ترکیب پرتفوی بیمه معلم همچنان متوازن است / با ۴۵ درصد رشد حق بیمه

مثلث مالی : عملکرد شرکت بیمه معلم بر اساس آمار منتشرشده از سوی بیمه مرکزی از افزایش 45 درصدی حق‌بیمه تولیدی با حفظ ترکیب متوازن پرتفوی خبر می‌دهد.

این پست را به اشتراک بگذارید

مثلث مالی : عملکرد شرکت بیمه معلم بر اساس آمار منتشرشده از سوی بیمه مرکزی از افزایش ۴۵ درصدی حق‌بیمه تولیدی با حفظ ترکیب متوازن پرتفوی خبر می‌دهد.

حاصل عملکرد شرکت بیمه معلم در سال ۹۸ کسب حق‌بیمه‌ای معادل ۲۳,۶۶۰ میلیارد ریال بوده که این رقم در مقایسه با سال ۹۷ با رشد حدود ۴۵ درصدی همراه شده‌است. با توجه به رقم ۵۹,۱۰۰ میلیارد ریالی حق‌بیمه برای کل صنعت در سال ۹۸، بیمه معلم توانسته سهم ۴.۰۴ درصدی از بازار صنعت بیمه را از آن خود نماید. نکته مهم در مقایسه عملکرد بیمه معلم در سال ۹۸ نسبت به سال قبل از آن، افزایش سهم بازار شرکت است که با توازن در پرتفوی و تمرکز بر اصلاح پرتفوی، کارنامه‌ای قابل قبول از عملکرد شرکت در این سال به تصویر می‌کشد. نرخ رشد حق‌بیمه در کل صنعت در سال ۹۸ حدود ۳۶ درصد بوده این درحالی است که این نرخ در بیمه معلم حدود ۴۵ درصد است. به بیان دیگر بیمه معلم توانسته است سهم بیمه خود در بازار را از ۳.۸ درصد به ۴ درصد افزایش دهد. گفتنی است بیمه معلم در حوزه سرمایه‌گذاری‌ها در سال ۹۸ نسبت به سال ۹۷ ،با افزایش قابل توجه ۱۲۴ درصدی همراه بوده و بررسی‌ها نشان می‌دهد این رشد قابل‌توجه به آن معناست که فعالیت در این حوزه بسیار فعال‌تر شده‌است.

منبع : روابط عمومی شرکت بیمه معلم

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

درخبرنامه ما عضو شوید

دریافت تفسیر و تحلیل اخبار ، آنالیز بازار ، مصاحبه با متخصصین و کارشناسان

دریافت اخبار بیشتر...

بازار مالی

رییس کل خواستار فعالیت های بین المللی انجمن حرفه ای صنعت بیمه شد

مثلث مالی : مهندس مجید بهزادپور، با اشاره به نقش نیروی انسانی کارآمد و متخصص گفت: بیمه، صنعتی مبنتی بر نیروی انسانی است که در تمام سطوح باید به توانایی و پویایی آنها توجه ویژه داشت.
به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل بیمه مرکزی، رئیس کل ضمن ابراز خرسندی از فعالیت انجمن حرفه ای صنعت بیمه در راستای ارتقاء سطح دانش فعالان صنعت بیمه گفت: پیشنهاد می‌شود این انجمن فعالیت خود در حوزه های بین المللی را گسترش دهد و با برگزاری دوره های بین المللی برای کارکنان صنعت بیمه، دانش تخصصی آنها با تکنیک های جدید بیمه ای و ارزیابی ریسک به روز رسانی شود.

بیمه

بیمه پاسارگاد بار دیگر در بالاترین سطح توانگری مالی قرار گرفت

مثلث مالی : شرکت بیمه پاسارگاد برای سال های متوالی در سطح یک توانگری مالی قرار گرفت. طبق ارزیابی صورت های مالی مصوب سال ۱۴۰۰ توسط بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران، شرکت بیمه پاسارگاد موفق به کسب سطح یک توانگری مالی مؤسسات بیمه با نسبت توانگری ۳۰۴ درصد شده است.

با ما در تماس باشید

مشتاق شنیدن نظرات شما در ارتباط با این خبر هستیم.

Take a peek inside our Wonderworld

دریافت خبرنامه

جهت دریافت خبرنامه ایمیل خود را وارد بفرمائید