بیمه نوین حامی وبینارهای آموزشی افزایش بهره‌وری در صنعت بیمه

مثلث مالی : شرکت بیمه نوین به همراه پژوهشکده بیمه حامی سلسله وبینارهای آموزشی افزایش بهره‌وری در جامعه و صنعت بیمه شد. این وبینارها با هدف افزایش و ارتقای فرهنگ بهره وری، طی بهمن و اسفندماه سال جاری و روزهای دوشنبه از ساعت 16 الی 18 برگزار می‌شوند.

این پست را به اشتراک بگذارید

مثلث مالی : شرکت بیمه نوین به همراه پژوهشکده بیمه حامی سلسله وبینارهای آموزشی افزایش بهره‌وری در جامعه و صنعت بیمه شد.

به گزارش روابط عمومی و بین الملل بیمه نوین، وبینارهای افزایش بهره‌وری در جامعه و صنعت بیمه طی تفاهم نامه و همکاری میان بیمه مرکزی ج.ا. ایران و انجمن بهره‌وری ایران برنامه ریزی گردیده که بیمه نوین به همراه پژوهشکده بیمه در راستای عمل به مسئولیت اجتماعی خود حامی برگزاری این رویدادهای آموزشی شده‌اند.

شرکت در رویدادهای آموزشی مجازی افزایش بهره وری در جامعه و صنعت بیمه برای عموم علاقه­‌مندان رایگان است و ثبت نام از طریق  مراجعه به سایتwww.gapogoft.org  صورت می‌پذیرد.

این وبینارها با هدف افزایش و ارتقای فرهنگ بهره وری، طی بهمن و اسفندماه سال جاری و روزهای دوشنبه از ساعت ۱۶ الی ۱۸ برگزار می‌شوند.

موضوع، اساتید و تاریخ برگزاری این سلسله وبینارها به ترتیب شامل «بهره‌وری در خانه و خانواده» توسط سید حمید کلانتری در تاریخ ۹۹/۱۱/۲۷، «کاربرد تکنیک استراتژی اقیانوس آبی برای ارتقای بهره وری شرکت های بیمه» توسط حمیدرضا نایبی در تاریخ ۹۹/۱۲/۴ ، «در صنعت بیمه ایران چه می گذرد؟» توسط حمیدرضا حسینی آشتیانی در تاریخ  ۹۹/۱۲/۱۱، «بهره وری و کیفیت» توسط بهرام جلوداری در تاریخ ۹۹/۱۲/۱۸و «حرکت بهره وری در آسیا» توسط رضا پورخردمند در تاریخ ۹۹/۱۲/۲۵ می­‌شوند.

گفتنی است علاقه‌­مندان جهت شرکت در هر یک از وبینارهای یاد شده، کافی ست  پس از مراجعه به سایت www.gapogoft.org ،  لینک ثبت نامی در ذیل هر وبیناررا باز نموده و اطلاعات درخواستی را تکمیل کنند. پس از انجام مراحل ثبت نام لینک شرکت در وبینار برای متقاضی به صورت پیامک ارسال خواهد  شد.

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

درخبرنامه ما عضو شوید

دریافت تفسیر و تحلیل اخبار ، آنالیز بازار ، مصاحبه با متخصصین و کارشناسان

دریافت اخبار بیشتر...

بازار مالی

رییس کل خواستار فعالیت های بین المللی انجمن حرفه ای صنعت بیمه شد

مثلث مالی : مهندس مجید بهزادپور، با اشاره به نقش نیروی انسانی کارآمد و متخصص گفت: بیمه، صنعتی مبنتی بر نیروی انسانی است که در تمام سطوح باید به توانایی و پویایی آنها توجه ویژه داشت.
به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل بیمه مرکزی، رئیس کل ضمن ابراز خرسندی از فعالیت انجمن حرفه ای صنعت بیمه در راستای ارتقاء سطح دانش فعالان صنعت بیمه گفت: پیشنهاد می‌شود این انجمن فعالیت خود در حوزه های بین المللی را گسترش دهد و با برگزاری دوره های بین المللی برای کارکنان صنعت بیمه، دانش تخصصی آنها با تکنیک های جدید بیمه ای و ارزیابی ریسک به روز رسانی شود.

بیمه

بیمه پاسارگاد بار دیگر در بالاترین سطح توانگری مالی قرار گرفت

مثلث مالی : شرکت بیمه پاسارگاد برای سال های متوالی در سطح یک توانگری مالی قرار گرفت. طبق ارزیابی صورت های مالی مصوب سال ۱۴۰۰ توسط بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران، شرکت بیمه پاسارگاد موفق به کسب سطح یک توانگری مالی مؤسسات بیمه با نسبت توانگری ۳۰۴ درصد شده است.

با ما در تماس باشید

مشتاق شنیدن نظرات شما در ارتباط با این خبر هستیم.

Take a peek inside our Wonderworld

دریافت خبرنامه

جهت دریافت خبرنامه ایمیل خود را وارد بفرمائید