بیمه پاسارگاد دراردیبهشت ۱۴۰۰ / حق بیمه ۲۶ درصد افزایش یافت ارزش سهام ۹ درصد

مثلث مالی : شرکت بیمه پاسارگاد طی فعالیت یک ماهه منتهی به ۳۱ اردیبهشت ماه امسال از یک سو ۹ درصد ارتقاء ارزش سهام و از سوی دیگر افزایش حق بیمه در مقایسه با ماه قبل را در کارنامه عملکرد این دوره خود به ثبت رسانده است.

این پست را به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در print

مثلث مالی : شرکت بیمه پاسارگاد طی فعالیت یک ماهه منتهی به ۳۱ اردیبهشت ماه امسال از یک سو ۹ درصد ارتقاء ارزش سهام و از سوی دیگر افزایش حق بیمه در مقایسه با ماه قبل را در کارنامه عملکرد این دوره خود به ثبت رسانده است.

روند معاملات

بر اساس این گزارش، قیمت سهام شرکت بیمه پاسارگاد در جریان معاملات اردیبهشت ماه امسال بازار سرمایه با ثبت حدود ۹ درصد رشد از مبلغ ۸۸ هزار و ۱۴۹ریال به ۹۵ هزار و ۶۸۹ ریال رسیده است.

همچنین در اولین روز معاملاتی بورس طی ماه گذشته تعداد ۸۳۷ هزار و ۱۵۹ سهم شرکت به ارزش ۷۳ میلیارد و ۷۶۵ میلیون ریال در بازار سرمایه معامله شده است و حجم معاملات بیش از یک میلیون و صد و نوزده هزار سهم “بپاس” در آخرین روز معاملاتی این ماه ارزشی به مبلغ ۱۰۷ میلیارد و ۱۹۵ میلیون ریال در این بازار به ثبت رسانده است.

شرحمعاملات ۱۴۰۰.۰۲.۰۱معاملات ۱۴۰۰.۰۲.۲۹
حجم معاملات (سهم)۸۳۷.۱۵۹۱.۱۱۹.۶۰۲
ارزش معاملات (ریال)۷۳.۷۶۵.۸۹۶.۰۸۰۱۰۷.۱۹۵.۲۵۶.۷۰۹

عملکرد یک ماهه منتهی به ۱۴۰۰.۰۲.۳۱

بر اساس اطلاعات موجود، حق بیمه شرکت بیمه پاسارگاد طی عملکرد اردیبهشت ماه امسال در مقایسه با ماه قبل حدود ۲۶ درصد افزایش داشته است. به طوریکه، این رقم از مبلغ چهار هزار و هفتاد و سه میلیارد ریال در فروردین ماه امسال به پنج هزار و صد و سی و چهار میلیارد ریال در اردیبهشت ماه ارتقا یافته است.

گفتنی است، ” بیمه پاسارگاد” طی ماه گذشته مبلغ ۹۴۲ میلیارد و ۹۸۷ میلیون ریال خسارت به بیمه گذاران پرداخته است.

دوره یک ماهه منتهی به ۱۴۰۰.۰۱.۳۱دوره یک ماهه منتهی به۱۴۰۰.۰۲.۳۱
حق بیمه صادرهخسارت پرداختیحق بیمه صادرهخسارت پرداختی
مبلغ (میلیون ریال)مبلغ (میلیون ریال)مبلغ (میلیون ریال)مبلغ (میلیون ریال)
۴.۰۷۲.۸۳۰۶۱۱.۲۵۷۵.۱۳۳.۹۷۸۹۴۲.۹۸۷

طبق اطلاعات جدول زیر، رشته بیمه زندگی اندوخته دار در اردیبهشت ماه امسال بیشترین مبلغ حق بیمه صادره و نیز خسارت پرداختی را برای شرکت بیمه پاسارگاد محقق ساخته است. آنچنان که، حق بیمه رشته مورد اشاره بیش از دو هزار و هشتصد و هشتاد و دو میلیارد ریال و خسارت پرداختی آن مبلغ سیصد و سی و سه میلیارد و چهار صد و شصت و چهار میلیون ریال بوده است .

دوره یک ماهه منتهی به ۱۴۰۰.۰۲.۳۱
شرححق بیمه صادرهخسارت پرداختی
مبلغ (میلیون ریال)سهم (درصد)مبلغ (میلیون ریال)سهم (درصد)
رشته زندگی اندوخته دار۲.۸۸۱.۶۹۳۵۶۳۳۳.۴۶۴۳۵

دوره عملکرد از ابتدای سال مالی جاری تا پایان ۱۴۰۰.۰۲.۳۱   

صدور بیش از نه هزار و دویست و هفت میلیارد ریال حق بیمه و پرداخت بالغ بر یک هزار و پانصد و پنجاه و چهار میلیارد ریال خسارت به بیمه گذاران در کارنامه عملکرد “بپاس” در دوره عملکرد از ابتدای سال مالی جاری تا پایان اردیبهشت ماه امسال ثبت شده است.

دوره عملکرد از ابتدای سال مالی جاری تا پایان ۱۴۰۰.۰۲.۳۱
حق بیمه صادرهخسارت پرداختی
مبلغ (میلیون ریال)مبلغ (میلیون ریال)
۹.۲۰۶.۸۰۸۱.۵۵۴.۲۴۴

در پایان این گزارش می افزاید، رشته بیمه زندگی اندوخته دار در دوره مذکور همچون ماه گذشته بیشترین مبلغ حق بیمه صادره و خسارت پرداختی را از آن خود ساخته است. به طوریکه، حدود پنج هزار و دویست و چهارده میلیارد ریال حق بیمه در این رشته صادر شده است و خسارت پرداختی آن مبلغ پانصد و چهل و سه میلیارد و هشتصد و یازده میلیون ریال بوده است.

دوره عملکرد از ابتدای سال مالی جاری تا پایان ۱۴۰۰.۰۲.۳۱
شرححق بیمه صادرهخسارت پرداختی
مبلغ (میلیون ریال)سهم (درصد)مبلغ (میلیون ریال)سهم (درصد)
رشته زندگی اندوخته دار۵.۲۱۳.۹۹۶۵۷۵۴۳.۸۱۱۳۵

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

درخبرنامه ما عضو شوید

دریافت تفسیر و تحلیل اخبار ، آنالیز بازار ، مصاحبه با متخصصین و کارشناسان

دریافت اخبار بیشتر...

بیمه

مدیرعامل بیمه ایران : ارزیاب خسارت پروژه های بزرگ باید مستقل باشد

مثلث مالی : مجید بختیاری مدیرعامل شرکت بیمه ایران گفت : در شرکت بیمه ایران هیچ گاه گفته نشده ، فقدان نیروهای متخصص داریم و این شرکت با دارا بودن حرفه ای ترین کارشناسان رهبری کنسرسیوم بیمه پروژه های ملی را برعهده دارد . بختیاری درگفت و گو با پایگاه خبری مثلث مالی فرآیند ارزیابی خسارات در پروژه های بزرگی مانند پالایشگاه را دارای دو مرحله دانست و درخصوص مرحله اول گفت: بعد از وقوع حادثه ابتدا ارزیابی توسط متخصصان همان رشته صنعتی انجام و گزارش اصلی با نگاه مهندسی و تخصصی از علل حادثه و خسارت ها نوشته می شود.

اخبار

بیمه گری کاندیدای نمایندگی دوره یازدهم مجلس شد / سه برنامه برای دو سال

علیرضا حجتی، کاندید نمایندگی دوره یازدهم مجلس شورای اسلامی :
▫️مردم عزیز تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس؛ اغلب شما با “بیمه” سرکار داشته اید. یا “بیمه شخص ثالث” اتومبیل گرفته اید، یا از “بیمه تکمیلی درمان” بهرمند شده اید، حتی ممکن است بیمه های “آتش سوزی و زلزله”، “عمر و حوادث”، “باربری” یا انواعی از بیمه ها را خریده باشید. من ٢۴ سال است که از سطح کارشناسی تا مدیریت ارشد، در “صنعت بیمه” حضور دارم و حالا نامزد نمایندگی میان دوره ی مجلس شورای اسلامی یازدهم شده ام. بعنوان متخصص “صنعت بیمه” با سه برنامه کاربردی وارد این میدان شده ام. برنامه هایم را ساده با شما در میان می گذارم.

با ما در تماس باشید

مشتاق شنیدن نظرات شما در ارتباط با این خبر هستیم.

دریافت خبرنامه

جهت دریافت خبرنامه ایمیل خود را وارد بفرمائید