بیمه پارسیان مرجعی مطمئن و قابل اتکا برای کسب و کارها در تامین ثبات و تضمینی پایدار

بیمه پارسیان دارای رتبه یک توانگری مالی به استناد ارزیابی بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران، با افزايش بهره‌وري، بهبود فرآيندها و رضايت مشتريان و به تبع آن، اخذ گواهينامه‌ها، جوایز و تندیس‌های افتخار داخلی و بين‌المللی و با سابقه درخشان خدمت‌دهی به گروه بزرگی از مشتریان حقیقی و حقوقی است.

این پست را به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در print

شرکت بیمه پارسیان (سهامی عام)  به عنوان بزرگ‌ترین شرکت جنرال  بیمه خصوصی کشور با برخورداری از بیش از ۴ هزار میلیارد ریال سرمایه، با اتکا به سهامدارانی معتبر ،دارای شبکه فروش و پرداخت خسارت گسترده دربرگیرنده ۶۱  شعبه و حدود ۲۰۰۰ نمایندگی فعال در سراسر کشور ارایه کننده بهترین خدمات در تمامی رشته‌های بیمه‌ای اموال، اشخاص، مسئولیت و مهندسی دربرگیرنده نزدیک به ۸۰ نوع محصول بیمه‌ای متفاوتو با حضور مداوم در میان ۱۰۰ شرکت برتر کشور از اولین سال فعالیت و کسب رتبه ۷۲ در این فهرست در آخرین ارزیابی انجام شده است.

بیمه پارسیان دارای رتبه یک توانگری مالی به استناد ارزیابی بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران، با افزایش بهره‌وری، بهبود فرآیندها و رضایت مشتریان و به تبع آن، اخذ گواهینامه‌ها، جوایز و تندیس‌های افتخار داخلی و بین‌المللی و با سابقه درخشان خدمت‌دهی به گروه بزرگی از مشتریان حقیقی و حقوقی است.

همچنین این شرکت دارای بیشترین سقف قبولی اتکایی از بیمه گران داخلی در میان شرکت های بیمه خصوصی  می باشد که مجوز آن نیز اخیراً از سوی بیمه مرکزی تمدید گردید.

این شرکت همچنین در راستای ارایه خدمات بهتر در زمان شیوع بیماری کرونا و با توجه به کاهش درآمد طرح های مختلفی را به منظور تسهیل در امور بیمه گذاران به اجرا گذاشته است از جمله این طرح ها می توان به موارد زیر اشاره نمود:

در حوزه بیمه های مسئولیت؛ این شرکت تخفیفات ویژه ای برای اصناف پرخطر فعال در شرایط شیوع بیماری کرونا به ویژه کادر درمانی کشور در نظر گرفته شده است که جزییات طرح ها به شرح ذیل اعلام شده است:

– به پاس قدردانی از زحمات و فداکاری های جامعه درمانی در خط مقدم مبارزه با ویروس کرونا به منظور تکریم از  کادر درمان، پرسنل اداری و اجرایی واحدهای درمانی به ویژه پرستاران، با ارایه تخفیفات ویژه در طرح فروش ویژه کادر درمانی بیمارستان ها، درمانگاه ها و کلینیک ها برای مدافعان سلامت کشور

– به منظور تکریم و جلب رضایت مشتریان با توجه به شیوع بیماری کرونا با ارایه تخفیفات ویژه‌ای در طرح فروش ویژه اصناف پرخطر برای خریداران بیمه‌نامه مسئولیت مدنی کارفرما در قبال کارکنان و اشخاص ثالث

– به منظور حمایت از جامعه مهندسین کشور با ارایه تخفیفات در طرح فروش ویژه مسئولیت مدنی حرفه ای برای مهندسین ناظر، طراح و محاسب

 همچنین در حوزه بیمه های آتش سوزی جشنواره فروش عید تا عید بیمه  های آتش سوزی بیمه پارسیان در حال اجرا می باشد که تسهیلات و تخفیفات بسیار مناسبی برای مشتریان در بردارد.در این راستا و به نقل از مدیریت بیمه های آتش سوزی بیمه پارسیان، این شرکت در فاصله اعیاد فطر تا قربان تخفیفات ویژه ای برای مشتریان جدید خود در بیمه های آتش سوزی در نظر گرفته است.

از جمله مزایای طرح عید تا عید بیمه های آتش سوزی، ۴۰ درصد تخفیف در نرخ های پوشش های آصا و خطرات تبعی می باشد.

در حوزه بیمه های عمر و سرمایه گذاری نیز با توجه به شیوع بیماری کرونا و جلب رضایت مشتریان و بیمه گذاران، پوشش درمان بیماری کرونا ارایه گردیده است. در این راستا و به نقل از مدیریت بیمه های عمر انفرادی، شرکت بیمه پارسیان برای کلیه بیمه شدگان بیمه های عمر و سرمایه گذاری که دارای پوشش امراض خاص می باشند (اعم از بیمه شدگان قبلی و جدید)، جبران هزینه های درمانی در صورت ابتلا به بیماری کرونا را تا سقف پوشش امراض خاص (مطابق شرایط اختصاصی آن) تعهد می نماید.  

شرکت بیمه پارسیان همچنین در حوزه بیمه های بدنه خودرو و سایر بیمه نامه ها با رعایت کامل اصول حرفه ای بیمه گری اقدام به ارایه این گونه تسهیلات نموده تا بیمه گذاران و مشتریان بتوانند با خیالی آسوده بیمه نامه های خود را دریافت نمایند.

علاقه مندان می توانند جهت دریافت اطلاعات بیشتر و بهره برداری از این تخفیفات ویژه به شعب و نمایندگی های بیمه پارسیان در سراسر کشور مراجعه و یا با شماره ۸۲۵۹ تماس حاصل نمایند.

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

درخبرنامه ما عضو شوید

دریافت تفسیر و تحلیل اخبار ، آنالیز بازار ، مصاحبه با متخصصین و کارشناسان

دریافت اخبار بیشتر...

بیمه

برگزیدگان نهمین دوره قرعه کشی جشنواره بیمه های زندگی مشخص شدند

مثلث مالی : شش منتخب نهمین دوره قرعه کشی جشنواره بیمه های زندگی بیمه تعاون مشخص شدند. به گزارش روابط عمومی بیمه تعاون، ظهر یکشنبه، سوم بهمن ماه، مراسم قرعه کشی نهمین دوره جشنواره بیمه های زندگی بیمه تعاون همزمان با گرامیداشت ولادت حضرت فاطمه زهرا (س) و روز زن برگزار شد.
در این قرعه کشی از میان خریداران بیمه نامه زندگی بیمه تعاون در دی ماه، ۶ نفر از هموطنان به عنوان برگزیدگان این جشنواره شناخته شدند.

با ما در تماس باشید

مشتاق شنیدن نظرات شما در ارتباط با این خبر هستیم.

دریافت خبرنامه

جهت دریافت خبرنامه ایمیل خود را وارد بفرمائید