“بیمه کرونای سرمد ” به بازار آمد

مثلث مالی : بیمه سرمد در حوزه مسئولیت اجتماعی ابتکار جدیدی به بازار عرضه کرده است که با مجوز رسمی بیمه مرکزی جمهوری اسلامی راه‌اندازی شده است. همه کسانی که از مزایای بیمه‌های تکمیلی درمان و بیمه‌های درمانی بی‌بهره‌اند، می‌توانند با خرید این بیمه‌نامه برای خود و خانواده‌شان، تحت پوشش هزینه‎های درمانی و فوت «بیمه کرونای سرمد» قرار بگیرند.

این پست را به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در print

مثلث مالی : بیمه سرمد در حوزه مسئولیت اجتماعی ابتکار جدیدی به بازار عرضه کرده است که با مجوز رسمی بیمه مرکزی جمهوری اسلامی راه‌اندازی شده است. همه کسانی که از مزایای بیمه‌های تکمیلی درمان و بیمه‌های درمانی بی‌بهره‌اند، می‌توانند با خرید این بیمه‌نامه برای خود و خانواده‌شان، تحت پوشش هزینه‎های درمانی و فوت «بیمه کرونای سرمد» قرار بگیرند. مزایای بیمه کرونای سرمد «بیمه کرونای سرمد» در ۱۲ طرح مختلف و با سطح پوشش مختلف در زمینه هزینه‌های پزشکی و پوشش فوت ارائه شده است.

چگونه برای بیمه کرونا ثبتنام کنیم؟

اگر نگران ابتلا به بیماری کرونا هستید، علاوه بر رعایت نکات بهداشتی می‌توانید با استفاده از «بیمه کرونای سرمد» بخشی از نگرانی خود را درباره هزینه‌های درمانی این بیماری رفع کنید.این روزها دیگر کسی چین را به جنس‌های بنجل و ارزن قیمتش و یا آدم‌های چشم بادامی‌اش نمی‌شناسد، یک ویروس مرموز و مرگبار این روزها با نام چین گره خورده و پایش به کشورمان هم باز شده است. سازمان جهانی بهداشت، نام «کووید۱۹» را برای آن انتخاب کرده است، همان ویروس عجیبی که این روزها همه آن را با «کرونا» می‌شناسند.ماجرا از شهر ووهان در استان هوبی کشور چین آغاز شد، جایی که مردم شهر بدون علت مشخصی دومینووار دچار علائم سرماخوردگی و سینه پهلو می‌شدند و درمان‌های معمول روی آنها جواب نمی‌داد. پس از مدتی معلوم شد که نوع جدیدی از کروناویروس‌ شیوع پیدا کرده است.کرونا ویروس‌ها یک خانواده بزرگ از ویروس‌ها هستند که از سرماخوردگی تا بیماری‌هایی مانند سارس و مرس را شامل می‌شوند؛ دو ویروسی که پیش از کرونا در چین و عربستان همه‌گیر شده بودند.

حالا اما آمریکا، اسپانیا، ایتالیا، انگلیس، فرانسه، آلمان، روسیه، ترکیه و بسیاری از کشورهای جهان درگیر مبارزه با این ویورس تازه از راه رسیده هستند و ایران نیز از این ویروس‌ در امان نمانده است. تا جایی که لشکر کرونایی‌های جهان به بیش از ۳ میلیون و ۷۰۰ هزار نفر رسیده است و جان بیش از ۲۵۸ هزار نفر را گرفته است.

در ایران هم آمار مبتلایان به کرونا از مرز ۱۰۰ هزار نفر عبور کرده است و بیش از ۶ هزار نفر جان خود بر اثر ابتلا به بیماری کرونا از دست داده‌اند.

چرا باید خود را بیمه کرونا کنیم؟

تب طولانی مدت، گلودرد، سرفه، سردرد و تنگی نفس از مهمترین علائم کرونا است و در موارد خفیف هم علائمی شبیه سرماخوردگی دارد و با شدت گرفتن بیماری، سرفه‌های شدید، تب بالا و درد و ضعف بدن هم به آن اضافه می‌شود و در موارد حاد می‌تواند دستگاه تنفسی و کلیه‌ها را درگیر ‌کند.

تا چندی پیش گفته می‌شد که ویروس کرونا بیشتر از میان افراد مسن قربانی می‌گیرد، اما با گذشت زمان حالا جوان‌ها هم بیش از تصور پزشکان به کووید-۱۰ مبتلا می‌شوند و این روزها اخباری از حمله این ویروس به سیستم گوارشی به گوش می‌رسد. حتی شنیده‌هایی درباره بیماری‌های پوستی ناشی از ابتلا به کرونا به تازگی مطرح شده است.

ناشناخته و مرموز بودن مهمترین ویژگی این ویروس عجیب و غریب است. روزهای اول هیچ پزشکی فکرش را نمی‌کرد که شاید این ویروس وضعیت تهاجمی‌تر بگیرد و به جای دستگاه تنفسی، به دستگاه گوارش هم جمله کند. برای همین بهتر است در کنار رعایت اصول فاصله‌گذای اجتماعی و نکات بهداشتی مثل استفاده از ماسک و دستکش، خود را در برابر هزینه‌های احتمالی ابتلا به کرونا هم مصون کنیم.

هزینه درمان بیماری کرونا و داروهای آن، هزینه‌های زیادی را بر دوش مبتلایان به کووید-۱۹ می‌‌گذارد. اما شما نیازی نیست نگران این هزینه‌ها باشید. می‌توانید با پرداخت هزینه‌ای اندک خود را «بیمه کرونای سرمد» کنید، تا خیالتان از بابت هزینه‌های درمانی آسوده باشد.

مزایای بیمه کرونای سرمد

«بیمه کرونای سرمد» در ۱۲ طرح مختلف و با سطح پوشش مختلف در زمینه هزینه‌های پزشکی و پوشش فوت ارائه شده است.

شما بر اساس انتخاب طرح مورد نظرتان، در صورت ابتلای احتمالی به بیماری کرونا از ۱ تا ۵ میلیون تومان هزینه پزشکی بهره‌مند خواهید شد. پوشش فوت «بیمه کرونای سرمد» نیز بر اساس انتخاب طرح‌های مختلف از ۱۰ تا ۵۰ میلیون تومان است.

برای خرید «بیمه کرونای سرمد» نیاز نیست از خانه خارج شوید و یا به نمایندگی‌های بیمه سرمد مراجعه کنید. خرید «بیمه کرونای سرمد» در حال حاضر در وب اپلیکیشن سرمد امکان‌پذیر است. برای رعایت طرح فاصله‌گذای اجتماعی و نکات بهداشتی، شما می‌توانید با مراجعه به وب اپلیکشین سرمد، در بخش صدور بیمه‌نامه، «بیمه کرونای سرمد» را به صورت آنلاین برای خود و اعضای خانواده‌تان خریداری کنید و تحت پوشش «بیمه کرونای سرمد» قرار بگیرید.

منبع : روابط عمومی بیمه سرمد

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

درخبرنامه ما عضو شوید

دریافت تفسیر و تحلیل اخبار ، آنالیز بازار ، مصاحبه با متخصصین و کارشناسان

دریافت اخبار بیشتر...

اخبار بازار

ایجاد تومان دیجیتال امکانپذیر است؟

مثلث مالی : رییس انجمن بلاکچین با بیان اینکه شاید “تومان” دیجیتال ارز مشترک مناسبی بین چند کشور نباشد، گفت: دینار اسلامی یا یورو به عنوان ارز مشترک بین کشورها مناسب‌تر است.

بازار مالی

سقف اعتباری کارت مرابحه به ۲۰۰ میلیون تومان افزایش یافت /

مثلث مالی : سقف پرداختی در قالب کارت اعتباری مرابحه به مشتریان بانک‌ها و موسسات اعتباری از ۵۰ میلیون تومان به ۲۰۰ میلیون تومان افزایش یافت. بانک مرکزی با صدور بخشنامه‌ای اعلام کرد که با تصویب کمیسیون اعتباری این بانک، بانک‌ها و موسسات اعتباری می‌توانند براساس ارزیابی و اعتبارسنجی مشتریان خود، نسبت به تخصیص اعتبار تا سقف مبلغ ۲۰۰ میلیون تومان در قالب کارت اعتباری مرابحه اقدام کنند.

با ما در تماس باشید

مشتاق شنیدن نظرات شما در ارتباط با این خبر هستیم.

دریافت خبرنامه

جهت دریافت خبرنامه ایمیل خود را وارد بفرمائید