بیمه پاسارگاد اولین برند محبوب بیمه های عمر شد

مثلث مالی : شرکت بیمه پاسارگاد دربین شرکت های بیمه خصوصی کشور اولین برند محبوب بیمه های عمر شد پس از یک دوره دوماهه نظرسنجی مردمی در "جشنواره ملی برند محبوب مصرف کنندگان " طبق نتایج آرای مردمی با برگزاری مراسمی برندهای محبوب در سال 1400 معرفی شدند و از مدیران و جمعی از هواداران مردمی آنها تقدیر به عمل آمد.

این پست را به اشتراک بگذارید

مثلث مالی : شرکت بیمه پاسارگاد دربین شرکت های بیمه خصوصی کشور اولین برند محبوب بیمه های عمر شد

به گزارش پایگاه خبری مثلث مالی ، پس از یک دوره دوماهه نظرسنجی مردمی در “جشنواره ملی برند محبوب مصرف کنندگان ” طبق نتایج آرای مردمی با برگزاری مراسمی برندهای محبوب در سال ۱۴۰۰ معرفی شدند و از مدیران و جمعی از هواداران مردمی آنها تقدیر به عمل آمد.

در این نظرسنجی گسترده ملی تعداد ۱,۰۱۸,۹۴۳ رأی مردمی در بیش از ۱۰۰ گروه کالا و خدمات از طرف مصرف کنندگان دریافت شد . گروه اصلی بانک و بیمه شامل بیمه های بدنه – ثالث خودرو و بیمه های عمر و سرمایه گذاری بود که شرکت بیمه پاسارگاد توانست دررشته اتومبیل رتبه سوم و در رشته عمر رتبه دوم را کسب کرد.

بیمه پاسارگاد دررشته عمر و سرمایه گذاری بعد از بیمه دولتی ایران رتبه دوم را کسب کرده است به عبارتی بیمه پاسارگاد دربین شرکت های بیمه خصوصی کشور اولین برند محبوب بیمه های عمر است .  

مراسم معرفی برندهای محبوب در ۱۷ مرداد ماه ۱۴۰۰، در مرکز همایش های بین المللی رایزن برگزار شد.

یاد آورمی شود : معصوم ضمیری مدیرعامل شرکت بیمه پاسارگاد گفته است : فروش بیش از ۶ میلیون فقره بیمه نامه عمردر پاسارگاد حاصل انباشت دانش، تجربه های موفق پیشین، سرمایه گذاری صحیح است .

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

درخبرنامه ما عضو شوید

دریافت تفسیر و تحلیل اخبار ، آنالیز بازار ، مصاحبه با متخصصین و کارشناسان

دریافت اخبار بیشتر...

بازار مالی

رییس کل خواستار فعالیت های بین المللی انجمن حرفه ای صنعت بیمه شد

مثلث مالی : مهندس مجید بهزادپور، با اشاره به نقش نیروی انسانی کارآمد و متخصص گفت: بیمه، صنعتی مبنتی بر نیروی انسانی است که در تمام سطوح باید به توانایی و پویایی آنها توجه ویژه داشت.
به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل بیمه مرکزی، رئیس کل ضمن ابراز خرسندی از فعالیت انجمن حرفه ای صنعت بیمه در راستای ارتقاء سطح دانش فعالان صنعت بیمه گفت: پیشنهاد می‌شود این انجمن فعالیت خود در حوزه های بین المللی را گسترش دهد و با برگزاری دوره های بین المللی برای کارکنان صنعت بیمه، دانش تخصصی آنها با تکنیک های جدید بیمه ای و ارزیابی ریسک به روز رسانی شود.

بیمه

بیمه پاسارگاد بار دیگر در بالاترین سطح توانگری مالی قرار گرفت

مثلث مالی : شرکت بیمه پاسارگاد برای سال های متوالی در سطح یک توانگری مالی قرار گرفت. طبق ارزیابی صورت های مالی مصوب سال ۱۴۰۰ توسط بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران، شرکت بیمه پاسارگاد موفق به کسب سطح یک توانگری مالی مؤسسات بیمه با نسبت توانگری ۳۰۴ درصد شده است.

با ما در تماس باشید

مشتاق شنیدن نظرات شما در ارتباط با این خبر هستیم.

Take a peek inside our Wonderworld

دریافت خبرنامه

جهت دریافت خبرنامه ایمیل خود را وارد بفرمائید