تاکید بر استفاده از ظرفیت های شهر تاریخی اصفهان در جهت رضایتمندی مشتریان بانک سینا

مثلث مالی : مدیرعامل بانک سینا با سفر به استان اصفهان ضمن بازدید از شعب بانک و دیدار با همکاران این استان بر استفاده از ظرفیت ها و پتانسیل های شهر تاریخی اصفهان در جهت بهبود عملکردها و تامین رضایتمندی مشتریان تاکید کرد.

این پست را به اشتراک بگذارید

مثلث مالی : مدیرعامل بانک سینا با سفر به استان اصفهان ضمن بازدید از شعب بانک و دیدار با همکاران این استان بر استفاده از ظرفیت ها و پتانسیل های شهر تاریخی اصفهان در جهت بهبود عملکردها و تامین رضایتمندی مشتریان تاکید کرد.

دکتر ایمانی با اشاره به پیشینه و قدمت شهر تاریخی اصفهان به عنوان پایتخت فرهنگی جهان اسلام با جاذبه های توریستی متنوع، گفت: این شهر در کنار برخورداری از امتیاز حضور گردشگران و مسافران در فصل های مختلف سال، دارای ظرفیت های صنعتی بزرگی چون فولاد مبارکه و ذوب آهن است که با تمرکز و تعامل بر ارائه خدمات به این صنایع می توان ضمن کسب سودآوری بانک، از این طریق در مسیر رشد و توسعه صنعت کشور گام برداشت.
مدیرعامل بانک سینا ضمن ارائه سیاست ها و برنامه های توسعه ای سال ۱۴۰۰ این بانک، از همکاران خواست با برنامه ریزی هدفمند در جهت بهبود شاخص های عملکردی، ضمن رعایت تناسب لازم در خصوص نسبت منابع و مصارف شعب در راستای تحقق اهداف بانک اهتمام جدی داشته باشند.
وی همچنین بر شناسایی بازار هدف، در راستای شخصی سازی خدمات و توسعه بانکداری شرکتی، گسترش و توسعه بازاریابی هوشمند در جهت ارتقاء و افزایش سهم بازاری منابع و جبران عقب ماندگی سنواتی، تعامل با شرکت های حقوقی بزرگ و جذب مشتریان جدید در منطقه تاکید کرد.
دکتر ایمانی با بیان آنکه کاهش قیمت تمام شده پول از مهمترین عوامل سودآوری و بهره وری شعب است، افزود: این مهم می بایست به عنوان یک اصل همواره و بصورت مستمر مدنظر تمامی همکاران صف و ستاد باشد و برای تحقق اهداف بانک در این زمینه تلاش و جدیت بیشتری صورت پذیرد.
وی همچنین جانشین پروری و پرورش نیروی انسانی مستعد، آگاه و کارآمد در راستای توانمندسازی سرمایه های انسانی را یک ضرورت دانست.
گفتنی است در این دیدار معاون شعب و مناطق و مدیرحوزه مدیرعامل و روابط عمومی نیز حضور داشتند که ضمن بازدید از شعب شاهین شهر، خمینی شهر و بادرود از نزدیک با همکاران گفتگو کردند.

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

درخبرنامه ما عضو شوید

دریافت تفسیر و تحلیل اخبار ، آنالیز بازار ، مصاحبه با متخصصین و کارشناسان

دریافت اخبار بیشتر...

بازار مالی

رییس کل خواستار فعالیت های بین المللی انجمن حرفه ای صنعت بیمه شد

مثلث مالی : مهندس مجید بهزادپور، با اشاره به نقش نیروی انسانی کارآمد و متخصص گفت: بیمه، صنعتی مبنتی بر نیروی انسانی است که در تمام سطوح باید به توانایی و پویایی آنها توجه ویژه داشت.
به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل بیمه مرکزی، رئیس کل ضمن ابراز خرسندی از فعالیت انجمن حرفه ای صنعت بیمه در راستای ارتقاء سطح دانش فعالان صنعت بیمه گفت: پیشنهاد می‌شود این انجمن فعالیت خود در حوزه های بین المللی را گسترش دهد و با برگزاری دوره های بین المللی برای کارکنان صنعت بیمه، دانش تخصصی آنها با تکنیک های جدید بیمه ای و ارزیابی ریسک به روز رسانی شود.

بیمه

بیمه پاسارگاد بار دیگر در بالاترین سطح توانگری مالی قرار گرفت

مثلث مالی : شرکت بیمه پاسارگاد برای سال های متوالی در سطح یک توانگری مالی قرار گرفت. طبق ارزیابی صورت های مالی مصوب سال ۱۴۰۰ توسط بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران، شرکت بیمه پاسارگاد موفق به کسب سطح یک توانگری مالی مؤسسات بیمه با نسبت توانگری ۳۰۴ درصد شده است.

با ما در تماس باشید

مشتاق شنیدن نظرات شما در ارتباط با این خبر هستیم.

دریافت خبرنامه

جهت دریافت خبرنامه ایمیل خود را وارد بفرمائید