بیمه نوین حامی وبینارهای آموزشی افزایش بهره‌وری در صنعت بیمه

مثلث مالی : شرکت بیمه نوین به همراه پژوهشکده بیمه حامی سلسله وبینارهای آموزشی افزایش بهره‌وری در جامعه و صنعت بیمه شد. این وبینارها با هدف افزایش و ارتقای فرهنگ بهره وری، طی بهمن و اسفندماه سال جاری و روزهای دوشنبه از ساعت 16 الی 18 برگزار می‌شوند.

این پست را به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در print

مثلث مالی : شرکت بیمه نوین به همراه پژوهشکده بیمه حامی سلسله وبینارهای آموزشی افزایش بهره‌وری در جامعه و صنعت بیمه شد.

به گزارش روابط عمومی و بین الملل بیمه نوین، وبینارهای افزایش بهره‌وری در جامعه و صنعت بیمه طی تفاهم نامه و همکاری میان بیمه مرکزی ج.ا. ایران و انجمن بهره‌وری ایران برنامه ریزی گردیده که بیمه نوین به همراه پژوهشکده بیمه در راستای عمل به مسئولیت اجتماعی خود حامی برگزاری این رویدادهای آموزشی شده‌اند.

شرکت در رویدادهای آموزشی مجازی افزایش بهره وری در جامعه و صنعت بیمه برای عموم علاقه­‌مندان رایگان است و ثبت نام از طریق  مراجعه به سایتwww.gapogoft.org  صورت می‌پذیرد.

این وبینارها با هدف افزایش و ارتقای فرهنگ بهره وری، طی بهمن و اسفندماه سال جاری و روزهای دوشنبه از ساعت ۱۶ الی ۱۸ برگزار می‌شوند.

موضوع، اساتید و تاریخ برگزاری این سلسله وبینارها به ترتیب شامل «بهره‌وری در خانه و خانواده» توسط سید حمید کلانتری در تاریخ ۹۹/۱۱/۲۷، «کاربرد تکنیک استراتژی اقیانوس آبی برای ارتقای بهره وری شرکت های بیمه» توسط حمیدرضا نایبی در تاریخ ۹۹/۱۲/۴ ، «در صنعت بیمه ایران چه می گذرد؟» توسط حمیدرضا حسینی آشتیانی در تاریخ  ۹۹/۱۲/۱۱، «بهره وری و کیفیت» توسط بهرام جلوداری در تاریخ ۹۹/۱۲/۱۸و «حرکت بهره وری در آسیا» توسط رضا پورخردمند در تاریخ ۹۹/۱۲/۲۵ می­‌شوند.

گفتنی است علاقه‌­مندان جهت شرکت در هر یک از وبینارهای یاد شده، کافی ست  پس از مراجعه به سایت www.gapogoft.org ،  لینک ثبت نامی در ذیل هر وبیناررا باز نموده و اطلاعات درخواستی را تکمیل کنند. پس از انجام مراحل ثبت نام لینک شرکت در وبینار برای متقاضی به صورت پیامک ارسال خواهد  شد.

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

درخبرنامه ما عضو شوید

دریافت تفسیر و تحلیل اخبار ، آنالیز بازار ، مصاحبه با متخصصین و کارشناسان

دریافت اخبار بیشتر...

گزارش تصویری

“پرداخت مستمری آنی ” طرحی نو از بیمه معلم در سال ۱۴۰۰

مثلث مالی : سعید گیوه چی مدیربیمه های عمر و زندگی معلم میهمان برنامه “گفت و گوی زنده با مدیران ” مثلث مالی بودند. گیوه چی دراین گفت و گو ، رویکرد هیات مدیره این شرکت به توسعه فرهنگ بیمه های عمر پس اندازی را تشریح کرد و اینکه بیمه معلم با رعایت اصول بنگاه داری در صدد ارایه خدماتی است که بیمه گذارانش هم امکان حفظ سلامتی خود را داشته باشند و هم برای آینده خود پس انداز.

بیمه

رییس کل بیمه مرکزی : بیمه تجارت نو شرکتی جوان گرا و برنامه محور است

مثلث مالی : رییس کل بیمه مرکزی در بازدید از شرکت بیمه تجارت نو:جوان گرایی و برنامه محور بودن از ویژگی های خوب این شرکت استصبح امروز دکتر سلیمانی به همراه هیات عامل و مدیران بیمه مرکزی از شرکت بیمه تجارت نو بازدید کرد.

با ما در تماس باشید

مشتاق شنیدن نظرات شما در ارتباط با این خبر هستیم.

دریافت خبرنامه

جهت دریافت خبرنامه ایمیل خود را وارد بفرمائید