(۸) گفت و گوی ویژه / بیمه گری درذات صندوق تامین خسارت های بدنی است

مثلث مالی : علی جباری مدیرعامل صندوق تامین خسارت های بدنی هشتمین میهمان سلسله گفت و گوهای ویژه با مدیران صنعت بیمه بود که به مناسبت ۱۳ آذر روز بیمه انجام شد . جباری در گفت و گوی زنده اینستاگرامی درباره ماهیت صندوق تامین خسارت های بدنی گفت : سال 1347 برمبنای قانون مسوولیت دارندگان وسایط نقلیه موتوری درمقابل اشخاص ثالث تاسیس شد و در طول عمر فعالیتش فرازو نشیب های زیادی داشت ، سه دوره اصلاح قانون بیمه شخص ثالث را داشتیم ، تا قانون کنونی که سال 95 لازم الاجرا شد .

این پست را به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در print

مثلث مالی : علی جباری مدیرعامل صندوق تامین خسارت های بدنی هشتمین میهمان سلسله گفت و گوهای ویژه با مدیران صنعت بیمه بود که به مناسبت ۱۳ آذر روز بیمه انجام شد . جباری در گفت و گوی زنده اینستاگرامی درباره ماهیت صندوق تامین خسارت های بدنی گفت : سال ۱۳۴۷ برمبنای قانون مسوولیت دارندگان وسایط نقلیه موتوری درمقابل اشخاص ثالث تاسیس شد و در طول عمر فعالیتش فرازو نشیب های زیادی داشت ، سه دوره اصلاح قانون بیمه شخص ثالث را داشتیم ، تا قانون کنونی که سال ۹۵ لازم الاجرا شد .

جباری درباره تغییر نگاه صندوق به فاصله گرفتن از صنعت بیمه در دوره مدیرتش اشاره کرد و گفت : ازسال ۹۳ مسوولیت اداره صندوق تامین خسارت های بدنی به من واگذارشد و تصمیم گرفتم درسه حوزه تغییرات جدی صورت گیرد تا فاصله با صنعت بیمه به حداقل برسد ، درآن زمان بحث جدایی صندوق از صنعت بیمه مطرح شد که اجرایی نشد ، من هم سعی کردیم این چسبندگی را حفظ نموده و به عنوان بازوی بیمه گری ، تکالیف قانونی که به درستی به صندوق محول شده انجام شود ، نقشی که باید به عنوان مکمل شرکت های بیمه ایفا می کردیم .

وی با بیان اینکه صندوق مانند یک بیمه گر اتکایی کنار صنعت بیمه است ، بالغ بر ۲۰ درصد خسارات جانی صنعت بیمه را صندوق تامین خسارت های بدنی به عنوان مازاد خسارات می پردازد. .

مشروح این گفت و گو را در ادامه تماشا کنید :

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

درخبرنامه ما عضو شوید

دریافت تفسیر و تحلیل اخبار ، آنالیز بازار ، مصاحبه با متخصصین و کارشناسان

دریافت اخبار بیشتر...

بیمه

مدیرعامل شرکت بیمه سامان : «بیمه بدنه کیلومتری » محصولی بیمه ای مبتنی بر ریسک است

مثلث مالی : مدیرعامل شرکت بیمه سامان با اشاره به موضوع همایش بیمه و توسعه و راهبرد این شرکت مبنی بر لزوم حرکت به سمت بیمه گری مبتنی بر ریسک، تاکید کرد که «بیمه بدنه کیلومتری» به عنوان دستاورد منحصر به فرد این شرکت، مصداق بارز طراحی محصول بیمه ای مبتنی بر ریسک است.

با ما در تماس باشید

مشتاق شنیدن نظرات شما در ارتباط با این خبر هستیم.

دریافت خبرنامه

جهت دریافت خبرنامه ایمیل خود را وارد بفرمائید