تسهیلات ۳۶ ماهه با ۳ ماه تنفس دربانک سامان

مثلث مالی : بانک سامان با هدف حمایت از مشتریان خود در ایام شیوع کرونا، به دارندگان سپرده‌های بلندمدت نزد این بانک، تسهیلات 36 ماهه اقساطی اعطا می‌کند که سه ماه از این مدت به‌عنوان تنفس تسهیلات در نظر گرفته شده و اقساط طی 33 قسط مساوی ماهیانه از مشتری اخذ خواهد شد.

این پست را به اشتراک بگذارید

مثلث مالی : بانک سامان با هدف حمایت از مشتریان خود در ایام شیوع کرونا، به دارندگان سپرده‌های بلندمدت نزد این بانک، تسهیلات ۳۶ ماهه اقساطی اعطا می‌کند که سه ماه از این مدت به‌عنوان تنفس تسهیلات در نظر گرفته شده و اقساط طی ۳۳ قسط مساوی ماهیانه از مشتری اخذ خواهد شد.
این تسهیلات به‌تمامی افرادی که نزد بانک سامان سپرده بلندمدت از مبلغ ۵۰ میلیون ریال تا ۱۰ میلیارد ریال دارند، تعلق می‌گیرد و مشتریان می‌توانند تا میزان ۸۰ درصد میزان سپرده خود و حداکثر تا مبلغ دو میلیارد ریال از این بانک تسهیلات دریافت کنند.
گفتنی است، این تسهیلات نیازی به معرفی ضامن ندارد و سپرده وام‌گیرنده به‌عنوان وثیقه در اختیار بانک قرار می‌گیرد. لازم به ذکر است که در مدت بازپرداخت اقساط تسهیلات، سود سپرده به‌طور کامل محاسبه و به مشتریان پرداخت می‌شود.
علاقه‌مندان برای اطلاع از میزان اقساط، نسبت به درج مبلغ و مدت بازپرداخت تسهیلات مورد تقاضا در این قسمت اقدام کنند و در صورت تمایل به دریافت تسهیلات با شرایط یاد شده، عدد ۱ را به پیامک دریافتی از سوی بانک سامان ارسال کنید.
خواهشمند است تا زمان تماس کارشناسان بانک با شما جهت هماهنگی و تعیین زمان به منظور تکمیل مدارک، از مراجعه به شعبه خودداری کنید.

  • مبلغ تسهیلات مورد تقاضا معادل ۸۰% سپرده ریالی نزد بانک تا سقف دو میلیارد ریال است.
  • مدت بازپرداخت حداکثر ۳۳ ماه با احتساب سه ماه تنفس مجموعاً سه سال است.
  • تمامی مبلغ‌ها به ریال است.

ثبت درخواست در صورت تمایل به دریافت اطلاعات بیشتر یا خرید این محصول فرم زیر را پر کنید تا همکاران ما با شما تماس بگیرند.

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

درخبرنامه ما عضو شوید

دریافت تفسیر و تحلیل اخبار ، آنالیز بازار ، مصاحبه با متخصصین و کارشناسان

دریافت اخبار بیشتر...

بازار مالی

رییس کل خواستار فعالیت های بین المللی انجمن حرفه ای صنعت بیمه شد

مثلث مالی : مهندس مجید بهزادپور، با اشاره به نقش نیروی انسانی کارآمد و متخصص گفت: بیمه، صنعتی مبنتی بر نیروی انسانی است که در تمام سطوح باید به توانایی و پویایی آنها توجه ویژه داشت.
به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل بیمه مرکزی، رئیس کل ضمن ابراز خرسندی از فعالیت انجمن حرفه ای صنعت بیمه در راستای ارتقاء سطح دانش فعالان صنعت بیمه گفت: پیشنهاد می‌شود این انجمن فعالیت خود در حوزه های بین المللی را گسترش دهد و با برگزاری دوره های بین المللی برای کارکنان صنعت بیمه، دانش تخصصی آنها با تکنیک های جدید بیمه ای و ارزیابی ریسک به روز رسانی شود.

بیمه

بیمه پاسارگاد بار دیگر در بالاترین سطح توانگری مالی قرار گرفت

مثلث مالی : شرکت بیمه پاسارگاد برای سال های متوالی در سطح یک توانگری مالی قرار گرفت. طبق ارزیابی صورت های مالی مصوب سال ۱۴۰۰ توسط بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران، شرکت بیمه پاسارگاد موفق به کسب سطح یک توانگری مالی مؤسسات بیمه با نسبت توانگری ۳۰۴ درصد شده است.

با ما در تماس باشید

مشتاق شنیدن نظرات شما در ارتباط با این خبر هستیم.

دریافت خبرنامه

جهت دریافت خبرنامه ایمیل خود را وارد بفرمائید