ترکیب پرتفوی بیمه معلم همچنان متوازن است / با ۴۵ درصد رشد حق بیمه

مثلث مالی : عملکرد شرکت بیمه معلم بر اساس آمار منتشرشده از سوی بیمه مرکزی از افزایش 45 درصدی حق‌بیمه تولیدی با حفظ ترکیب متوازن پرتفوی خبر می‌دهد.

این پست را به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در print

مثلث مالی : عملکرد شرکت بیمه معلم بر اساس آمار منتشرشده از سوی بیمه مرکزی از افزایش ۴۵ درصدی حق‌بیمه تولیدی با حفظ ترکیب متوازن پرتفوی خبر می‌دهد.

حاصل عملکرد شرکت بیمه معلم در سال ۹۸ کسب حق‌بیمه‌ای معادل ۲۳,۶۶۰ میلیارد ریال بوده که این رقم در مقایسه با سال ۹۷ با رشد حدود ۴۵ درصدی همراه شده‌است. با توجه به رقم ۵۹,۱۰۰ میلیارد ریالی حق‌بیمه برای کل صنعت در سال ۹۸، بیمه معلم توانسته سهم ۴.۰۴ درصدی از بازار صنعت بیمه را از آن خود نماید. نکته مهم در مقایسه عملکرد بیمه معلم در سال ۹۸ نسبت به سال قبل از آن، افزایش سهم بازار شرکت است که با توازن در پرتفوی و تمرکز بر اصلاح پرتفوی، کارنامه‌ای قابل قبول از عملکرد شرکت در این سال به تصویر می‌کشد. نرخ رشد حق‌بیمه در کل صنعت در سال ۹۸ حدود ۳۶ درصد بوده این درحالی است که این نرخ در بیمه معلم حدود ۴۵ درصد است. به بیان دیگر بیمه معلم توانسته است سهم بیمه خود در بازار را از ۳.۸ درصد به ۴ درصد افزایش دهد. گفتنی است بیمه معلم در حوزه سرمایه‌گذاری‌ها در سال ۹۸ نسبت به سال ۹۷ ،با افزایش قابل توجه ۱۲۴ درصدی همراه بوده و بررسی‌ها نشان می‌دهد این رشد قابل‌توجه به آن معناست که فعالیت در این حوزه بسیار فعال‌تر شده‌است.

منبع : روابط عمومی شرکت بیمه معلم

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

درخبرنامه ما عضو شوید

دریافت تفسیر و تحلیل اخبار ، آنالیز بازار ، مصاحبه با متخصصین و کارشناسان

دریافت اخبار بیشتر...

بیمه

ایجاد امکان رصد لحظه ای دارایی با بیمه نامه “یونیت لینک” بیمه سامان

مثلث مالی : مدیرعامل شرکت بیمه سامان با تاکید بر لزوم ایجاد شفافیت هر چه بیشتر در محصولات بیمه ای متناسب با نیازهای روز جامعه به ویژه در رشته بیمه های زندگی، گفت: بیمه سامان با طراحی مدرن محصول یونیت لینک، علاوه بر ارائه پوشش های معمول در بیمه های زندگی، امکان رصد لحظه ای دارایی را نیز برای مشتری فراهم کرده است.

با ما در تماس باشید

مشتاق شنیدن نظرات شما در ارتباط با این خبر هستیم.

دریافت خبرنامه

جهت دریافت خبرنامه ایمیل خود را وارد بفرمائید