتنی بر ریسک، تاکید کرد که «بیمه بدنه کیلومتری» به عنوان دستاورد منحصر به فرد این شرکت، مصداق بارز طراحی محصول بیمه ای مبتنی بر ریسک است.

با ما در تماس باشید

مشتاق شنیدن نظرات شما در ارتباط با این خبر هستیم.

دریافت خبرنامه

جهت دریافت خبرنامه ایمیل خود را وارد بفرمائید