تحقیق و تفخص در صنعت بیمه جواب نمی دهد

مثلث مالی : غلامرضا تاجگردون ، مدیر عامل بیمه سرمد می گوید:تحقیق و تفحص ازصنعت بیمه که در دوره های پیشین در مجلس شورای اسلامی کلید خورد و در نهایت هم به جائی نرسید، ریشه ها واشکالات شخصی هم داشت.

این پست را به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در print

مثلث مالی : غلامرضا تاجگردون ، مدیر عامل بیمه سرمد می گوید:تحقیق و تفحص ازصنعت بیمه که در دوره های پیشین در مجلس شورای اسلامی کلید خورد و در نهایت هم به جائی نرسید، ریشه ها واشکالات شخصی هم داشت.

غلامرضا تاجگردون، مدیر عامل بیمه سرمد که در مجلس دهم رئیس کمیسیون برنامه و بودجه بود در اتاق بررسی عملکرد مجلس دهم در کلاب هاوس در پاسخ به ریسک نیوز در خصوص اینکه چرا تحقیق و تفحص ها از صنعت بیمه منجر به نتیجه نشده، گفت:تجربه نشان داده معمولا تحقیق و تفحص ها در نهایت به جواب نمی رسد و در بسیاری از موارد در مسیر با مشکل مواجه می شود زیرا اساسا برخی رانت ها و … مسیر تحقیق و تفحص را تغییر می دهد.

تاجگردون البیته بدین نکته اشاره کرد و گفت:معتقدم از انجا که تحقیق و تفحص از صنعت بیمه که در دوره های قبل کلید خورد ریشه ها و اشکالات شخصی هم داشته است که سبب می شد به مرور فساد را بیشتر کند و به نوعی مساله ای را حل نمی کرد زیرا پای مسایل شخصی هم در میان بود.

وی تاکید کرد : غالبا تحقیق و تفحص در اکثر صنایع  بازار های مالی به نتیجه نرسیده است.

تاجگردون در عین حال گفت:در زمانیکه من در سندیکای بیمه گران بودم، تلاش کردم تا اجازه ندهم که قوانین متعارض و خصمانه نسبت به صنعت بیمه تصویب شود .

به گفته وی صنعت بیمه باید تلاش کند تا از طریق کانال های ارتباطی مختلف با مجلس ارتباط برقرار کند  تا در صورت تصویب قوانین متعارض با صنعت بیمه  به نفع صنعت قوانین را تغییر دهند.

ریسک نیوز همچنین در خصوص اعمال نفوذ مجلسی ها در شرکتهای بیمه و برخی نمایندگی های حقوقی و انتقال پرتفوی های پر سود به سمت این نمایندگی ها نیز سوالاتی مطرح کرد که به دلیل کمبود وقت اتاق امکان پاسخ فراهم نشد.

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

درخبرنامه ما عضو شوید

دریافت تفسیر و تحلیل اخبار ، آنالیز بازار ، مصاحبه با متخصصین و کارشناسان

دریافت اخبار بیشتر...

بیمه

بیمه البرز علی الحساب صد میلیارد ریال خسارت به شرکت بهداش پرداخت کرد

مثلث مالی : بیمه البرز با دعوت از مدیران شرکت شیمیایی بهداش در ساختمان مرکزی شرکت بیمه البرز و طی نشستی با حضور رییس هیات مدیره، مدیرعامل و قائم مقام وی، چک علی الحساب خسارت به مبلغ صد میلیارد ریال را به بیمه‌گزار زیان‌دیده خود اعطاء کرد.

بیمه

بیمه نوین به ازای هر سهم ١۵٢ریال سود تقسیم کرد

مثلث مالی : مجمع عمومی عادی سالانه بیمه نوین صبح روز دوشنبه ٢۴ خردادماه برای بررسی و تصویب صورت‌های مالی سال مالی منتهی به ٣٠ اسفند ١٣٩٩با حضور ۵٨.١٩ درصد سهام‌داران برگزار و با تصویب مجمع به ازای هر سهم ١۵٢ ریال سود نقدی تقسیم خواهد شد.

با ما در تماس باشید

مشتاق شنیدن نظرات شما در ارتباط با این خبر هستیم.

دریافت خبرنامه

جهت دریافت خبرنامه ایمیل خود را وارد بفرمائید